Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

STEM (Наказ 574)

12345


Гербарій (НУШ) використовується в кабінетах біології та у початкових класах (природознавство). Призначений для вивчення культурних рослин в ході теоретичних та практичних робіт, може використовуватися..

750 ₴

Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення природознавства в початкових класах. В гербарії представлені засушені та прикріплені до листів А4 формату. Також на гербарних л..

750 ₴

Гербарій створений для використання в якості роздаткового матеріалу. Призначений для проведення контрольних, лабораторних робіт, а також усних опитувань при вивчення біології В анотаціях (назва, сімей..

750 ₴

Набір для досліджень Магнітний єдиноріг містить фігурку казкової тварини і макет веселки. Якщо піднести єдинорога до райдуги, він почне танцювати! Все це завдяки магнітам. Вони мають північний і ..

152 ₴

Влаштуйте справжні гонки за допомогою магнітів! У наборі для досліджень ви знайдете машинку з магнітом усередині. Другим магнітом у формі підкови ви зможете надати їй прискорення і керувати нею навіть..

152 ₴

Оптичний прилад Edu-Toys Збільшувальне скло з діаметром лінзи 100 мм і збільшенням 2x 3x 4x допоможе юним натуралістам у спостереженні за природою. Вони будуть шукати і розглядати на землі та деревах ..

386 ₴

Колекція "Морська зірка" Колекція використовується в кабінеті біології загальноосвітнього навчального закладу під час вивчення теми "Морські організми". Колекція дозволяє вивчити представника класу бе..

550 ₴

Набір для навчання Gigo Креативна панель Траси – це відчутний тривимірний спосіб STEAM-навчання принципам механіки через складання і гру з гіркою для м`ячика. Кожна тема може програватися на стіні та ..

4825 ₴

Набір для навчання Gigo Креативна панель Шестерні – це відчутний тривимірний спосіб STEAM-навчання принципам механіки через складання і гру з настінними зубчастими колесами. Кожна тема може програвати..

5676 ₴

Приготуйтеся познайомитися з цією копією скелета мамонта! Грайте в рольові ігри і станьте археологом або навіть мандрівником у часі. Конструктор-скелет «Шерстистий мамонт» Mideer Toys являє собою ске..

150 ₴

Мірний стакан Edu-Toys зі шкалою 1 л незамінний на практичних заняттях у школі. Він із великою зручною ручкою, виконаний із напівпрозорого матеріалу, має кілька шкал обсягу і носик для зливання. Призн..

83 ₴

Набір для досліджень Edu-Toys Модель анатомія вуха складається з 14 елементів і підставки. Це чудовий дидактичний матеріал для уроків біології. Макет призначений для наочного вивчення анатомії дітьми ..

419 ₴

Показано від 1 до 12 з 687 (всього сторінок: 58)