Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Математична освітня галузь390 ₴

Пересуваючи намистинки можна навчити дитину додавати та віднімати. Працюючи з абакусом, учні навчиться рахувати до 50 та ознайомляться з основними кольорами. Абакус розвиває дрібну моторику, координац..

390 ₴

Абакус дерев'яний розвиває дрібну моторику , координацію рухів, посидючість, глазомір, концентрацію уваги, тренує рахунок. Допомагає вивчати кольори. За допомогою такої іграшки дитина вивчить додаванн..

350 ₴

Віяло кольорів та геометричних фігур виготовлено з пластику. Призначене для вивчення основних геометричних фігур дітьми молодшого шкільного віку.Комплект пластинок із зображенням кольорів та геометрич..

30 ₴

Віяло цифри (від 1 до 20)  виготовлено з пластику.  Каса-віяло використовується на уроках математики в початковій школі для організації фронтальної роботи з класом, зокрема при проведенні що..

25 ₴

Набір моделей геометричних тіл і фігур для наочного вивчення основ геометрії. Підходить для використання в дошкільних та шкільних установах в якості дидактичного матеріалу. Комплект містить 9 дерев'ян..

180 ₴

Використовується в якості демонстраційного приладу під час вивчення математики в початкових класах.Годинник пісочний виготовлено з прозорого пластику. Час виміру - 10 хвилин...

45 ₴

Годинник можна підвісити на стіну або закріпити на магнітній дошці за допомогою магнітів, розташованих в корпусі. Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення математики в поч..

795 ₴

Набір можна використовувати для вивчення десяткових систем, розуміння площі та об'єму. Деталі можна з'єднувати між собою. Кожен набір упакований в пластиковий контейнер з кришкою. Кількість детал..

840 ₴

Набір класного інструменту використовується в кабінеті початкових класів. Набір виготовлений з міцної пластмаси.  Склад:- метр демонстраційний - 1шт- трикутник класний 45*45 - 1шт- трикутник клас..

590 ₴

Набір використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення математики в початкових класах.До набору входять:- зразки каліграфічного письма цифри, розмір кожної картки не менше А5 - не..

540 ₴

Барвиста рахівниця виконана з високоякісної деревини, містять 10 рядів по 10 кісточок. Підставка знизу прогумована, металеві стрижні міцні й рівні. Чудовий посібник для знайомства з азами арифметики, ..

590 ₴

Дошка для освоєння малювання фігур із виїмками у вигляді різних фігур. Розвиток: уважність, зорово-моторна координація, мислення, когнітивні навички.Розмір: 40*60 см.Рамка для кріплення дошок продаєть..

549 ₴

Показано від 1 до 12 з 54 (всього сторінок: 5)