Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Початкова школаАнгло-українська валізка від українського виробника – це відмінний стартовий набір карток для навчання дитини англійської мови. Картки розроблені за методикою американського лікаря Глена Домана і доп..

594 ₴

Розвиваючий набір карток за відомою на весь світ методикою Глена Домана не змусить довго чекати помітних зрушень у розвитку інтелекту вашої дитини! В подарунковий набір увійшли розвивальні міні-картк..

919 ₴

Ігровий STEM-набір Learning Resources - Робот Botley - ідеально підходить для знайомства дітей з програмуванням в ранньому віці. Мета STEM-освіти-Science (наука), Technology (технології), Engineering ..

2999 ₴

Ця чарівна вантажівка працює на енергії солі, і ви створите її самостійно! Набір для досліджень знайомить з альтернативними джерелами енергії.Для початку необхідно сконструювати модель вантажівки згід..

357 ₴

Перегляд яскравих картинок дозволяє дитині швидко засвоїти назви тварин, запам’ятати їх написання, розвиває у неї інтелект та формує фотографічну пам’ять. У валізі 6 наборів карток з різних тематик. У..

590 ₴

Настінний набір для освоєння написання малих букв латинського алфавіту. Містить дошку з виїмками у вигляді літер. Розвиток: уважність, координація рук і очей, мислення, когнітивні навички. Рекомендова..

567 ₴

Розвивальні книжки дітям повинні бути зручними для маленьких ручок, із чіткими картинками, із міцних і довговічних матеріалів. Усе це поєднує в собі дерев'яна іграшка Viga Toys Перша книжка. Сторінки ..

114 ₴

Дерев'яний календар Viga Toys PolarB із годинником на англійській мові – унікальний інструмент навчання малюків від 3 років. Діти будуть розуміти і визначати дні тижня, місяці, сезони, час і погоду.Пе..

375 ₴

Пізнання світу разом із дерев'яним календарем із годинником на англійській мові від Viga Toys стане розвивальною грою, завдяки якій дитина познайомиться з поняттями час і погода. Навчальна іграшка зах..

360 ₴

Дидатична рамка-вкладиш "Геометричні фігури" - це дерев'яний планшет з 8 різнокольоровими вкладишами що виймаються, у вигляді геометричних фігур. Серед них: коло, ромб, прямокутник, квадрат, трикутник..

193 ₴

Дидатична рамка-вкладиш "Геометричні фігури" - це дерев'яний планшет з 8 різнокольоровими вкладишами що виймаються, у вигляді геометричних фігур. Серед них: коло, напівколо, овал, п'ятикутник, прямоку..

288 ₴

Дидактична рамка-вкладиш виконана як дерев'яний планшет з 5-ма різнокольоровими вкладишами різного розміру, що виймаються. Кожен вкладиш має зручну ручку. Колір виїмок відповідає кольору вкладиша-фігу..

264 ₴

Показано від 1 до 12 з 225 (всього сторінок: 19)