Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Мовно-літературна освітня галузь


Звуковий плакат ZNATOK - ВЕСЕЛА АБЕТКА (українська мова) Звуковий плакат ZNATOK - ВЕСЕЛА АБЕТКА (українська мова)
23%

Звуковий плакат ZNATOK - ВЕСЕЛА АБЕТКА стане найкращим помічником дитини у вивченні букв та звуків українського алфавіту.Плакат допоможе малюку в ігровій формі познайомитися з буквами та навчитися пра..

345 ₴ 447 ₴

Іграшка – “Набір. Українська абетка на магнітах 72 літери” допоможе познайомити дитину з літерами українського алфавіту, розвине мілку моторику, координацію рухів, глазомір, посидючість, концентрацію ..

323 ₴

Призначене для вивчення літер та складів дітьми молодшого шкільного віку...

77 ₴

Навчальний посібник «Букви і склади. Комплект наочності» містить друковані букви (великі та малі), склади, знаки (:,;.!?-), фішки для звукових моделей (О - голосний звук, — -приголосний твердий звук, ..

100 ₴

8 двосторонніх плакатів: - Алфавіт (абетка) - Звуки і букви - Голосні звуки - Букви та буквосполучення - Приголосні звуки - Складні випадки вживання апострофа (') та знака м'якшення - Самостійні части..

305 ₴

В набір входить 15 роздавальних карток (по одній на 2-х учнів). Кожна картка надрукована на цупкому картоні форматом не менше А5, та містить наступну інформацію: українська абетка, голосні та приголос..

40 ₴

255 ₴

Мовне лото - гра, що допоможе:- вивчити окремі назви предметів українською та англійською;- навчитися розпізнавати кольори і форми;- розвинути увагу, спостережливість;- розвинути мовленнєві та комунік..

255 ₴

Набір наочно-дидактичних матеріалів використовується в якості демонстраційного матеріалу.Склад набору:- зразки каліграфічного письма букв українського алфавіту (великих і малих), розмір кожної картки ..

1450 ₴

Out of stock

Набір квадратних дерев'яних елементів із малими буквами англійського алфавіту на магнітах, 40 штук. Підходить для гри і навчання як окремо, так і в поєднанні з магнітними дошками. У комплекті тканинни..

797 ₴

Out of stock

Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення української мови в початкових класах...

120 ₴

Out of stock

Набір містить 75 дерев'яних деталей на магнітах для знайомства з поняттями часу, днів тижня, дат, місяців, років, пір року, погоди українською мовою. Може використовуватися вдома, у дитсадку, школі.Пр..

1190 ₴

Набір кубиків з сюжетними та предметними малюнками для творчих оповідань "Кубики історій" Набір кубиків з сюжетними та предметними малюнками для творчих оповідань "Кубики історій"
Відео
Out of stock

Набір кубиків для творчих оповідань відмінний матеріал для розвитку мовлення та письма, освоєння мови, вміння висловлювати свої думки, приведення логічних доказів, вираження індивідуальних здібностей...

830 ₴

Out of stock

Набір сюжетних та предметних малюнків для розвитку мовлення охоплює основну лексику учнів 1–4 класів відповідно до типових освітніх програм та Державного стандарту початкової освіти. Він призначений д..

112 ₴

Показано від 1 до 16 з 16 (всього сторінок: 1)