Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях
Експерименти з магнітами 4M Магнітний єдиноріг

Зображення може не суттєво відрізнятись від фактично поставленого товару. Деталі уточнюйте під час замовлення.

Експерименти з магнітами 4M Магнітний єдиноріг

ВиробникиGigo
Код товару: 6962
Наявність:В наявності
  • 129 ₴

Ми працюємо з:
Прозорро
Державна казначейська служба України

Набір для досліджень Магнітний єдиноріг містить фігурку казкової тварини і макет веселки. Якщо піднести єдинорога до райдуги, він почне танцювати! 
Все це завдяки магнітам. Вони мають північний і південний полюси. Протилежні полюси притягаються, а однакові відштовхуються. Магніти також діють через тверде тіло. Принцип магнетизму використовують у багатьох пристроях. 


Як грати 
Прикріпіть барвисту наклейку веселки на U-подібний магніт. Помістіть райдужний магніт поряд з єдинорогом і спостерігайте, як він починає обертатися, наче чарівний! 
Як це влаштовано 
Фігурка єдинорога має всередині магніт із північним і південним полюсами, щоб або відштовхувати, або притягати райдужний магніт, який ви підносите до неї. 
Цікаво 
Магніти завжди мають два полюси (північний і південний). Навіть якщо ви розділите магніт навпіл, він все одно матиме два різні полюси. 
Деякі тварини використовують магнітне поле Землі для міграції або спілкування. Наприклад, акули для лову здобичі, а птиці та черепахи за його допомогою знаходять шлях додому. 
Магнітне поле Землі в 1000 разів слабше, ніж звичайний стрижневий магніт. 
Комплект для розвитку і гри серії Sci: Bits підійде дітям від 5 років, він поєднує в собі пізнання і розвагу. Розвиває мислення, уяву, допитливість, емоційне благополуччя. Знайомить з основами фізики і магнетизмом.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Перевірка