Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Набори для досліджень


Набір для досліджень Магнітний єдиноріг містить фігурку казкової тварини і макет веселки. Якщо піднести єдинорога до райдуги, він почне танцювати! Все це завдяки магнітам. Вони мають північний і ..

129 ₴

Влаштуйте справжні гонки за допомогою магнітів! У наборі для досліджень ви знайдете машинку з магнітом усередині. Другим магнітом у формі підкови ви зможете надати їй прискорення і керувати нею навіть..

138 ₴

Із набором для досліджень ви станете свідком фантастичного виверження вулкана! Спостерігати виверження можна на столі, у склянці або у ванній. Цей цікавий науковий експеримент познайомить вас з основа..

135 ₴

Як виглядають планети та їх рух в космосі? Для маленьких дослідників зоряного неба пропонуємо набір для створення сонячної системи-планетарію. Ви зможете разом з дитиною власноруч зібрати настільну мо..

285 ₴

Час фантастичних експериментів! Зберіть цифровий годинник, що працює від двох картоплин. Ви дізнаєтеся, як з'являється електрика з картоплі, і які дивовижні хімічні реакції при цьому відбуваються. Шля..

336 ₴

Із набором для досліджень Лимонний годинник можна зібрати цифровий годинник, що працює від цитруса замість батарейки. Такий комплект для цікавого наукового експерименту сподобається дітям від 5 років...

138 ₴

Тепер ігри в доктора стануть ще більш цікавими! Відкривайте для себе дива людського тіла з рентгенівським проектором. Подивіться 8 проекцій за допомогою колеса з рентгенівськими знімками. Світловий пр..

258 ₴

Набір для дослідження 4M Прилади оповіщення із серії Logiblocs заснований на датчиках світла і торкання, з якими можна грати в пошуки скарбів і створювати різні види сигналізації.Усередині комплекту 7..

612 ₴

Набір для дослідження 4M Розумні схеми – стартовий набір для дітей, щоб досліджувати світ Logiblocs.Усередині комплекту 4 модуля, що з'єднуються між собою: блок живлення, схема, логічний вентиль «НЕ»,..

345 ₴

Набір для дослідження 4M Сигнальні пристрої – стартовий набір для дітей, щоб досліджувати світ Logiblocs.У комплекті 4 модуля, що з'єднуються між собою: блок живлення, кнопка, датчик світла, електронн..

345 ₴

Зберіть вітрогенератор, який вловлює енергію вітру та перетворює її на світло з набором для досліджень від 4М! Познайомтеся ближче з відновлюваними джерелами енергії – важливими для збереження екологі..

513 ₴

Створіть туман, досліджуйте парниковий ефект, побудуйте модель кругообігу води і дізнайтеся про вплив кислотного дощу на рослини з набором для досліджень!Комплект із серії Green Science буде цікавий д..

357 ₴

Показано від 1 до 12 з 15 (всього сторінок: 2)