Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Програмовані електронні модулі


STEAM набір Codey Rocky & Neuron Education Kit - це набір призначений для навчання програмістів і мейкерів. На додаток до більш ніж 10 електронних модулів, які поставляються з Codey Rocky, в компл..

0 ₴

Модульний STEAM конструктор Makeblock Neuron Creative Lab Kit - максимальний в серії Neuron і включає в себе 30 різних електронних модулів, як наприклад світлодіодний дисплей, камеру, ультразвуковий д..

34930 ₴

Модульний STEAM конструктор Makeblock Neuron Inventor Kit - це базовий набір програмованих електронних блоків, який дає можливість реалізувати дитині свої ідеї та втілити їх в життя у вигляді справжні..

4750 ₴

Набір Arduino Advanced Study Kit -  відмінний набір для початківців. Розширена комплектація даного набору дозволяє вивчити світ Arduino від найпростіших схем і програм до побудови складних систем..

2235 ₴

Набір Arduino EASY plug Ultimate Starter Kit - простий у використанні стартовий набір Arduino EASY PLUG заснований на кодуванні блоків Mixly, дуже гнучкий і простий у використанні. Родзинкою набору є ..

3215 ₴

Набір Arduino Starter kit -  мінімальний стартовий набір для вивчення Arduino контролера. Набір укомплектований всім необхідним для монтажу і побудови 19 ознайомлювальних проектів.Комплектація на..

1150 ₴

Набір HaloCode standard kit - це одноплатний комп'ютер з вбудованим Wi-Fi модулем, розроблений для навчання програмуванню і спроектований в зручному компактному вигляді з широкими можливостями для роз..

1790 ₴

Набір Super Arduino Starter Kit - найповніший набір Super Arduino Starter Kit для початківців і досвідчених "ардуінщиків". Набір містить в собі ілюстровану брошуру з цікавими та різноманітними досліда..

2670 ₴

Набір винахідника Inventor Electronic Kit - призначений спеціально для швидкого створення прототипу і безпосереднього програмування. У набір входять 12 датчиків і виконавчих пристроїв.Характеристики:Т..

3294 ₴

Набір датчиків Sensor kit 37 в 1 для Arduino - навчальний комплект, що складається з модулів датчиків. У ньому зібрано 37 базових датчиків і модулів з метою зручності їх вивчення для початківців. Усер..

2345 ₴

Освітній конструктор fisсhertechnik "Інтернет речей" (з ТХТ контролером і БЖ) - cтаціонарна сенсорна станція з рухомої камерою, новим датчиком навколишнього середовища та іншими датчиками дозволяє вим..

37900 ₴

Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)