Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Затримка мовленнєвого розвитку


Розвиваючий набір карток за відомою на весь світ методикою Глена Домана не змусить довго чекати помітних зрушень у розвитку інтелекту вашої дитини! В подарунковий набір увійшли розвивальні міні-картки..

1100 ₴

Цей набір із чотирьох дзеркал із ручками 20 см у діаметрі чудово підходить для того, щоб допомогти дітям навчитися розпізнати свої емоції та стимулювати сенсорні відчуття.Унікальний дизайн із трьома р..

2010 ₴

Перегляд яскравих картинок дозволяє дитині швидко засвоїти назви тварин, запам’ятати їх написання, розвиває у неї інтелект та формує фотографічну пам’ять. У валізі 6 наборів карток з різних тематик. У..

700 ₴

Перегляд яскравих картинок дозволяє дитині швидко засвоїти назви тварин, запам’ятати їх написання, розвиває у неї інтелект та формує фотографічну пам’ять. У валізі 6 наборів карток з різних тематик. У..

900 ₴

«Моя перша валіза» – це чудовий набір, щоб почати навчання малюка навколишньому світу, а також чудовий варіант подарунка для дитини на будь-яке свято. «Моя перша валіза» - це 100 карток, які виготовле..

900 ₴

Логопедичне дзеркало суцільне є незамінним інструментом для логопедів і психологів під час логопедичних та арт - терапевтичних занять за столами для малювання піском Інструмент дозволить малювати пі..

703 ₴

Цей чудовий набір розвиває дрібну моторику і дотик, навички сортування, зіставлення і послідовності. Ця іграшка складається з округлих об'ємних форм, які можна складати, створюючи різноманітну різноко..

1445 ₴

Розвиваючий набір "Моє перше сортування" - розвиваюча логічна гра, в якій потрібно сортувати предмети за різними ознаками. У набір входить великий барвистий піднос для сортування з сімома відділеннями..

1027 ₴

Турбіна - захоплююча гра з контролем дихання, секрет якої полягає в тому, щоб володіти стихією повітря. Пропелер легко привести в рух, але не так легко керувати ним, щоб він зупинився на певному квадр..

1172 ₴

Тримач для логопедичного дзеркала виготовлен з екологічного матеріалу. Додатково захищен шаром європейського сертификованого акрилу. Призначен для тримання та фіксації логопедичного дзеркала. Також мо..

170 ₴

Фігурки для сортування "Морські мешканці" (72 шт) Фігурки для сортування "Морські мешканці" (72 шт)
Відео

Learning Resources - один из лидеров среди  производителей развивающих игрушек в мире. Самые продвинутые и инновационные развивающие детские центры всегда укомплектованы игрушками и обучающими пособия..

935 ₴

Показано від 1 до 12 з 108 (всього сторінок: 9)