Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Мовно-літературна освітня галузь


Призначене для вивчення літер та складів дітьми молодшого шкільного віку...

30 ₴

Навчальний посібник «Букви і склади. Комплект наочності» містить друковані букви (великі та малі), склади, знаки (:,;.!?-), фішки для звукових моделей (О - голосний звук, — -приголосний твердий звук, ..

0 ₴

Повний (розширений набір) з української мови. З включенням в набір маловживаних та рідковикористованих складів.Посібник призначений для використання на уроках навчання грамоті в початковій школі, а та..

895 ₴

Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення української мови в початкових класах...

120 ₴

8 двосторонніх плакатів: - Алфавіт (абетка) - Звуки і букви - Голосні звуки - Букви та буквосполучення - Приголосні звуки - Складні випадки вживання апострофа (') та знака м'якшення - Самостійні части..

245 ₴

В набір входить 15 роздавальних карток (по одній на 2-х учнів). Кожна картка надрукована на цупкому картоні форматом не менше А5, та містить наступну інформацію: українська абетка, голосні та приголос..

120 ₴

Набір містить 75 дерев'яних деталей на магнітах для знайомства з поняттями часу, днів тижня, дат, місяців, років, пір року, погоди українською мовою. Може використовуватися вдома, у дитсадку, школі.Пр..

816 ₴

Мовне лото - гра, що допоможе:- вивчити окремі назви предметів українською та англійською;- навчитися розпізнавати кольори і форми;- розвинути увагу, спостережливість;- розвинути мовленнєві та комунік..

255 ₴

Набір кубиків для творчих оповідань відмінний матеріал для розвитку мовлення та письма, освоєння мови, вміння висловлювати свої думки, приведення логічних доказів, вираження індивідуальних здібностей...

468 ₴

Набір сюжетних та предметних малюнків для розвитку мовлення охоплює основну лексику учнів 1–4 класів відповідно до типових освітніх програм та Державного стандарту початкової освіти. Він призначений д..

0 ₴

Набір наочно-дидактичних матеріалів використовується в якості демонстраційного матеріалу.Склад набору:- зразки каліграфічного письма букв українського алфавіту (великих і малих), розмір кожної картки ..

1390 ₴

Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)