Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Математична освітня галузьУ наборі ваги, дві ємкості з кришками, 14 пластикових гирьок і 11 металевих. Для зберігання гирьок зроблені спеціальні відсіки в передній і задній частинах ваг. За допомогою вагів дитина легко зможе о..

1531 ₴

Дитячі ваги з чашами для рідин 500 мл Дитячі ваги з чашами для рідин 500 мл
Відео

Компанія EDX Education займається розробкою і постачанням інноваційних освітніх продуктів від математичних маніпуляцій та ігор для дітей молодшого віку, до матеріалів і аксесуарів для творчості, з 199..

561 ₴

Набір для досліджень Edu-Toys Мої перші ваги підходить для облаштування дитячої лабораторії. Комплект познайомить малюків від 3 років з іграшковим обладнанням для експериментів: вагами, хімстаканами, ..

828 ₴

Набір геометричних тіл складається з 5 елементів: конус, куля, куб, циліндр, паралелепіпед. Тіла виготовлені з дерева та пофарбовані в яскравий блакитний колір. Даний набір допомагає вивчити геометрич..

205 ₴

Набір геометричних тіл та фігур складається з 9 елементів: 5 тіл та 4 фігур. Тіла та фігури виготовлені з дерева твердої породи та пофарбовані в яскравий синій колір європейськими фарбами на водній ос..

275 ₴

Математичне пригода з набором для навчання рахуванню Звірята Fat Brain Toys Inchimals починається! Неймовірно ефективні арифметичні блоки вчать вимірювати, знайомлять із числами, складанням і відніман..

1257 ₴

Вчіться рахувати з циліндрами, використовуючи тактильну і колірну стимуляцію. Складайте, відраховуйте і сортуйте дерев'яні циліндри з кольоровим маркуванням і відповідними кольорами на ігровій дошці.М..

1775 ₴

Цікава лінійка – це прикладний посібник, що складається з різнокольорових планок, дозволяє в ігровій формі навчити дитину рахуванню, операціям додавання та віднімання в межах 100. Набір також сприяє р..

267 ₴

Набір включає 5 основ, 5 стрижнів, 75 кубиків і 54 карти. Упаковка: пластиковий контейнер з замком. Продукція має свідоцтво про відповідність педагогічним вимогам МОН України...

700 ₴

Набір квадратних дерев'яних елементів з арабськими цифрами і знаками на магнітах, 40 штук. Підходить для гри і навчання як окремо, так і в поєднанні з магнітними дошками. У комплекті тканинний мішок д..

601 ₴

Навчальний набір Edu-Toys Піскові годинники на клас містить 20 штук піскових годинників. Розділені на 4 комплекти. У кожному комплекті п'ять кольорових піскових годинників із різним часом відліку: чер..

1132 ₴

Відкрийте коробочки, щоб дізнатися, що в кожній з них. Цей набір із шести дерев'яних коробок з замками ідеально підходить для вивчення форми, кольору і відчуття простору. Сортуйте фігури у відповідні ..

3297 ₴

Показано від 1 до 12 з 92 (всього сторінок: 8)