Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Затримка мовленнєвого розвитку


Розвиваючий набір карток за відомою на весь світ методикою Глена Домана не змусить довго чекати помітних зрушень у розвитку інтелекту вашої дитини! В подарунковий набір увійшли розвивальні міні-картки..

1100 ₴

Перегляд яскравих картинок дозволяє дитині швидко засвоїти назви тварин, запам’ятати їх написання, розвиває у неї інтелект та формує фотографічну пам’ять. У валізі 6 наборів карток з різних тематик. У..

1000 ₴

Діти складуть свій перший будиночок, замок, робота або ракету з кубиками від Viga Toys. Цей набір містить 60 дерев'яних блоків різних форм завтовшки 2,5 см. Комплект виготовлений у спокійних кольорах ..

718 ₴

Перегляд яскравих картинок дозволяє дитині швидко засвоїти назви тварин, запам’ятати їх написання, розвиває у неї інтелект та формує фотографічну пам’ять. У валізі 6 наборів карток з різних тематик. У..

1150 ₴

«Моя перша валіза» – це чудовий набір, щоб почати навчання малюка навколишньому світу, а також чудовий варіант подарунка для дитини на будь-яке свято. «Моя перша валіза» - це 100 карток, які виготовле..

900 ₴

Логопедичне дзеркало суцільне є незамінним інструментом для логопедів і психологів під час логопедичних та арт - терапевтичних занять за столами для малювання піском Інструмент дозволить малювати пі..

900 ₴

Тримач для логопедичного дзеркала виготовлен з екологічного матеріалу. Додатково захищен шаром європейського сертификованого акрилу. Призначен для тримання та фіксації логопедичного дзеркала. Також мо..

170 ₴

Трубочка для дихальної гімнастики MiDeer Toys (синя) Трубочка для дихальної гімнастики MiDeer Toys (синя)
Відео

Трубочка для дихальної гімнастики MiDeer Toys (синя)..

105 ₴

Іграшка Веселка велика складається з планшета з отворами, в якому, в довільному порядку розташовані кольорові циліндри. 9 циліндрів познайомлять малюка з основними кольорами, дозволять «взяти» колір в..

281 ₴

Іграшка Веселка мала виготовлена з якісного дерева. Пофарбована і відшліфована. Безпечна для маленьких дітей.Виріб з основою, 7 різнокольоровими циліндрами і 7 заглибленнями. З великими округлими дета..

167 ₴

Іграшка Гвинтики та шестерні пропонує дитині зібрати перший взаємодіє механізм.Три шестерінки кріпляться до основи за допомогою дерев'яних "гвинтиків". Варто лише почати обертати одну з шестерень - і ..

209 ₴

Іграшка Грибна поляна не так проста як здається на перший погляд. Платформа з 9 штирьків, 9 ніжок і 13 капелюшків може стати задачкою для ребенка. Грібочкі можна виставляти за кольором і лініях, мінят..

323 ₴

246 ₴

Іграшка Доміно складається з плашки в формі прямокутника, пофарбовані в кольори веселки. Мета гри: з плашок створювати різні будови. Гра розвиває увагу, посидючість, дрібну моторику, а також колірне с..

246 ₴

Яскраві і барвисті кубики сподобаються кожній дитині. Збираючи самі нехитрі башточки за допомогою кубиків, дитина тренує моторику і розвиває координацію рухів. Ця іграшка також відмінно підійде для ви..

323 ₴

Яскраві і барвисті кубики сподобаються кожній дитині. Збираючи самі нехитрі башточки за допомогою кубиків, дитина тренує моторику і розвиває координацію рухів. Ця іграшка також відмінно підійде для ви..

158 ₴

Іграшка Кольорові плашки є оригінальним посібником для тренування дрібної моторики, координації рухів і логіки. Однаковий розмір плашок і хороша шліфування дозволяють використовувати їх не тільки в пі..

330 ₴

Ігршка Кольорові циліндри навчить дитину зіставляти величини, вибудовувати ряди - серії однакових за певною ознакою циліндрів. На цьому матеріалі дитина навчиться розпізнавати не тільки великий» і мал..

383 ₴

Котушки багатофункціональна іграшка для дитини. Можна будувати конструкції, нанизувати котушки на стрижні і на шнуровку.Развівает велику і дрібну моторику, координацію рухів, гнучкість кисті, посидючі..

323 ₴

Іграшка Кульки для рахунку допоможе навчити дитину рахувати до 5.  Зроблена сходинкою тому кожна паличка вміщує певну кількість кульок. Це означає, що дитина познайомиться з поняттям більше - мен..

254 ₴

Іграшка Млинці та пончики є оригінальним посібником для навчання рахунку, тренування дрібної моторики, уваги і логіки. На чотирьох штирках, прикріплених до основи, нанизані по три різного кольору куль..

278 ₴

Показано від 1 до 20 з 108 (всього сторінок: 6)