Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Технічне обладнання


Конструктор для навчання Gigo Креативна панель Траси (1404) Конструктор для навчання Gigo Креативна панель Траси (1404)
Відео

Набір для навчання Gigo Креативна панель Траси – це відчутний тривимірний спосіб STEAM-навчання принципам механіки через складання і гру з гіркою для м`ячика. Кожна тема може програватися на стіні та ..

7914 ₴

Курс для вивчення принципу роботи різних механізмів. На уроках діти познайомляться з основами фізики і механіки, дізнаються цікаві факти про створення різних вимірювальних приладів, потім на практиці ..

3964 ₴

33987 ₴

3D-принтер NEOR BasicNEOR Basic, має закритий корпус і простий в експлуатації та управлінні. Функції налаштування друку дозволяють максимально відтворити точність ескізу моделі. Елементи управління зн..

33987 ₴

11975 ₴

3D-принтер NEOR JuniorКомпактний пристрій, має відкритий корпус і простий в експлуатації та управлінні. Конструкція убезпечить вас та школярів від шкідливих парів від розплавленого пластику. Елементи ..

11975 ₴

3D-принтер NEOR Professional3D-принтер NEOR ProfessionalNEOR Professional має закритий корпус та широкий спектр користувацьких налаштувань для максимальної точності отриманої моделі. Елементи управлін..

49885 ₴

Конструктор fisсhertechnik ROBOTICS TXT Автоматизація (Без TXT контролера і акумулятора) - чотири реалістичних повністю функціональних промислових робота: робот для складу, трьох-осьовий маніпулятор і..

9599 ₴

Конструктор fisсhertechnik ROBOTICS TXT Електропневматіка (Без TXT контролера і БП) - Основи електро-пневматики і вакуумних технологій наочно демонструються за допомогою захоплюючих моделей, серед яки..

8399 ₴

Конструктор fisсhertechnik ROBOTICS Набір винахідника - стартовий набір призначений для дітей у віці старше 8 років, що бажають познайомитися з основами автоматики і програмування. За допомогою 380 де..

7699 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle 3-D робот - діючий макет промислового 3-D робота в зборі з загарбним пристроєм, чотирма моторами 9 В, контактними датчиками і контролером. Модель призначена..

32280 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle Індексувальная лінія - модель індексованої лінії з двома постами обробки для професійного навчання. Складається з чотирьох конвеєрів, розташованих у вигляді..

41890 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle Автоматичний склад - макет автоматичного вертикального складу складається зі стелажній конструкції на 9 осередків, уздовж якої переміщається кран-штабелер з..

37990 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle Вакуумний маніпулятор - маніпуляційний робот з трьома ступенями рухливості, оснащений вакуумним загарбним пристроєм, використовується для переміщення різних..

37990 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle Готовий макет виробництва 24 В - комбінація моделей, яка демонструє повний виробничий цикл: заготовки витягуються з автоматизованого складу, обробляються на..

126005 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle Конвеєр - Навчальна модель в комплекті з контролером ROBO TX. Довжина транспортера 275 мм. Діаметр переміщуваних деталей до 29 мм. Кілька конвеєрів можна об..

16290 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle Мультипроцесингова станція - Мульти-процесингова станція з пічкою. Автоматизована модель печі з пневматичної заслінкою. Станція обробки сировини пневматика-..

47300 ₴

Сортувальний конвеєр використовується для сортування деталей за кольором. Деталі надходять на вхід конвеєра. Потім вони проходять через датчик кольору і по команді контроллера стикаються в один з трьо..

34610 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle Штампувальна машина - Модель штампувальної машини з транспортером в зборі для вищого і професійного навчання. Включає 2 двигуна постійного струму напругою 9..

2310 ₴

Показано від 1 до 20 з 73 (всього сторінок: 4)