Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Іншомовна освітня галузь


Англо-українська валізка від українського виробника – це відмінний стартовий набір карток для навчання дитини англійської мови. Картки розроблені за методикою американського лікаря Глена Домана і доп..

850 ₴

Настінний набір для освоєння написання малих букв латинського алфавіту. Містить дошку з виїмками у вигляді літер. Розвиток: уважність, координація рук і очей, мислення, когнітивні навички. Рекомендова..

966 ₴

Дерев'яна гра Viga Toys Англійський алфавіт із годинником і рахівницею створена для дітей від 3 років. За допомогою розвивальної іграшки можна освоїти латинський алфавіт, рахунок до третього десятка і..

987 ₴

Дерев'яна книжка Viga Toys Перші англійські слова (50386) Дерев'яна книжка Viga Toys Перші англійські слова (50386)
Відео

Розвивальні книжки дітям повинні бути зручними для маленьких ручок, із чіткими картинками, із міцних і довговічних матеріалів. Усе це поєднує в собі дерев'яна іграшка Viga Toys Перша книжка. Сторінки ..

221 ₴

Дерев'яний календар Viga Toys PolarB з годинником, англійською мовою (44056) Дерев'яний календар Viga Toys PolarB з годинником, англійською мовою (44056)
Відео

Дерев'яний календар Viga Toys PolarB із годинником на англійській мові - унікальний інструмент навчання малюків від 3 років. Діти будуть розуміти і визначати дні тижня, місяці, сезони, час і погоду.Пе..

635 ₴

Пізнання світу разом із дерев'яним календарем із годинником на англійській мові від Viga Toys стане розвивальною грою, завдяки якій дитина познайомиться з поняттями час і погода. Навчальна іграшка зах..

614 ₴

Набір магнітних літер Viga Toys Англійські великі та малі, 52 шт. (50324) Набір магнітних літер Viga Toys Англійські великі та малі, 52 шт. (50324)
52%

Діти з 3 років будуть з інтересом вивчати англійський алфавіт і складати прості слова. У цьому їм допоможе різнокольоровий навчальний матеріал від Viga Toys. Магнітний набір містить 52 дерев'яні літер..

264 ₴ 545 ₴

Іграшка – “Набір. Англійська абетка на магнітах 72 літери” допоможе познайомити дитину з літерами англійського алфавіту, розвине мілку моторику, координацію рухів, глазомір, посидючість, концентрацію ..

323 ₴

Іграшка – “Набір. Російська абетка на магнітах 72 літери” допоможе познайомити дитину з літерами російського алфавіту, розвине мілку моторику, координацію рухів, глазомір, посидючість, концентрацію ув..

323 ₴

Набір допоможе дітям навчитися писати великі літери латинського алфавіту. У комплекті 26 дощечок, кожна із магнітною паличкою. Розвиток: координація рук і очей, мислення, когнітивні навички.Рекомендов..

6624 ₴

Набір з 26 дощечок із малими літерами латинського алфавіту, кожна з магнітною паличкою.Паличкою необхідно провести кульку всередині літери. Комплект допоможе дітям від 3 років навчитися тримати ручку ..

6300 ₴

Планшет Англійський алфавіт призначений для вивчення алфавіту з англійської мови.Виготовлений з деревини.Розмір 40*40 см..

400 ₴

Дерев'яна дошка Viga Toys Написання великих літер (50857) Дерев'яна дошка Viga Toys Написання великих літер (50857)
Відео

Настінний набір для освоєння написання заголовних букв латинського алфавіту. Містить дошку з виїмками у вигляді літер. Розвиток: уважність, координація рук і очей, мислення, когнітивні навички.Розмір:..

966 ₴

Дидактичний матеріал з магнітами, англійська мова містить тренувальні вправи для навчання і закріплення знань, наочні матеріали, магніти.. Набір використовується в якосі роздаткового матеріалу або для..

120 ₴

Комплект призначений для вивчення алфавіту з англійської мови..

50 ₴

До набору входить 15 роздавальних карток (одна картка на 2-х учнів).Картки надруковані на цупкому картоні формату А5 та місять наступну інформацію:  англійська абетка, основні займенники, прислів..

40 ₴

Магнітний календар Viga Toys з годинником, англійською мовою (50377) Магнітний календар Viga Toys з годинником, англійською мовою (50377)
51%

Набір містить 75 дерев'яних деталей на магнітах для знайомства з поняттями часу, днів тижня, дат, місяців, років, пір року, погоди англійською мовою. Може використовуватися вдома, у дитсадку, школі.Пр..

768 ₴ 1566 ₴

Показано від 1 до 20 з 30 (всього сторінок: 2)