Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Кабінет біології


Гербарій (НУШ) використовується в кабінетах біології та у початкових класах (природознавство). Призначений для вивчення культурних рослин в ході теоретичних та практичних робіт, може використовуватися..

750 ₴

Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення природознавства в початкових класах. В гербарії представлені засушені та прикріплені до листів А4 формату. Також на гербарних л..

750 ₴

Колекція "Морська зірка" Колекція використовується в кабінеті біології загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення теми "Морські організми". Колекція дозволяє вивчити представника класу бе..

550 ₴

Приготуйтеся познайомитися з цією копією скелета мамонта! Грайте в рольові ігри і станьте археологом або навіть мандрівником у часі. Конструктор-скелет «Шерстистий мамонт» Mideer Toys являє собою ске..

150 ₴

Набір для досліджень Edu-Toys Модель анатомія вуха складається з 14 елементів і підставки. Це чудовий дидактичний матеріал для уроків біології. Макет призначений для наочного вивчення анатомії дітьми ..

419 ₴

Набір для досліджень Edu-Toys Модель очного яблука складається з 35 елементів і підставки. Це чудовий дидактичний матеріал для уроків біології. Макет призначений для наочного вивчення анатомії дітьми ..

488 ₴

Набір для досліджень Edu-Toys Модель серця людини складається з 31 елемента і підставки. Це чудовий дидактичний матеріал для уроків біології. Макет призначений для наочного вивчення анатомії дітьми ві..

789 ₴

Набір для досліджень Edu-Toys Модель черепа з нервами складається з 39 елементів і підставки. Це чудовий дидактичний матеріал для уроків біології. Макет призначений для наочного вивчення анатомії діть..

680 ₴

Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення природознавства в початкових класах. В гербарії представлені засушені та прикріплені до листів А4 формату. Також на гербарних лист..

750 ₴

Гербарій (НУШ) для кабінету біології, а також може використовуватися на уроках природознавства в загальноосвітньому закладі в ході теоретичних та лабораторних занять...

750 ₴

Гербарні зразки висушені, прикріплені до гербарних листків формату А4 та поміщені в спеціальні пакувальні коробки. Кожен гербарний лист супроводжується інформацією про родинну та видову назви.До склад..

750 ₴

Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення природознавства в початкових класах. В гербарії представлені засушені та прикріплені до листів А4 формату. Також на гербарних лист..

750 ₴

Показано від 1 до 12 з 166 (всього сторінок: 14)