Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Математична освітня галузь212 ₴

Пересуваючи намистинки можна навчити дитину додавати та віднімати. Працюючи з абакусом, учні навчиться рахувати до 50 та ознайомляться з основними кольорами. Абакус розвиває дрібну моторику, координац..

212 ₴

Абакус дерев'яний розвиває дрібну моторику , координацію рухів, посидючість, глазомір, концентрацію уваги, тренує рахунок. Допомагає вивчати кольори. За допомогою такої іграшки дитина вивчить додаванн..

236 ₴

Ігри з блоками Дьенеша знайомлять дітей з формою, кольором і розміром об’єктів, з математичними уявленнями і початковими знаннями з інформатики. Граючи з блоками Дьенеша, дитина виконує різноманітні п..

310 ₴

Віяло кольорів та геометричних фігур виготовлено з пластику. Призначене для вивчення основних геометричних фігур дітьми молодшого шкільного віку.Комплект пластинок із зображенням кольорів та геометрич..

31 ₴

Віяло цифри (від 1 до 20)  виготовлено з пластику.  Каса-віяло використовується на уроках математики в початковій школі для організації фронтальної роботи з класом, зокрема при проведенні що..

43 ₴

Набір моделей геометричних тіл і фігур для наочного вивчення основ геометрії. Підходить для використання в дошкільних та шкільних установах в якості дидактичного матеріалу. Комплект містить 9 дерев'ян..

174 ₴

Використовується в якості демонстраційного приладу під час вивчення математики в початкових класах.Годинник пісочний виготовлено з прозорого пластику. Час виміру - 10 хвилин...

108 ₴

Основа сортера являє собою циферблат зі стрілками - синя показує котра година, червона - хвилини. Внутрішнє коло, відповідно, має поділки цифрами від 1 до 12 і хвилинні штрихи.Ближче до країв цифербла..

203 ₴

Годинник можна підвісити на стіну або закріпити на магнітній дошці за допомогою магнітів, розташованих в корпусі. Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення математики в поч..

741 ₴

Набір можна використовувати для вивчення десяткових систем, розуміння площі та об'єму. Деталі можна з'єднувати між собою. Кожен набір упакований в пластиковий контейнер з кришкою. Кількість детал..

714 ₴

Показано від 1 до 12 з 58 (всього сторінок: 5)