Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Іншомовна освітня галузь


Англо-українська валізка від українського виробника – це відмінний стартовий набір карток для навчання дитини англійської мови. Картки розроблені за методикою американського лікаря Глена Домана і доп..

594 ₴

Настінний набір для освоєння написання малих букв латинського алфавіту. Містить дошку з виїмками у вигляді літер. Розвиток: уважність, координація рук і очей, мислення, когнітивні навички. Рекомендова..

567 ₴

Дерев'яна гра Viga Toys Англійський алфавіт із годинником і рахівницею створена для дітей від 3 років. За допомогою розвивальної іграшки можна освоїти латинський алфавіт, рахунок до третього десятка і..

567 ₴

Розвивальні книжки дітям повинні бути зручними для маленьких ручок, із чіткими картинками, із міцних і довговічних матеріалів. Усе це поєднує в собі дерев'яна іграшка Viga Toys Перша книжка. Сторінки ..

114 ₴

Дерев'яний календар Viga Toys PolarB із годинником на англійській мові – унікальний інструмент навчання малюків від 3 років. Діти будуть розуміти і визначати дні тижня, місяці, сезони, час і погоду.Пе..

375 ₴

Пізнання світу разом із дерев'яним календарем із годинником на англійській мові від Viga Toys стане розвивальною грою, завдяки якій дитина познайомиться з поняттями час і погода. Навчальна іграшка зах..

360 ₴

Діти з 3 років будуть з інтересом вивчати англійський алфавіт і складати прості слова. У цьому їм допоможе різнокольоровий навчальний матеріал від Viga Toys. Магнітний набір містить 52 дерев'яні літер..

312 ₴

Іграшка – “Набір. Англійська абетка на магнітах 72 літери” допоможе познайомити дитину з літерами англійського алфавіту, розвине мілку моторику, координацію рухів, глазомір, посидючість, концентрацію ..

439 ₴

Іграшка – “Набір. Російська абетка на магнітах 72 літери” допоможе познайомити дитину з літерами російського алфавіту, розвине мілку моторику, координацію рухів, глазомір, посидючість, концентрацію ув..

439 ₴

Набір допоможе дітям навчитися писати великі літери латинського алфавіту. У комплекті 26 дощечок, кожна із магнітною паличкою. Розвиток: координація рук і очей, мислення, когнітивні навички.Рекомендов..

4317 ₴

Набір з 26 дощечок із малими літерами латинського алфавіту, кожна з магнітною паличкою.Паличкою необхідно провести кульку всередині літери. Комплект допоможе дітям від 3 років навчитися тримати ручку ..

4110 ₴

Відправляйтеся в цікаву кругосвітню подорож із магнітним пазлом Viga Toys Карта світу з маркерною дошкою англійською! Вивчайте назви і розташування континентів і географічних об'єктів, розміщуючи прав..

1092 ₴

Показано від 1 до 12 з 22 (всього сторінок: 2)