Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Затримка мовленнєвого розвитку


Розвиваючий набір карток за відомою на весь світ методикою Глена Домана не змусить довго чекати помітних зрушень у розвитку інтелекту вашої дитини! В подарунковий набір увійшли розвивальні міні-картки..

919 ₴

Цей набір із чотирьох дзеркал із ручками 20 см у діаметрі чудово підходить для того, щоб допомогти дітям навчитися розпізнати свої емоції та стимулювати сенсорні відчуття.Унікальний дизайн із трьома р..

2151 ₴

Великий набір Супер Сет - містить в собі все що потрібно для сортування, рахунку, і взагалі для знайомства з математикою, цифрами і числами. У набір входить понад 700 компонентів, що надає нескінченні..

2889 ₴

Перегляд яскравих картинок дозволяє дитині швидко засвоїти назви тварин, запам’ятати їх написання, розвиває у неї інтелект та формує фотографічну пам’ять. У валізі 6 наборів карток з різних тематик. У..

590 ₴

Діти складуть свій перший будиночок, замок, робота або ракету з кубиками від Viga Toys. Цей набір містить 60 дерев'яних блоків різних форм завтовшки 2,5 см. Комплект виготовлений у спокійних кольорах ..

414 ₴

Перегляд яскравих картинок дозволяє дитині швидко засвоїти назви тварин, запам’ятати їх написання, розвиває у неї інтелект та формує фотографічну пам’ять. У валізі 6 наборів карток з різних тематик. У..

773 ₴

«Моя перша валіза» – це чудовий набір, щоб почати навчання малюка навколишньому світу, а також чудовий варіант подарунка для дитини на будь-яке свято. «Моя перша валіза» - це 100 карток, які виготовле..

662 ₴

Логопедичне дзеркало суцільне є незамінним інструментом для логопедів і психологів під час логопедичних та арт - терапевтичних занять за столами для малювання піском Інструмент дозволить малювати пі..

703 ₴

Цей чудовий набір розвиває дрібну моторику і дотик, навички сортування, зіставлення і послідовності. Ця іграшка складається з округлих об'ємних форм, які можна складати, створюючи різноманітну різноко..

1314 ₴

Тримач для логопедичного дзеркала виготовлен з екологічного матеріалу. Додатково захищен шаром європейського сертификованого акрилу. Призначен для тримання та фіксації логопедичного дзеркала. Також мо..

170 ₴

Трубочка для дихальної гімнастики MiDeer Toys (синя)..

105 ₴

Фігурки для сортування "Морські мешканці" (72 шт) Фігурки для сортування "Морські мешканці" (72 шт)
Відео

Learning Resources - один из лидеров среди  производителей развивающих игрушек в мире. Самые продвинутые и инновационные развивающие детские центры всегда укомплектованы игрушками и обучающими пособия..

850 ₴

Показано від 1 до 12 з 88 (всього сторінок: 8)