Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Технічне обладнання


Набір для навчання Gigo Креативна панель Траси – це відчутний тривимірний спосіб STEAM-навчання принципам механіки через складання і гру з гіркою для м`ячика. Кожна тема може програватися на стіні та ..

4825 ₴

Набір для навчання Gigo Креативна панель Шестерні – це відчутний тривимірний спосіб STEAM-навчання принципам механіки через складання і гру з настінними зубчастими колесами. Кожна тема може програвати..

5676 ₴

3D-принтер NEOR BasicNEOR Basic, має закритий корпус і простий в експлуатації та управлінні. Функції налаштування друку дозволяють максимально відтворити точність ескізу моделі. Елементи управління зн..

33987 ₴

3D-принтер NEOR JuniorКомпактний пристрій, має відкритий корпус і простий в експлуатації та управлінні. Конструкція убезпечить вас та школярів від шкідливих парів від розплавленого пластику. Елементи ..

11975 ₴

3D-принтер NEOR Professional3D-принтер NEOR ProfessionalNEOR Professional має закритий корпус та широкий спектр користувацьких налаштувань для максимальної точності отриманої моделі. Елементи управлін..

49885 ₴

Конструктор fisсhertechnik ROBOTICS TXT Автоматизація (Без TXT контролера і акумулятора) - чотири реалістичних повністю функціональних промислових робота: робот для складу, трьох-осьовий маніпулятор і..

9599 ₴

Конструктор fisсhertechnik ROBOTICS TXT Електропневматіка (Без TXT контролера і БП) - Основи електро-пневматики і вакуумних технологій наочно демонструються за допомогою захоплюючих моделей, серед яки..

8399 ₴

Конструктор fisсhertechnik ROBOTICS Набір винахідника - стартовий набір призначений для дітей у віці старше 8 років, що бажають познайомитися з основами автоматики і програмування. За допомогою 380 де..

7699 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle 3-D робот - діючий макет промислового 3-D робота в зборі з загарбним пристроєм, чотирма моторами 9 В, контактними датчиками і контролером. Модель призначена..

32280 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle Індексувальная лінія - модель індексованої лінії з двома постами обробки для професійного навчання. Складається з чотирьох конвеєрів, розташованих у вигляді..

41890 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle Автоматичний склад - макет автоматичного вертикального складу складається зі стелажній конструкції на 9 осередків, уздовж якої переміщається кран-штабелер з..

37990 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle Вакуумний маніпулятор - маніпуляційний робот з трьома ступенями рухливості, оснащений вакуумним загарбним пристроєм, використовується для переміщення різних..

37990 ₴

Показано від 1 до 12 з 73 (всього сторінок: 7)