Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Іншомовна освітня галузь


Англо-українська валізка від українського виробника – це відмінний стартовий набір карток для навчання дитини англійської мови. Картки розроблені за методикою американського лікаря Глена Домана і доп..

850 ₴

Настінний набір для освоєння написання малих букв латинського алфавіту. Містить дошку з виїмками у вигляді літер. Розвиток: уважність, координація рук і очей, мислення, когнітивні навички. Рекомендова..

845 ₴

Дерев'яна гра Viga Toys Англійський алфавіт із годинником і рахівницею створена для дітей від 3 років. За допомогою розвивальної іграшки можна освоїти латинський алфавіт, рахунок до третього десятка і..

863 ₴

Розвивальні книжки дітям повинні бути зручними для маленьких ручок, із чіткими картинками, із міцних і довговічних матеріалів. Усе це поєднує в собі дерев'яна іграшка Viga Toys Перша книжка. Сторінки ..

193 ₴

Дерев'яний календар Viga Toys PolarB із годинником на англійській мові – унікальний інструмент навчання малюків від 3 років. Діти будуть розуміти і визначати дні тижня, місяці, сезони, час і погоду.Пе..

555 ₴

Набір магнітних літер Viga Toys Англійські великі та малі, 52 шт. (50324) Набір магнітних літер Viga Toys Англійські великі та малі, 52 шт. (50324)
45%

Діти з 3 років будуть з інтересом вивчати англійський алфавіт і складати прості слова. У цьому їм допоможе різнокольоровий навчальний матеріал від Viga Toys. Магнітний набір містить 52 дерев'яні літер..

264 ₴ 476 ₴

Іграшка – “Набір. Англійська абетка на магнітах 72 літери” допоможе познайомити дитину з літерами англійського алфавіту, розвине мілку моторику, координацію рухів, глазомір, посидючість, концентрацію ..

323 ₴

Іграшка – “Набір. Російська абетка на магнітах 72 літери” допоможе познайомити дитину з літерами російського алфавіту, розвине мілку моторику, координацію рухів, глазомір, посидючість, концентрацію ув..

323 ₴

Навчальний набір Viga Toys Вчимося писати Англійські великі літери (50337) Навчальний набір Viga Toys Вчимося писати Англійські великі літери (50337)
52%

Набір допоможе дітям навчитися писати великі літери латинського алфавіту. У комплекті 26 дощечок, кожна із магнітною паличкою. Розвиток: координація рук і очей, мислення, когнітивні навички.Рекомендов..

2808 ₴ 5796 ₴

Навчальний набір Viga Toys Вчимося писати Англійські малі літери (50338) Навчальний набір Viga Toys Вчимося писати Англійські малі літери (50338)
52%

Набір з 26 дощечок із малими літерами латинського алфавіту, кожна з магнітною паличкою.Паличкою необхідно провести кульку всередині літери. Комплект допоможе дітям від 3 років навчитися тримати ручку ..

2673 ₴ 5513 ₴

Відправляйтеся в цікаву кругосвітню подорож із магнітним пазлом Viga Toys Карта світу з маркерною дошкою англійською! Вивчайте назви і розташування континентів і географічних об'єктів, розміщуючи прав..

1639 ₴

Планшет Англійський алфавіт призначений для вивчення алфавіту з англійської мови.Виготовлений з деревини.Розмір 40*40 см..

400 ₴

Настінний набір для освоєння написання заголовних букв латинського алфавіту. Містить дошку з виїмками у вигляді літер. Розвиток: уважність, координація рук і очей, мислення, когнітивні навички.Розмір:..

845 ₴

Дидактичний матеріал з магнітами, англійська мова містить тренувальні вправи для навчання і закріплення знань, наочні матеріали, магніти.. Набір використовується в якосі роздаткового матеріалу або для..

120 ₴

Комплект призначений для вивчення алфавіту з англійської мови..

50 ₴

До набору входить 15 роздавальних карток (одна картка на 2-х учнів).Картки надруковані на цупкому картоні формату А5 та місять наступну інформацію:  англійська абетка, основні займенники, прислів..

40 ₴

Магнітний календар Viga Toys з годинником, англійською мовою (50377) Магнітний календар Viga Toys з годинником, англійською мовою (50377)
44%

Набір містить 75 дерев'яних деталей на магнітах для знайомства з поняттями часу, днів тижня, дат, місяців, років, пір року, погоди англійською мовою. Може використовуватися вдома, у дитсадку, школі.Пр..

768 ₴ 1370 ₴

Показано від 1 до 20 з 30 (всього сторінок: 2)