Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Кабінет математики


Набір геометричних тіл та фігур складається з 9 елементів: 5 тіл та 4 фігур. Тіла та фігури виготовлені з дерева твердої породи та пофарбовані в яскравий синій колір європейськими фарбами на водній ос..

176 ₴

Набір для рахування Gigo Математична лінійка (1006) Набір для рахування Gigo Математична лінійка (1006)
58%
Відео

Цікава лінійка - це прикладний посібник, що складається з різнокольорових планок, дозволяє в ігровій формі навчити дитину рахуванню, операціям додавання та віднімання в межах 100. Набір також сприяє р..

186 ₴ 438 ₴

Іграшка – “Набір. Цифри та знаки на магнітах 72 елемента” допоможе познайомити дитину з цифрами та простими математичними прикладами, розвине мілку моторику, координацію рухів, глазомір, посидючість, ..

323 ₴

Панелі для конструювання Gigo (T036)
Відео

Набір складається з шести панелей з різними видами кріплень. Із них можна збирати столи або стіни для конструювання. Панелі підходять для використання з конструкторами Gigo. У наборі 58 деталей...

2760 ₴

Модель для кабінету математики загальноосвітнього навчального закладу для ознайомлення учнів з поняттям «тригонометрична функція» та «тригонометричний круг»Характеристики:матеріал - ламінований картон..

1680 ₴

Демонстраційна модель числової прямої - посібник призначений для використання на уроках математики в початковій і середній школі, в якості демонстраційного матеріалу при вивченні задач на рух.Склад:чи..

620 ₴

Набір класного інструменту використовується в кабінеті початкових класів. Набір виготовлений з міцної пластмаси.  Склад:- метр демонстраційний - 1шт- трикутник класний 45*45 - 1шт- трикутник клас..

1260 ₴

Комплект Осі координат використовується для кабінету математики загальноосвітнього навчального закладу, містить три координатних осі (X, Y, Z) які вивішуються на дошці на весь період вивчення теми, за..

380 ₴

Комплект навчальних плакатів містить: • Плакати з основними темами курсу • CD-диск із презентаціями • Методичні рекомендації щодо використання комплекту Довготривале та просте у використанні експонува..

305 ₴

До набору входить 15 роздавальних карток (одна картка на 2-х учнів).Картки надруковані на цупкому картоні формату А5..

40 ₴

Конструктор fisсhertechnik Trainingsmodelle INDUSTRY 4.0 9В - використовується для вивчення, розуміння та застосування навичок галузі Індустрія 4.0 у професійно-технічних навчальних закладах та навчан..

216490 ₴

Модель-аплікація Множини - Посібник використовується для кабінету математики загальноосвітнього навчального закладу в якості демонстраційного матеріалу в початковій та середній школі при вивченні множ..

620 ₴

Використовується в якості роздаткового матеріалу під час вивчення математики в початкових класах.Комплект містить наступні тіла: прямокутний паралелепіпед, конус, кулю, куб, циліндрВиготовлено з натур..

304 ₴

Використовується в якості роздаткового матеріалу під час вивчення математики в початкових класах.Комплект містить наступні тіла: прямокутний паралелепіпед, конус, кулю, куб, циліндр, та фігури: трикут..

367 ₴

Набір прозорих пластикових геометричних фігур Набір прозорих пластикових геометричних фігур
Відео

Яскраві, прозорі моделі геометричних фігур зроблені з міцного пластику, так що вони можуть бути використані для активної гри. Кожна форма має знімну кришку яка може бути заповнена водою або кінетичним..

645 ₴

Набір для знайомства з поняттям об'єму. Кожна фігура має відкриту поверхню, що дозволяє краще зрозуміти співвідношення об'ємів. Набір містить 6 різних геометричних фігур - прямокутник, куб, циліндр, с..

597 ₴

Out of stock

Математичний планшет – це квадратне поле зі штирями для гумових кілець. Гра з планшетом розвиває просторове й асоціативне мислення, вміння дотримуватися зразка. На ігровому полі можна конструювати гео..

1387 ₴

Показано від 1 до 20 з 31 (всього сторінок: 2)