Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Сенсорна інтеграція

Сенсорна кімната та її позитивний вплив на розвиток особливих дітей

Сенсорна інтеграція - це процес під час якого на нервову систему дитини впливають через усі існуючі рецептори почуттів – нюх, слух, зір, смак, відчуття власного тіла в просторі, вестибюлярний апарат. Всі ці відчуття в сукупності надають інформацію про фізичний стан тіла та навколишнього середовища і в результаті можуть бути використані у цілеспрямованій діяльності цієї дитини. Це несвідомий процес у мозку, який базується на умовних та безумовних рефлексах і сприяє адаптивній реакції на ту чи іншу ситуацію.

У більшості людей процес сенсорної інтеграції відбувається автоматично і з цим не виникає жодних проблем, але, нажаль існують деякі порушення у головному мозку, частіше у дітей з особливостями розвитку, коли для розвитку та результативності цього процесу необхідна стороння допомога та спеціально створені умови. Саме для цього на базі центрів розвитку, а іноді як окремий заклад, створюється так звана сенсорна кімната, яка має все необхідне наповнення і дає змогу проводити спеціалізовані заняття. Як правило такі кімнати мають спеціально розроблене обладнання для сенсорної інтеграції, серед якого різноманітні гамаки, гойдалки, обтяжуючі ковдри та іграшки, тактильні килимки, сортери та пазли. Завдяки певним методикам, це устаткування для сенсорних кімнат позитивно впливає на роботу мозку, координацію, навички самообслуговування та мовлення особливої дитини, сприяє кращій її соціалізації та адаптації. Також високу ефективність мають тренажери для сенсорної інтеграції, серед них балансири, різні тунелі, м’які модулі тощо.

Обладнання для сенсорної інтеграції можна підібрати на нашому сайті

Існує декілька видів сенсорних кімнат, серед яких вищезазначена світала сенсорна кімната, дидактична, інтерактивна, звукова, та темна сенсорна кімната. Всі вони мають спільний принцип загальної дії, за деякими виключеннями та відмінностями, тобто кожен вид має свої специфічні методики і підбирати види занять необхідно індивідуально, орієнтуючись на нагальні потреби окремої дитини.

Ми пропонуємо великий вибір устаткування для сенсорних кімнат за доступними цінами. У нас можна придбати все необхідне для облаштування, в тому числі і різноманітні тренажери для сенсорної інтеграції, які мають доведену ефективність у процесі формування бази для соціальної поведінки та володіння учбовими навичками.


Розміри: 200х130х10 смКолір: різнокольоровийКомплектація: килимок - 1 шт., таблетки - 12 шт. (30х10 см)Килимок, що складається з 12 кіл на яких зображені різні фігури (кола, трикутники і квадрати). Ел..

4286 ₴

Розміри: 40-20-8 смКолір: різнокольоровийМатеріал: шкірозамінник / ПВХ (під замовлення) пінополіуретан 45 щільністьСкладається з 8 прямокутних м'яких частин з'єднаних між собою стрічкою. Міцний, м'яки..

2017 ₴

Колір: різнокольоровийМатеріал: шкірзамінник/ПВХ (під замовлення) пінополіуретан 45 щільністьМодульний-конструктор буде цікавий для дитини. Такий конструктор використовується для конструювання. Розвив..

6578 ₴

Інтерактивна пісочниця Briolight SОписІнтерактивна пісочниця Briolight S – це прилад доповненої реальності, що створює чутливу до рухів людини проекцію на реальний пісок. Комплекс складається з підлог..

95005 ₴

Балансувальна платформа Лабіринт - один з інструментів для роботи з мозочком, відділом головного мозку, що відповідає за рівновагу, м’язовий тонус, координацію рухів і контроль їхньої сили, а також за..

1663 ₴

Гойдалка диск - прекрасне доповнення для шведської стенеке. Способствует формуванню міцного і стійкого вестибулярного аппарата.Діаметр диска - 30 смДіамерт каната - 22 мм, довжина каната - 2,70 мМатер..

430 ₴

Гра для розвитку координації це справжня знахідка для розвитку спритності, координації і великої моторики. Завдання дитини полягає в тому, щоб покласти мішечок з квасолею на один край дошки і натиснут..

546 ₴

Гребінець тристоронній для пісочної терапії - інструмент для гри в пісочниці.Для ефективного розвитку дрібної моторики, когнітивних навичок, загального розвитку дітей під час пісочної терапії спеціалі..

30 ₴

Двостороння грифельно-маркерна кришка спеціально розроблена для пісочниць. Вона захищає пісочницю від попадання сторонніх предметів, пилу, води, збереже попередню гру дитини, запобігає висипання зміст..

1257 ₴

Двостороння грифельно-маркерна кришка спеціально розроблена для пісочниць. Вона захищає пісочницю від попадання сторонніх предметів, пилу, води, збереже попередню гру дитини, запобігає висипання зміст..

347 ₴

Двостороння грифельно-маркерна кришка спеціально розроблена для пісочниць. Вона захищає пісочницю від попадання сторонніх предметів, пилу, води, збереже попередню гру дитини, запобігає висипання зміст..

733 ₴

Показано від 1 до 12 з 109 (всього сторінок: 10)