Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Кабінет сенсорної інтеграції


Розвивайте дрібну моторику за допомогою ігрового набору - Веселі Інструменти, який зміцнить м'язи кисті і підготує дитину до письма. Особливості: Переносьте предмети за допомогою щипчиків і пінцетів ..

299 ₴

Балансборд "SeeSow" Gonge – це класичне ігрове обладнання для балансу (у новому дизайні), яке подарує Вашій дитині години веселощів і правильного розвитку рухових умінь і навичок. Тренує координацію р..

2849 ₴

Фізична активність закладена в людини природою. Це наша біологічна потреба, яка необхідна для розвитку дитини так само, як гарне харчування і сон. Пристосування являє собою півсферу. Робота на тренаж..

1678 ₴

Балансир базовий - це тренажер, створений для опрацювання всіх груп м'язів, включаючи ізольовані і важкодоступні точки, виправлення постави та тренування рівноваги. ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ? Дитина може р..

1793 ₴

Новинка! Балансувальна качель GONGE - це маленька версія існуючого в нашому магазині купола «Гойдалка Гігант». Набір був спеціально розроблений з особливим наголосом на розвиток моторики дітей у віці ..

2195 ₴

РОЛЕР GONGE – це дивовижне «колесо» з нековзною поверхнею, завдяки якому розвивається сенсорна моторика, почуття рівноваги, балансу, стимулюється кровообіг і підвищується енергетичний стан дитини. Пер..

5275 ₴

Балансувальна платформа-подушка (Gonge Air Board) — це унікальний балансир, який сприяє фізичному розвитку дитини, зміцнює м'язи ніг і тулуба, а також вчить його координувати свої рухи, керувати своїм..

2558 ₴

Балансувальне колесо GONGE - це дивовижне пристосування, завдяки якому діти різного віку підвищують свою активність, спритність тіла, розвивають координацію рухів, баланс, вестибулярний апарат і зміцн..

7282 ₴

Балансувальний стілець «Нельсон» – надійний практичний портативний інструмент-помічник, що стане у пригоді як у навчальних закладах, так і вдома. Робота на стільці сприяє концентруванню й фокусуванню,..

1845 ₴

Підвіс-колода виступає помічним обладнанням, коли необхідно “підживити” вестибулярну сенсорну систему. Варіантів роботи з ним безліч і напряму залежать від поставленого фахівцем завдання в рамках заня..

6600 ₴

Обладнання надзвичайно корисне для роботи з вестибулярною сенсорною системою, балансуванням, вивільненням енергії та... веселої гри! Хто може використовувати цей виріб? - малюки під наглядом батьків в..

4945 ₴

Teeter Popper – унікальна дошка-гойдалка для активних непосид. На ній можна сидіти, стояти, гойдатися, нахилятися, розгойдуватися, крутитися і навіть лежати. Основна конструктивна особливість балансир..

1206 ₴

Показано від 1 до 12 з 108 (всього сторінок: 9)