Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Мехатронні системи


Зберіть із набором для досліджень вітрогенератор, який вловлює енергію вітру і перетворює її на світло. Познайомтеся ближче з поновлюваними джерелами енергії, важливими для збереження екології планети..

336 ₴

Додатковий набір fisсhertechnik PLUS Акумулятор - До набору входить один акумулятор NiMH 8,4 В / 1500 мА*г і зарядний пристрій. Індикація на корпусі пристрою показує стан процесу зарядки. Коли акумуля..

2310 ₴

Додатковий набір fisсhertechnik PLUS блок живлення - Потужний блок живлення від електричної розетки для всіх моделей fischertechnik. У комплекті є спеціальний модуль для регулювання напруги та роз'єми..

0 ₴

Додатковий набір fisсhertechnik ROBOTICS Kонтроллер TXT - доповнить будь-який інтерактивний конструктор німецького виробника Fischertechnik. Новий потужний і компактний компресор надійно забезпечить м..

9935 ₴

Конструктор fisсhertechnik ROBOTICS TXT Автоматизація (Без TXT контролера і акумулятора) - чотири реалістичних повністю функціональних промислових робота: робот для складу, трьох-осьовий маніпулятор і..

9090 ₴

Конструктор fisсhertechnik ROBOTICS TXT Електропневматіка (Без TXT контролера і БП) - Основи електро-пневматики і вакуумних технологій наочно демонструються за допомогою захоплюючих моделей, серед яки..

7700 ₴

Конструктор fisсhertechnik ROBOTICS Набір винахідника - стартовий набір призначений для дітей у віці старше 8 років, що бажають познайомитися з основами автоматики і програмування. За допомогою 380 де..

6920 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle 3-D робот - діючий макет промислового 3-D робота в зборі з загарбним пристроєм, чотирма моторами 9 В, контактними датчиками і контролером. Модель призначена..

32280 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle INDUSTRY 4.0 9В - використовується для вивчення, розуміння та застосування навичок галузі Індустрія 4.0 у професійно-технічних навчальних закладах та навчан..

216490 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle Індексувальная лінія - модель індексованої лінії з двома постами обробки для професійного навчання. Складається з чотирьох конвеєрів, розташованих у вигляді..

41890 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle Автоматичний склад - макет автоматичного вертикального складу складається зі стелажній конструкції на 9 осередків, уздовж якої переміщається кран-штабелер з..

37990 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle Вакуумний маніпулятор - маніпуляційний робот з трьома ступенями рухливості, оснащений вакуумним загарбним пристроєм, використовується для переміщення різних..

37990 ₴

Показано від 1 до 12 з 16 (всього сторінок: 2)