Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

STEM / Робототехніка


Ігровий STEM-набір Learning Resources - Робот Botley - ідеально підходить для знайомства дітей з програмуванням в ранньому віці. Мета STEM-освіти-Science (наука), Technology (технології), Engineering ..

3299 ₴

Набір для навчання Gigo Креативна панель Траси – це відчутний тривимірний спосіб STEAM-навчання принципам механіки через складання і гру з гіркою для м`ячика. Кожна тема може програватися на стіні та ..

5160 ₴

Набір для навчання Gigo Креативна панель Шестерні – це відчутний тривимірний спосіб STEAM-навчання принципам механіки через складання і гру з настінними зубчастими колесами. Кожна тема може програвати..

5160 ₴

Навчальна модель LEARNING RESOURCES - МОЇ ПЕРШІ ВАГИ допоможе дітям розібратися в понятті маси різних речовин, балансу. Можна вимірювати рідини або невеликі тверді предмети. З такою моделлю діти зможу..

622 ₴

Розвиваюча гра Learning Resources - Ментал Блокс - відмінний спосіб кинути виклик своїй логіці, вивчити геометричні фігури 3D і весело провести час всією родиною. Особливість: На двосторонніх картках..

941 ₴

Out of stock

Набір для класу 4M Розумні схеми поставляється в міцному лотку з докладними інструкціями для вчителя, підручником по проектам для учнів і робочими картками. Набір включає:- 70 logiblocs – з'єднуваних ..

7728 ₴

Out of stock

Розвиваюча іграшка LEARNING RESOURCES серії "Геосафарі" - МЕТАЛОДЕТЕКТОР - ідеальна можливість для дитини досліджувати і пізнавати навколишній світ, адже це так цікаво!Особливості:Забезпечує відмінне ..

0 ₴

Out of stock

Розвиваюча іграшка EDUCATIONAL INSIGHTS серії "Геосафарі "- БІНОКЛЬ - це прекрасний спосіб для дитини вивчати і розглядати навколишній світ, залишаючись при цьому непоміченим.Особливості:Легка і міцна..

0 ₴

Out of stock

Розвиваюча іграшка EDUCATIONAL INSIGHTS серії "Геосафарі" - МІЙ ПЕРШИЙ МІКРОСКОП - ідеальна можливість познайомити дитину з навколишнім середовищем. Проводити дослідження і пізнавати світ науки стає т..

0 ₴

Out of stock

Розвиваюча іграшка EDUCATIONAL INSIGHTS серії "Геосафарі "- МІЙ ПЕРШИЙ ТЕЛЕСКОП - це прекрасна можливість для дитини вивчати і розглядати навколишній світ, адже це так цікаво! Особливості: Розмір і ф..

0 ₴

Out of stock

Розвиваюча іграшка-бінокль EDUCATIONAL INSIGHTS серії "Геосафарі "- СВІТ КОМАХ - прекрасна можливість досліджувати навколишнє середовище, вивчати і розглядати її мешканців, адже це так цікаво!Особливо..

0 ₴

Out of stock

Магнітний набір для експериментів задовольнить природну цікавість дитини і відповість на всі питання про властивості магнітів!У наборі різні види магнітів: магнітний жезл, червоно-синій прямокутний ма..

769 ₴

Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)