Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Темна сенсорна кімната


Багато батьків стикаються з проблемою, коли не так вже й легко, з першого разу, укласти малюка спати. Набір дисків для проекторів Mideer Toys – новинка, яка прикрасить дитячі вечора перед сном. Диски..

193 ₴

Світлова пісочниця призначена для індивідуальних занять у навчальних закладах, розвиваючих та інклюзивно - ресурсних центрах. Рекомендована, як засіб для арт-терапевтичної, корекційно-розвивальної ро..

3728 ₴

Світлова пісочниця призначена для індивідуальних або групових занять у навчальних закладах, розвиваючих та інклюзивно - ресурсних центрах. Рекомендована, як засіб для арт-терапевтичної, корекційно-ро..

4920 ₴

Проектор-ліхтарик "Улюблені казки" Проектор-ліхтарик "Улюблені казки"
Відео

Вы помните, что такое диафильмы? А Ваши детки знают? У нас появилась возможность познакомить детей с настоящим волшебством, а самим немножечко поностальгировать… Понадобится: темнота, волшебный фонари..

424 ₴

Гра з набором "Сенсорні м'ячики" розроблена відповідно до ігрової техніки - М'яч і Мова. Направлена на краще функціонування мовних органів і робить позитивний вплив на вироблення у дітей правильних мо..

1436 ₴

Стіл для роботи з конструктором з двома типами стільниць. Стаціонарний стіл для роботи з конструктором можна легко змінити на мобільну версію планшета для роботи з конструктором та, при нагоді, викори..

6803 ₴

Стіл для роботи з конструктором. Стіл має великий карман об’ємом не менше 20л для зберігання конструкторів, навчально - наочних засобів тощо. Металеві регульовані ніжки, що монтуються та демонтуються..

4757 ₴

Стілець регульований призначен для занять у навчальних закладах, розвиваючих, інклюзивно - ресурсних центрах та вдома за столами для малювання піском та столами для роботи з конструктором, забезпечу..

2675 ₴

Столи для малювання піском призначені для індивідуальних або групових занять у навчальних закладах, розвиваючих та інклюзивно - ресурсних центрах. Рекомендовані, як засіб для арт-терапевтичної, корекц..

5032 ₴

Столи для малювання піском призначені для групових занять у навчальних закладах, розвиваючих та інклюзивно - ресурсних центрах. Рекомендовані, як засіб для арт-терапевтичної, корекційно-розвивальної р..

7550 ₴

Інтерактивна пісочниця Briolight SОписІнтерактивна пісочниця Briolight S – це прилад доповненої реальності, що створює чутливу до рухів людини проекцію на реальний пісок. Комплекс складається з підлог..

95005 ₴

Двостороння грифельно-маркерна кришка спеціально розроблена для пісочниць. Вона захищає пісочницю від попадання сторонніх предметів, пилу, води, збереже попередню гру дитини, запобігає висипання зміст..

1931 ₴

Показано від 1 до 12 з 35 (всього сторінок: 3)