Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Мовно-літературна освітня галузь


Звуковий плакат ZNATOK - ВЕСЕЛА АБЕТКА стане найкращим помічником дитини у вивченні букв та звуків українського алфавіту.Плакат допоможе малюку в ігровій формі познайомитися з буквами та навчитися пра..

447 ₴

Набір квадратних дерев'яних елементів із малими буквами англійського алфавіту на магнітах, 40 штук. Підходить для гри і навчання як окремо, так і в поєднанні з магнітними дошками. У комплекті тканинни..

549 ₴

Іграшка – “Набір. Українська абетка на магнітах 72 літери” допоможе познайомити дитину з літерами українського алфавіту, розвине мілку моторику, координацію рухів, глазомір, посидючість, концентрацію ..

439 ₴

Призначене для вивчення літер та складів дітьми молодшого шкільного віку...

30 ₴

Повний (розширений набір) з української мови. З включенням в набір маловживаних та рідковикористованих складів.Посібник призначений для використання на уроках навчання грамоті в початковій школі, а та..

895 ₴

В набір входить 15 роздавальних карток (по одній на 2-х учнів). Кожна картка надрукована на цупкому картоні форматом не менше А5, та містить наступну інформацію: українська абетка, голосні та приголос..

120 ₴

Мовне лото - гра, що допоможе:- вивчити окремі назви предметів українською та англійською;- навчитися розпізнавати кольори і форми;- розвинути увагу, спостережливість;- розвинути мовленнєві та комунік..

255 ₴

Мовно-літературні кубики Мовно-літературні кубики
Відео

Набір кубиків для творчих оповідань відмінний матеріал для розвитку мовлення та письма, освоєння мови, вміння висловлювати свої думки, приведення логічних доказів, вираження індивідуальних здібностей...

468 ₴

Набір наочно-дидактичних матеріалів використовується в якості демонстраційного матеріалу.Склад набору:- зразки каліграфічного письма букв українського алфавіту (великих і малих), розмір кожної картки ..

1390 ₴

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)