Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Початкова школаАнгло-українська валізка від українського виробника – це відмінний стартовий набір карток для навчання дитини англійської мови. Картки розроблені за методикою американського лікаря Глена Домана і доп..

850 ₴

Ігровий STEM-набір LEARNING RESOURCES - РОБОТ BOTLEY (іграшка-робот, що програмується;пульт,аксес.) Ігровий STEM-набір LEARNING RESOURCES - РОБОТ BOTLEY (іграшка-робот, що програмується;пульт,аксес.)
Відео

Ігровий STEM-набір Learning Resources - Робот Botley - ідеально підходить для знайомства дітей з програмуванням в ранньому віці. Мета STEM-освіти-Science (наука), Technology (технології), Engineering ..

2999 ₴

Як пояснити дошкільнику базові математичні поняття? Їх потрібно візуалізувати і перевести в ігрову форму, щоб малюкові було цікаво освоювати арифметику самостійно.Бізіборд Viga Toys Математика - це на..

2015 ₴

Вантажівка на енергії солі своїми руками 4M (00-03409) Вантажівка на енергії солі своїми руками 4M (00-03409)
Відео

Ця чарівна вантажівка працює на енергії солі, і ви створите її самостійно! Набір для досліджень знайомить з альтернативними джерелами енергії.Для початку необхідно сконструювати модель вантажівки згід..

642 ₴

Настінний набір для освоєння написання малих букв латинського алфавіту. Містить дошку з виїмками у вигляді літер. Розвиток: уважність, координація рук і очей, мислення, когнітивні навички. Рекомендова..

966 ₴

Цей комплект може використовуватися разом із набором для навчання Цікава мозаїка (1042 та 1042R). Покращує розпізнавання дітьми форм, кольорів, симетрії. Розвиває координацію очей і рук, креативність...

352 ₴

Дерев'яна гра Viga Toys Англійський алфавіт із годинником і рахівницею створена для дітей від 3 років. За допомогою розвивальної іграшки можна освоїти латинський алфавіт, рахунок до третього десятка і..

987 ₴

Дерев'яна книжка Viga Toys Перші англійські слова (50386) Дерев'яна книжка Viga Toys Перші англійські слова (50386)
Відео

Розвивальні книжки дітям повинні бути зручними для маленьких ручок, із чіткими картинками, із міцних і довговічних матеріалів. Усе це поєднує в собі дерев'яна іграшка Viga Toys Перша книжка. Сторінки ..

221 ₴

Дерев'яний календар Viga Toys PolarB з годинником, англійською мовою (44056) Дерев'яний календар Viga Toys PolarB з годинником, англійською мовою (44056)
Відео

Дерев'яний календар Viga Toys PolarB із годинником на англійській мові - унікальний інструмент навчання малюків від 3 років. Діти будуть розуміти і визначати дні тижня, місяці, сезони, час і погоду.Пе..

635 ₴

Пізнання світу разом із дерев'яним календарем із годинником на англійській мові від Viga Toys стане розвивальною грою, завдяки якій дитина познайомиться з поняттями час і погода. Навчальна іграшка зах..

614 ₴

Дидатична рамка-вкладиш "Геометричні фігури" - це дерев'яний планшет з 8 різнокольоровими вкладишами що виймаються, у вигляді геометричних фігур. Серед них: коло, ромб, прямокутник, квадрат, трикутник..

143 ₴

Дидатична рамка-вкладиш "Геометричні фігури" -це дерев'яний планшет з 8 різнокольоровими вкладишами що виймаються, у вигляді геометричних фігур. Серед них: коло, напівколо, овал, п'ятикутник, прямокут..

212 ₴

Дидактична рамка-вкладиш виконана як дерев'яний планшет з 5-ма різнокольоровими вкладишами різного розміру, що виймаються. Кожен вкладиш має зручну ручку. Колір виїмок відповідає кольору вкладиша-фігу..

195 ₴

Рамка – вкладка “Геометричні фігури Максі” – чудова іграшка, для дітей раннього віку. Іграшка допоможе покращити сенсомоторну координацію рухів, вдосконалити систему ”око-рука”, гнучкість кисті, глазо..

279 ₴

Показано від 1 до 20 з 420 (всього сторінок: 21)