Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Сенсорна інтеграція

Сенсорна кімната та її позитивний вплив на розвиток особливих дітей

Сенсорна інтеграція - це процес під час якого на нервову систему дитини впливають через усі існуючі рецептори почуттів – нюх, слух, зір, смак, відчуття власного тіла в просторі, вестибюлярний апарат. Всі ці відчуття в сукупності надають інформацію про фізичний стан тіла та навколишнього середовища і в результаті можуть бути використані у цілеспрямованій діяльності цієї дитини. Це несвідомий процес у мозку, який базується на умовних та безумовних рефлексах і сприяє адаптивній реакції на ту чи іншу ситуацію.

У більшості людей процес сенсорної інтеграції відбувається автоматично і з цим не виникає жодних проблем, але, нажаль існують деякі порушення у головному мозку, частіше у дітей з особливостями розвитку, коли для розвитку та результативності цього процесу необхідна стороння допомога та спеціально створені умови. Саме для цього на базі центрів розвитку, а іноді як окремий заклад, створюється так звана сенсорна кімната, яка має все необхідне наповнення і дає змогу проводити спеціалізовані заняття. Як правило такі кімнати мають спеціально розроблене обладнання для сенсорної інтеграції, серед якого різноманітні гамаки, гойдалки, обтяжуючі ковдри та іграшки, тактильні килимки, сортери та пазли. Завдяки певним методикам, це устаткування для сенсорних кімнат позитивно впливає на роботу мозку, координацію, навички самообслуговування та мовлення особливої дитини, сприяє кращій її соціалізації та адаптації. Також високу ефективність мають тренажери для сенсорної інтеграції, серед них балансири, різні тунелі, м’які модулі тощо.

Обладнання для сенсорної інтеграції можна підібрати на нашому сайті

Існує декілька видів сенсорних кімнат, серед яких вищезазначена світала сенсорна кімната, дидактична, інтерактивна, звукова, та темна сенсорна кімната. Всі вони мають спільний принцип загальної дії, за деякими виключеннями та відмінностями, тобто кожен вид має свої специфічні методики і підбирати види занять необхідно індивідуально, орієнтуючись на нагальні потреби окремої дитини.

Ми пропонуємо великий вибір устаткування для сенсорних кімнат за доступними цінами. У нас можна придбати все необхідне для облаштування, в тому числі і різноманітні тренажери для сенсорної інтеграції, які мають доведену ефективність у процесі формування бази для соціальної поведінки та володіння учбовими навичками.


Розвивайте дрібну моторику за допомогою ігрового набору - Веселі Інструменти, який зміцнить м'язи кисті і підготує дитину до письма. Особливості: Переносьте предмети за допомогою щипчиків і пінцетів ..

299 ₴

Балансборд "SeeSow" Gonge – це класичне ігрове обладнання для балансу (у новому дизайні), яке подарує Вашій дитині години веселощів і правильного розвитку рухових умінь і навичок. Тренує координацію р..

2849 ₴

Фізична активність закладена в людини природою. Це наша біологічна потреба, яка необхідна для розвитку дитини так само, як гарне харчування і сон. Пристосування являє собою півсферу. Робота на тренаж..

1678 ₴

Балансир базовий - це тренажер, створений для опрацювання всіх груп м'язів, включаючи ізольовані і важкодоступні точки, виправлення постави та тренування рівноваги. ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ? Дитина може р..

1793 ₴

Новинка! Балансувальна качель GONGE - це маленька версія існуючого в нашому магазині купола «Гойдалка Гігант». Набір був спеціально розроблений з особливим наголосом на розвиток моторики дітей у віці ..

2195 ₴

РОЛЕР GONGE – це дивовижне «колесо» з нековзною поверхнею, завдяки якому розвивається сенсорна моторика, почуття рівноваги, балансу, стимулюється кровообіг і підвищується енергетичний стан дитини. Пер..

5275 ₴

Балансувальна платформа-подушка (Gonge Air Board) — це унікальний балансир, який сприяє фізичному розвитку дитини, зміцнює м'язи ніг і тулуба, а також вчить його координувати свої рухи, керувати своїм..

2558 ₴

Балансувальне колесо (велике) Gonge Балансувальне колесо (велике) Gonge
Відео

Баланс - це те, що потрібно вивчати, експериментуючи з рухами тіла. У GONGE є багато іграшок і ігрових продуктів, які можуть мотивувати і заохочувати дітей покращувати їх баланс. Велике балансувальне ..

7665 ₴

Балансувальне колесо GONGE - це дивовижне пристосування, завдяки якому діти різного віку підвищують свою активність, спритність тіла, розвивають координацію рухів, баланс, вестибулярний апарат і зміцн..

7282 ₴

Балансувальний стілець «Нельсон» – надійний практичний портативний інструмент-помічник, що стане у пригоді як у навчальних закладах, так і вдома. Робота на стільці сприяє концентруванню й фокусуванню,..

1845 ₴

Підвіс-колода виступає помічним обладнанням, коли необхідно “підживити” вестибулярну сенсорну систему. Варіантів роботи з ним безліч і напряму залежать від поставленого фахівцем завдання в рамках заня..

6600 ₴

Обладнання надзвичайно корисне для роботи з вестибулярною сенсорною системою, балансуванням, вивільненням енергії та... веселої гри! Хто може використовувати цей виріб? - малюки під наглядом батьків в..

4945 ₴

Показано від 1 до 12 з 201 (всього сторінок: 17)