Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Іншомовна освітня галузь


Ця чудова іграшка стане наочним посібником для знайомства з календарем і годинником. Пересуваючи бігунки на календарі та обертаючи стрілки на годиннику, дитина може вести свій актуальний календар, що ..

390 ₴

Набір містить 75 дерев'яних деталей на магнітах для знайомства з поняттями часу, днів тижня, дат, місяців, років, пір року, погоди англійською мовою. Може використовуватися вдома, у дитсадку, школі.Пр..

860 ₴

Дидактичний матеріал з магнітами, англійська мова містить тренувальні вправи для навчання і закріплення знань, наочні матеріали, магніти.. Набір використовується в якосі роздаткового матеріалу або для..

250 ₴

Настінний набір для освоєння написання заголовних букв латинського алфавіту. Містить дошку з виїмками у вигляді літер. Розвиток: уважність, координація рук і очей, мислення, когнітивні навички.Розмір:..

535 ₴

Комплект призначений для вивчення алфавіту з англійської мови..

100 ₴

До набору входить 15 роздавальних карток (одна картка на 2-х учнів).Картки надруковані на цупкому картоні формату А5 та місять наступну інформацію:  англійська абетка, основні займенники, прислів..

120 ₴

Магнітний пазл «Тіло людини» (англійська мова ) познайомить дитину з будовою людського тіла. У наборі  магнітний пазл і картки-підказки. Деталі великі і безпечні. Таблицю можна розмістити на стін..

990 ₴

Мовне лото - гра, що допоможе:- вивчити окремі назви предметів українською та англійською;- навчитися розпізнавати кольори і форми;- розвинути увагу, спостережливість;- розвинути мовленнєві та комунік..

255 ₴

Набір кубиків для творчих оповідань відмінний матеріал для розвитку мовлення та письма, освоєння мови, вміння висловлювати свої думки, приведення логічних доказів, вираження індивідуальних здібностей...

690 ₴

Набір квадратних дерев'яних елементів із великими літерами англійського алфавіту на магнітах, 40 штук. Підходить для гри і навчання як окремо, так і в поєднанні з магнітними дошками. У комплекті ткани..

550 ₴

Барвисті дерев'яні магнітні букви (англійський алфавіт) і цифри перетворять навчання в веселу гру. Комплект поставляється в зручній картонній коробці з магнітним замком для зберігання...

540 ₴

Комплект призначений для вивчення алфавіту з англійської мовиТехнічні характеристики:– абетка для використання вчителем, що містить набір карток, на яких надруковано великі та малі літери абетки. Форм..

1290 ₴

Показано від 1 до 12 з 14 (всього сторінок: 2)