Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Сенсорна інтеграція

Сенсорна кімната та її позитивний вплив на розвиток особливих дітей

Сенсорна інтеграція - це процес під час якого на нервову систему дитини впливають через усі існуючі рецептори почуттів – нюх, слух, зір, смак, відчуття власного тіла в просторі, вестибюлярний апарат. Всі ці відчуття в сукупності надають інформацію про фізичний стан тіла та навколишнього середовища і в результаті можуть бути використані у цілеспрямованій діяльності цієї дитини. Це несвідомий процес у мозку, який базується на умовних та безумовних рефлексах і сприяє адаптивній реакції на ту чи іншу ситуацію.

У більшості людей процес сенсорної інтеграції відбувається автоматично і з цим не виникає жодних проблем, але, нажаль існують деякі порушення у головному мозку, частіше у дітей з особливостями розвитку, коли для розвитку та результативності цього процесу необхідна стороння допомога та спеціально створені умови. Саме для цього на базі центрів розвитку, а іноді як окремий заклад, створюється так звана сенсорна кімната, яка має все необхідне наповнення і дає змогу проводити спеціалізовані заняття. Як правило такі кімнати мають спеціально розроблене обладнання для сенсорної інтеграції, серед якого різноманітні гамаки, гойдалки, обтяжуючі ковдри та іграшки, тактильні килимки, сортери та пазли. Завдяки певним методикам, це устаткування для сенсорних кімнат позитивно впливає на роботу мозку, координацію, навички самообслуговування та мовлення особливої дитини, сприяє кращій її соціалізації та адаптації. Також високу ефективність мають тренажери для сенсорної інтеграції, серед них балансири, різні тунелі, м’які модулі тощо.

Обладнання для сенсорної інтеграції можна підібрати на нашому сайті

Існує декілька видів сенсорних кімнат, серед яких вищезазначена світала сенсорна кімната, дидактична, інтерактивна, звукова, та темна сенсорна кімната. Всі вони мають спільний принцип загальної дії, за деякими виключеннями та відмінностями, тобто кожен вид має свої специфічні методики і підбирати види занять необхідно індивідуально, орієнтуючись на нагальні потреби окремої дитини.

Ми пропонуємо великий вибір устаткування для сенсорних кімнат за доступними цінами. У нас можна придбати все необхідне для облаштування, в тому числі і різноманітні тренажери для сенсорної інтеграції, які мають доведену ефективність у процесі формування бази для соціальної поведінки та володіння учбовими навичками.


Розвивайте дрібну моторику за допомогою ігрового набору - Веселі Інструменти, який зміцнить м'язи кисті і підготує дитину до письма. Особливості: Переносьте предмети за допомогою щипчиків і пінцетів ..

299 ₴

Балансувальне колесо (велике) Gonge Балансувальне колесо (велике) Gonge
Відео

Баланс - це те, що потрібно вивчати, експериментуючи з рухами тіла. У GONGE є багато іграшок і ігрових продуктів, які можуть мотивувати і заохочувати дітей покращувати їх баланс. Велике балансувальне ..

7665 ₴

Балансувальний стілець «Нельсон» – надійний практичний портативний інструмент-помічник, що стане у пригоді як у навчальних закладах, так і вдома. Робота на стільці сприяє концентруванню й фокусуванню,..

2800 ₴

Підвіс-колода виступає помічним обладнанням, коли необхідно “підживити” вестибулярну сенсорну систему. Варіантів роботи з ним безліч і напряму залежать від поставленого фахівцем завдання в рамках заня..

6600 ₴

Обладнання надзвичайно корисне для роботи з вестибулярною сенсорною системою, балансуванням, вивільненням енергії та... веселої гри! Хто може використовувати цей виріб? - малюки під наглядом батьків в..

4800 ₴

3800 ₴

Диван один з елементів набору дитячих меблів Гостинка і Гостинка Люкс. Диван комфортний і зручний предмет меблів та обов'яковий елемент обстановки для дитячої кімнати, ігрової або дитячого центру. Нев..

3800 ₴

Дитячий пуф Острів м'який модуль для гри та відпочинку, з різнокольоровими вставками. Невелика маса дозволяє дітям самостійно пересувати цей пуф. Відсутність гострих, твердих кутів забезпечує безпеку ..

1400 ₴

Teeter Popper – унікальна дошка-гойдалка для активних непосид. На ній можна сидіти, стояти, гойдатися, нахилятися, розгойдуватися, крутитися і навіть лежати. Основна конструктивна особливість балансир..

1849 ₴

Вгадайте, як користуватися цим незвичайним пристосуванням? Вирішувати дітям!Teeter Popper – унікальний балансир-гойдалка для найактивніших непосид. На ньому можна сидіти, стояти, гойдатися, нахилятися..

1849 ₴

Коврик масажний Пазли Мікс-Шипи - масажні елементи різної форми оптимальні для тренування м'язів стопи. Зроблений з екологічно чистого, гіпоалергенного матеріалу на основі ПВХ, ефективно амортизує уда..

78 ₴

Обтяжена ковдра допомагає зняти стрес, розслабитися після важкого дня, врівноважити нервову систему, швидко заснути, відновити почуття пропріоцепції...

3350 ₴

Ця ковдра підіййде вам, якщо ви хочете наповнити ковдру на свій розсуд, наприклад квасолею, каштанами і тд, то цей варіант ковдри якраз для вас. Також такий варіант підходить для відправки ковдри за к..

2235 ₴

Ця ковдра підіййде вам, якщо ви хочете наповнити ковдру на свій розсуд, наприклад квасолею, каштанами і тд, то цей варіант ковдри якраз для вас. Також такий варіант підходить для відправки ковдри за ..

3045 ₴

Обтяжена ковдра допомагає зняти стрес, розслабитися після важкого дня, врівноважити нервову систему, швидко заснути, відновити почуття пропріоцепції...

4360 ₴

Ця ковдра підіййде вам, якщо ви хочете наповнити ковдру на свій розсуд, наприклад квасолею, каштанами і тд, то цей варіант ковдри якраз для вас. Також такий варіант підходить для відправки ковдри за ..

3175 ₴

Обтяжена ковдра допомагає зняти стрес, розслабитися після важкого дня, врівноважити нервову систему, швидко заснути, відновити почуття пропріоцепції...

4774 ₴

Комплект дитячих меблів "Гостинка Люкс" комфортний і зручний предмет меблів та обов'яковий елемент обстановки для дитячої кімнати, ігрової або дитячого центру. Невелика маса дозволяє дітям самостійно ..

9000 ₴

Комплект дитячих меблів "Гостинка" комфортний і зручний предмет меблів та обов'яковий елемент обстановки для дитячої кімнати, ігрової або дитячого центру. Невелика маса дозволяє дітям самостійно перес..

8800 ₴

Комплект дитячих меблів "Куточок" - м'який модульний набір для інтер'єру, який складається з 7-ми модулів (5 стільців, 2 столика-пуфика). З модулями можна грати окремо або в зібраному вигляді. Невел..

10000 ₴

Комплект дитячих меблів "Мрія" - це м'який модульний набір для дитячих кімнат, який складається з 6-ти модулів (5 стільців,1 столик). З модулями можна грати окремо або в зібраному вигляді. Комплект м'..

8800 ₴

Показано від 1 до 20 з 222 (всього сторінок: 12)