Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Початкова школаАнгло-українська валізка від українського виробника – це відмінний стартовий набір карток для навчання дитини англійської мови. Картки розроблені за методикою американського лікаря Глена Домана і доп..

850 ₴

Ігровий STEM-набір LEARNING RESOURCES - РОБОТ BOTLEY (іграшка-робот, що програмується;пульт,аксес.) Ігровий STEM-набір LEARNING RESOURCES - РОБОТ BOTLEY (іграшка-робот, що програмується;пульт,аксес.)
Відео

Ігровий STEM-набір Learning Resources - Робот Botley - ідеально підходить для знайомства дітей з програмуванням в ранньому віці. Мета STEM-освіти-Science (наука), Technology (технології), Engineering ..

2999 ₴

Як пояснити дошкільнику базові математичні поняття? Їх потрібно візуалізувати і перевести в ігрову форму, щоб малюкові було цікаво освоювати арифметику самостійно.Бізіборд Viga Toys Математика – це на..

1763 ₴

Ця чарівна вантажівка працює на енергії солі, і ви створите її самостійно! Набір для досліджень знайомить з альтернативними джерелами енергії.Для початку необхідно сконструювати модель вантажівки згід..

562 ₴

Настінний набір для освоєння написання малих букв латинського алфавіту. Містить дошку з виїмками у вигляді літер. Розвиток: уважність, координація рук і очей, мислення, когнітивні навички. Рекомендова..

845 ₴

Геометрична мозаїка Gigo з картками і трикутною основою, 10 ел. (1162) Геометрична мозаїка Gigo з картками і трикутною основою, 10 ел. (1162)
36%

Цей комплект може використовуватися разом із набором для навчання Цікава мозаїка (1042 та 1042R). Покращує розпізнавання дітьми форм, кольорів, симетрії. Розвиває координацію очей і рук, креативність...

195 ₴ 307 ₴

Дерев'яна гра Viga Toys Англійський алфавіт із годинником і рахівницею створена для дітей від 3 років. За допомогою розвивальної іграшки можна освоїти латинський алфавіт, рахунок до третього десятка і..

863 ₴

Розвивальні книжки дітям повинні бути зручними для маленьких ручок, із чіткими картинками, із міцних і довговічних матеріалів. Усе це поєднує в собі дерев'яна іграшка Viga Toys Перша книжка. Сторінки ..

193 ₴

Дерев'яний календар Viga Toys PolarB із годинником на англійській мові – унікальний інструмент навчання малюків від 3 років. Діти будуть розуміти і визначати дні тижня, місяці, сезони, час і погоду.Пе..

555 ₴

Дидатична рамка-вкладиш "Геометричні фігури" - це дерев'яний планшет з 8 різнокольоровими вкладишами що виймаються, у вигляді геометричних фігур. Серед них: коло, ромб, прямокутник, квадрат, трикутник..

143 ₴

Дидатична рамка-вкладиш "Геометричні фігури" -це дерев'яний планшет з 8 різнокольоровими вкладишами що виймаються, у вигляді геометричних фігур. Серед них: коло, напівколо, овал, п'ятикутник, прямокут..

212 ₴

Дидактична рамка-вкладиш виконана як дерев'яний планшет з 5-ма різнокольоровими вкладишами різного розміру, що виймаються. Кожен вкладиш має зручну ручку. Колір виїмок відповідає кольору вкладиша-фігу..

195 ₴

Рамка – вкладка “Геометричні фігури Максі” – чудова іграшка, для дітей раннього віку. Іграшка допоможе покращити сенсомоторну координацію рухів, вдосконалити систему ”око-рука”, гнучкість кисті, глазо..

279 ₴

Двостороння магнітно-маркерна дошка від Viga Toys ідеальна для малювання, вивчення алфавіту і занять творчістю. Вона має два боки: магнітний білий і чорний для крейди. Призначена для дітей дошкільного..

683 ₴

Показано від 1 до 20 з 420 (всього сторінок: 21)