Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

ЗНАЙОМСТВО з вже знайомими KidWay

ЗНАЙОМСТВО з вже знайомими KidWay

Привіт!

Компанія KidWay - це «постачальник» дитячого розвитку та здоров’я. Ми займаємось обладнанням навчальних закладів, закладів реабілітаційного та розвивального характеру.
Вже третій рік наші спеціалісти невпинно допомагають вчителям, тьюторам, вихователям, психологам, логопедам, дефектологам і т.д. виконувати важливу місію - розвивати та навчати дітей. 
Для тих хто нас знає, та для тих, з ким ми ще не знайомі ми маємо 2 круті новини

Новина 1!

В цьому сезоні ми зробили величезний крок в сторону Інклюзії. Разом з нашими штатними спеціалістами ми розробили асортимент товару,  який повністю та правильно закриває потреби у розвитку, корекції та навчанні дітей з Розладами аутистичного спектру (РАС), Затримкою мовленнєвого розвитку (ЗМР), Затримкою психічного розвитку (ЗПР). 
Ми підібрали найефективніше наповнення категорій за напрямками розвитку окремих навичок: дрібної моторики, логічного мислення, пам'яті та уваги, мови, комунікативних навичок та емоційного інтелекту. 
Ми працюємо над створенням методичної бази, яка буде допомагати вам використовувати наше обладнання з максимальною користю та ефективністю. 

Новина 2!

Ми започатковуємо створення нашого корисного блогу, над створенням котрого ми будемо працювати для підтримки вчителів, вихователів, тьюторів, психологів, логопедів, дефектологів і т.д.
Кожного тижня ми будемо випускати нову статтю. Саме тут  ви зможете їх коментувати, обговорювати з колегами, задавати свої запитання або пропонувати теми для наступних статей.

Ось теми статей, які вже готують для вас наші спеціалісти:
  • Обладнання, яке допоможе дитині з СДУГ (синдром дефіциту уваги) у навчанні;
  • Дислексія та дисграфія: що потрібно знати вчителю;
  • Як налагодити правильну та здорову комунікацію між учнями. Поради психолога;
  • Рекомендоване обладнання для дітей з розладами аутистичного спектру (РАС) в рамках Інклюзивного класу.

Друзі! Ми повністю готові підтримати вас на шляху не тільки обрання потрібного вам товару, а й у процесі його використання.

З турботою про вас, команда KidWay.

156

Читайте також

Методичні поради

Методичні поради

Категорія «Методичні поради» представляє собою платформу, де зібрані статті наших спеціалістів з рек...