Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Природнича освітня галузь


Знаходьте дрібнички і різні предмети, щоб збирати їх у кольорові акрилові баночки з дерев'яною підставкою і кришкою. У такі ємності можна поміщати невеликі іграшки, камінчики, намистини, листя, гілочк..

1761 ₴

Знаходьте дрібнички і різні предмети, щоб збирати їх у прозорі акрилові баночки з дерев'яною підставкою і кришкою. У такі ємності можна поміщати невеликі іграшки, камінчики, намистини, листя, гілочки,..

1761 ₴

Збирайте дрібнички та різні предмети, щоб помістити свої скарби в ящички з прозорими стінками. Гладкі рами з твердих порід дерева, прозорі акрилові вставки і знімна планка.У таких ящичках можна розміщ..

1800 ₴

За допомогою цієї моделі скелета, діти детальніше і глибше зможуть зрозуміти, як виглядає людський скелет з голови до ніг, дізнаються, як кістки підтримують тіло і захищають внутрішні органи. Невелик..

935 ₴

Даний набір з магнітними елементами призначений для використання на уроках природознавства в початковій школі. З його допомогою, вчитель у легкій ігровій формі ознайомить дітей з циклічним природнім п..

850 ₴

Іграшки бренда Mideer характеризуються не тільки якісним виконанням, але і великою різноманітністю. Для задоволення бажань кожного дитина представлений широкий асортимент. Однією з лідируючих позицій ..

99 ₴

Із набором для досліджень ви станете свідком фантастичного виверження вулкана! Спостерігати виверження можна на столі, у склянці або у ванній. Цей цікавий науковий експеримент познайомить вас з основа..

135 ₴

Із набором для досліджень від 4М ви зможете вижити навіть у диких умовах! Переконайтеся, що наукові знання корисні не лише в класній кімнаті, але й допомагають орієнтуватися та уникати неприємностей д..

357 ₴

Набір натураліста Edu-Toys Комплект 3 в 1 включає бінокль із чохлом, компас і ліхтарик. Такі речі незамінні під час прогулянок або походів. Набір оцінять юні дослідники природи від 8 років молодшої шк..

582 ₴

Конструктор-скелет "Велоцираптор" Mideer Toys Конструктор-скелет "Велоцираптор" Mideer Toys
10%
Відео

Пропонуємо вашій увазі цікавий і пізнавальний набір Конструктор-скелет «Велоцираптор» Mideer Toys. Ставайте археологом або справжнім мандрівником у часі і знайомтеся з дивовижною копією скелета диноза..

149 ₴ 165 ₴

Конструктор-скелет "Трицератопс" Mideer Toys Конструктор-скелет "Трицератопс" Mideer Toys
10%
Відео

Психологи утверждают, что большинство детей начинают увлекаться динозаврами в возрасте от двух до шести лет — при этом многие из них знают более десятка научных названий древнейших животных и могут ра..

149 ₴ 165 ₴

Показано від 1 до 12 з 57 (всього сторінок: 5)