Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Конструктори STEM


Ця чарівна вантажівка працює на енергії солі, і ви створите її самостійно! Набір для досліджень знайомить з альтернативними джерелами енергії.Для початку необхідно сконструювати модель вантажівки згід..

357 ₴

Із набором для досліджень Водяна ракета можна самостійно зібрати і запустити ракету за допомогою лише пляшки, води і насоса. Вона злітає на 30 метрів угору, коли в неї закачують повітря. Набір продемо..

525 ₴

Хочете познайомитися з машинами майбутнього? Вони працюватимуть від «зелених» джерел енергії. Наприклад, у 2007-2008 роках автомобіль Solar Taxi, який живиться від сонячних батарей, здійснив кругосвіт..

513 ₴

У цьому курсі діти знайомляться з силою обертання - гіроскопічним ефектом, з принципами роботи та особливостями датчика коливань і гіроскопа. Учні дізнаються про застосування цих пристроїв у повсякден..

0 ₴

Як влаштована повітряна куля? Як управляти повітряним потоком? Що таке модель повітряного потоку? Відповіді на ці та інші не менш цікаві питання діти отримають у ході вивчення курсу «Газ і пневматика»..

0 ₴

Курс спрямований на вивчення електричного струму: як він з`явився, як його вимірюють, як отримують електрику, що таке електричний ланцюг і де її застосовуються. Кожне заняття присвячене окремій темі з..

0 ₴

У цьому курсі дитина познайомиться з принципами і законами електромагнетизму. Дізнається, як працюють магніти, і де вони використовують, про магнітне поле і його виміри, про генератор і його застосува..

0 ₴

Курс присвячений вивченню альтернативних джерел енергії. А конкретно енергії вітру, її застосування на практиці в сучасному світі. На заняттях діти дізнаються про принцип роботи вітрогенератора і отри..

0 ₴

На заняттях з цим набором діти знайомляться в ігровій формі з поняттями форми, розміру, кольору. Кожен урок – окрема історія, де є місце і для дитячої фантазії, і для конструювання, і для вивчення нов..

0 ₴

Це курс на пізнання навколишнього світу. Новий урок – окрема тема. Наприклад, космос: кожна дитина створить свого інопланетянина. У всіх вони будуть різних кольорів, і діти познайомляться з поняттям к..

0 ₴

Курс присвячений вивченню і застосуванню на практиці оптичних явищ. На заняттях діти вивчають основні кольори світла і його поширення, принцип роботи оптичних пристроїв, їх застосування. Ознайомившись..

0 ₴

Курс включає в себе 20 занять. На уроках діти освоюють навички конструювання, програмування, проходять основи механіки. Дізнаються, що таке датчики, якими вони бувають, і де застосовуються. Побудують ..

0 ₴

Показано від 1 до 12 з 28 (всього сторінок: 3)