Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Кабінет біології


Гербарій (НУШ) використовується в кабінетах біології та у початкових класах (природознавство). Призначений для вивчення культурних рослин в ході теоретичних та практичних робіт, може використовуватися..

750 ₴

Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення природознавства в початкових класах. В гербарії представлені засушені та прикріплені до листів А4 формату. Також на гербарних л..

750 ₴

Колекція "Морська зірка" Колекція використовується в кабінеті біології загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення теми "Морські організми". Колекція дозволяє вивчити представника класу бе..

550 ₴

Набір для досліджень Edu-Toys Модель анатомія вуха складається з 14 елементів і підставки. Це чудовий дидактичний матеріал для уроків біології. Макет призначений для наочного вивчення анатомії дітьми ..

583 ₴

Модель очного яблука Edu-Toys збірна, 14 см (SK007) Модель очного яблука Edu-Toys збірна, 14 см (SK007)
45%

Набір для досліджень Edu-Toys Модель очного яблука складається з 35 елементів і підставки. Це чудовий дидактичний матеріал для уроків біології. Макет призначений для наочного вивчення анатомії дітьми ..

378 ₴ 683 ₴

Модель серця людини Edu-Toys збірна, 14 см (SK009) Модель серця людини Edu-Toys збірна, 14 см (SK009)
58%

Набір для досліджень Edu-Toys Модель серця людини складається з 31 елемента і підставки. Це чудовий дидактичний матеріал для уроків біології. Макет призначений для наочного вивчення анатомії дітьми ві..

465 ₴ 1101 ₴

Набір для досліджень Edu-Toys Модель черепа з нервами складається з 39 елементів і підставки. Це чудовий дидактичний матеріал для уроків біології. Макет призначений для наочного вивчення анатомії діть..

945 ₴

Прес для квітів 4M Декор із гербарію (00-04567) Прес для квітів 4M Декор із гербарію (00-04567)
Відео

Нова тема занять у творчій майстерні - квіткове мистецтво. Із набором для творчості від 4М ви навчитеся створювати красиві гербарії із зібраного листя та квітів. За допомогою преса і матеріалів компле..

497 ₴

Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення природознавства в початкових класах. В гербарії представлені засушені та прикріплені до листів А4 формату. Також на гербарних лист..

750 ₴

Гербарій (НУШ) для кабінету біології, а також може використовуватися на уроках природознавства в загальноосвітньому закладі в ході теоретичних та лабораторних занять...

750 ₴

Гербарні зразки висушені, прикріплені до гербарних листків формату А4 та поміщені в спеціальні пакувальні коробки. Кожен гербарний лист супроводжується інформацією про родинну та видову назви.До склад..

750 ₴

Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення природознавства в початкових класах. В гербарії представлені засушені та прикріплені до листів А4 формату. Також на гербарних лист..

750 ₴

Колекція Ідіоаптація у рослин використовується в якості демонстраційного матеріалу на уроках біології...

600 ₴

Колекція Аморфози у рослин використовується в якості демонстраційного матеріалу на уроках біології...

600 ₴

Колекція Голонасінні рослини використовується в якості демонстраційного матеріалу на уроках біології...

600 ₴

Колекція Корали дно використовується в якості демонстраційного матеріалу на уроках. У колекції представлені зразки коралів розміщених на підкладці в коробці для зберігання...

595 ₴

Колекція Лишайники використовується в кабінеті біології загальноосвітнього навчального закладу в якості демонстраційного матеріалу при вивченні теми «Лишайники». Колекція містить зразки найбільш пошир..

595 ₴

Колекція Мінеральні та органічні добрива використовується в якості демонстраційного матеріалу на уроках хімії, географії та біології...

720 ₴

Колекція Морське дно використовується в якості демонстраційного матеріалу на уроках. У колекції представлені зразки біологічних об'єктів які можна зустріти на морському дні: корали, морські зірки, рак..

810 ₴

Колекція Морфологія рослин використавується як демонстраційний матеріал в кабінеті біології.Склад колекції: 4 теми: різноманітність пагонів, різноманітність листків, різноманітність квіток, різні типи..

900 ₴

Показано від 1 до 20 з 166 (всього сторінок: 9)