Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Математична освітня галузьЯк пояснити дошкільнику базові математичні поняття? Їх потрібно візуалізувати і перевести в ігрову форму, щоб малюкові було цікаво освоювати арифметику самостійно.Бізіборд Viga Toys Математика - це на..

2015 ₴

Мої перші лабораторні ваги Edu-Toys (JS002) Мої перші лабораторні ваги Edu-Toys (JS002)
58%
Відео

Набір для досліджень Edu-Toys Мої перші ваги підходить для облаштування дитячої лабораторії. Комплект познайомить малюків від 3 років з іграшковим обладнанням для експериментів: вагами, хімстаканами, ..

489 ₴ 1156 ₴

Набір геометричних тіл складається з 5 елементів: конус, куля, куб, циліндр, паралелепіпед. Тіла виготовлені з дерева та пофарбовані в яскравий блакитний колір. Даний набір допомагає вивчити геометрич..

131 ₴

Набір геометричних тіл та фігур складається з 9 елементів: 5 тіл та 4 фігур. Тіла та фігури виготовлені з дерева твердої породи та пофарбовані в яскравий синій колір європейськими фарбами на водній ос..

176 ₴

Набір для навчання рахуванню Звірята Fat Brain Toys Inchimals  (F038ML) Набір для навчання рахуванню Звірята Fat Brain Toys Inchimals  (F038ML)
Відео

Математичне пригода з набором для навчання рахуванню Звірята Fat Brain Toys Inchimals починається! Неймовірно ефективні арифметичні блоки вчать вимірювати, знайомлять із числами, складанням і відніман..

1756 ₴

Набір включає 5 основ, 5 стрижнів, 75 кубиків і 54 карти. Упаковка: пластиковий контейнер з замком. Продукція має свідоцтво про відповідність педагогічним вимогам МОН України...

973 ₴

Набір для рахування Gigo Математична лінійка (1006) Набір для рахування Gigo Математична лінійка (1006)
58%
Відео

Цікава лінійка - це прикладний посібник, що складається з різнокольорових планок, дозволяє в ігровій формі навчити дитину рахуванню, операціям додавання та віднімання в межах 100. Набір також сприяє р..

186 ₴ 438 ₴

Набір для рахування Viga Toys Дерев'яні палички Кюїзенера, 116 шт. (51765) Набір для рахування Viga Toys Дерев'яні палички Кюїзенера, 116 шт. (51765)
52%

Набір для рахування Viga Toys Дерев'яні палички Кюїзенера, 116 штук - це дидактичний матеріал для розвитку математичних здібностей у дітей від 3 років. Методика бельгійського педагога допомагає навчат..

252 ₴ 528 ₴

Набір квадратних дерев'яних елементів з арабськими цифрами і знаками на магнітах, 40 штук. Підходить для гри і навчання як окремо, так і в поєднанні з магнітними дошками. У комплекті тканинний мішок д..

1014 ₴

Навчальний набір Edu-Toys Піскові годинники на клас містить 20 штук піскових годинників. Розділені на 4 комплекти. У кожному комплекті п'ять кольорових піскових годинників із різним часом відліку: чер..

1577 ₴

Іграшка – “Набір. Цифри та знаки на магнітах 72 елемента” допоможе познайомити дитину з цифрами та простими математичними прикладами, розвине мілку моторику, координацію рухів, глазомір, посидючість, ..

323 ₴

У наборі ваги, дві ємкості з кришками, 14 пластикових гирьок і 11 металевих. Для зберігання гирьок зроблені спеціальні відсіки в передній і задній частинах ваг. За допомогою вагів дитина легко зможе о..

2132 ₴

Навчальна гра LEARNING RESOURCES - ВИВЧАЄМО ЧАС Навчальна гра LEARNING RESOURCES - ВИВЧАЄМО ЧАС
Відео

Навчальна гра LEARNING RESOURCES - ВИВЧАЄМО ЧАС познайомить дитину з цифрами, поняттям про час, навчить розуміти, яка зараз година. Для кращого розуміння на циферблаті зображено розподіл по хвилинах...

655 ₴

Навчальна модель LEARNING RESOURCES - МОЇ ПЕРШІ ВАГИ допоможе дітям розібратися в понятті маси різних речовин, балансу. Можна вимірювати рідини або невеликі тверді предмети. З такою моделлю діти зможу..

622 ₴

Розвивайте навички раннього підрахунку за допомогою яскравого навчального ігрового набору LEARNING RESOURCES - ПАРОВОЗИК. Дитина зможе грати як паровозиком, так і будувати з брусків різні конструкції..

1125 ₴

Розвиваюча гра Learning Resources - Ментал Блокс - відмінний спосіб кинути виклик своїй логіці, вивчити геометричні фігури 3D і весело провести час всією родиною. Особливість: На двосторонніх картках..

895 ₴

310 ₴

Ігри з блоками Дьенеша знайомлять дітей з формою, кольором і розміром об’єктів, з математичними уявленнями і початковими знаннями з інформатики. Граючи з блоками Дьенеша, дитина виконує різноманітні п..

310 ₴

Показано від 1 до 20 з 92 (всього сторінок: 5)