Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Особливі потреби (РАС, ЗПР, ЗМР)


Розвиваючий набір карток за відомою на весь світ методикою Глена Домана не змусить довго чекати помітних зрушень у розвитку інтелекту вашої дитини! В подарунковий набір увійшли розвивальні міні-картки..

1100 ₴

Овочевий Салат - захоплюючий ігровий набір, за допомогою якого дитина навчиться розпізнавати кольори і відрізняти форми, ідеально підходить для рольових ігор, які так корисні в ранньому віці. Особливо..

999 ₴

Перегляд яскравих картинок дозволяє дитині швидко засвоїти назви тварин, запам’ятати їх написання, розвиває у неї інтелект та формує фотографічну пам’ять. У валізі 6 наборів карток з різних тематик. У..

1000 ₴

Що подарувати дитині, яка ще не вміє грати? Почніть із найпростішого пазла. Він допоможе малюкові відчути впевненість у своїх силах, підготує його до корисних ігор.Дерев'яний міні-пазл Viga-Toys Жук с..

159 ₴

Дерев'яний міні-пазл Viga Toys Метелик, 4 ел. (50136) Дерев'яний міні-пазл Viga Toys Метелик, 4 ел. (50136)
57%

Барвистий кольоровий пазл з 4 елементів відмінно підходить для тренування логічного мислення у малюків...

69 ₴ 159 ₴

Що подарувати дитині, яка ще не вміє грати? Почніть із самого простого великого пазла. Він допоможе малюкові відчути впевненість у своїх силах, підготує його до більш складних розвивальних ігор. Дерев..

159 ₴

Дерев'яний міні-пазл Viga Toys Черепашки, 4 ел. (50143) Дерев'яний міні-пазл Viga Toys Черепашки, 4 ел. (50143)
57%

Барвистий кольоровий пазл з 4 елементів відмінно підходить для тренування логічного мислення у малюків...

69 ₴ 159 ₴

Дерев'яний сортер Viga Toys Фігури і розміри (51367) Дерев'яний сортер Viga Toys Фігури і розміри (51367)
50%

Набір для навчання від Viga Toys Форма і розмір складається з 16 деталей, за допомогою яких дитина будуватиме конструкції, вивчатиме кольори і форми, сортуватиме блоки за отворами в підставці. Комплек..

444 ₴ 883 ₴

Куб-сортер зі стінками-шнурочками Fat Brain Toys InnyBin  (F251ML) Куб-сортер зі стінками-шнурочками Fat Brain Toys InnyBin  (F251ML)
Відео

Цей дуже незвичайний сортер є фіналістом рейтингу "Іграшка року 2020" в США. Щоб скласти усі елементи всередину, необхідно просунути їх між різнокольоровими еластичними шнурками. Всього в наборі 6 бар..

1249 ₴

Перегляд яскравих картинок дозволяє дитині швидко засвоїти назви тварин, запам’ятати їх написання, розвиває у неї інтелект та формує фотографічну пам’ять. У валізі 6 наборів карток з різних тематик. У..

1150 ₴

«Моя перша валіза» – це чудовий набір, щоб почати навчання малюка навколишньому світу, а також чудовий варіант подарунка для дитини на будь-яке свято. «Моя перша валіза» - це 100 карток, які виготовле..

900 ₴

Логопедичне дзеркало суцільне є незамінним інструментом для логопедів і психологів під час логопедичних та арт - терапевтичних занять за столами для малювання піском Інструмент дозволить малювати пі..

900 ₴

Чи може дитина з радістю займатися математикою з 18 місяців? Так, якщо в неї для цього є відповідна розвивальна іграшка. Магнітний лабіринт Viga Toys Цифри з дерева має доріжки у вигляді цифр. Він осн..

807 ₴

Набір «Емоційні Мандри» - це практичний інструмент, що допомагає у вивченні емоцій змалку (чого так не вистачало у нашому дитинстві), а також буде корисним у будь-якому віці як елемент роботи з емоцій..

1190 ₴

Набір дерев'яних пірамідок Viga Toys Три фігури містить кольорові блоки різних форм і розмірів, прямокутну основу зі стрижнями. Розвивальна іграшка призначена для дітей від 2 років.Малюк буде складати..

1346 ₴

Великий набір на 62 елемента у дерев'яній коробці із дерев'яними щипцями + кольоровий методичний посібник з великою кількістю завдань і фотокарток. Набір для рахунку та сортування Монтесорі допомагає ..

1020 ₴

Набір фігурок "Моя сім'я" (72 шт) Learning Resource Набір фігурок "Моя сім'я" (72 шт) Learning Resource
Відео

Learning Resources - один з лідерів серед виробників дитячих розвиваючих іграшок у світі. Самі передові і інноваційні розвиваючі дитячі центри завжди укомплектовані іграшками та навчальними посібникам..

1080 ₴

Навчальний ігровий набір-сортер LEARNING RESOURCES - ВПІЙМАЙ ЧЕРВ'ЯЧКА Навчальний ігровий набір-сортер LEARNING RESOURCES - ВПІЙМАЙ ЧЕРВ'ЯЧКА
Відео

Впіймайте іграшкового черв'ячка за допомогою щипців. Граючи з цим набором, дитина поліпшить різні навички: визначення кольору, сортування і підрахунок, дрібна моторика. Діти використовують спеціальні..

999 ₴

Навчальний ігровий набір-сортер LEARNING RESOURCES - ЯГІДНИЙ ПИРІГ Навчальний ігровий набір-сортер LEARNING RESOURCES - ЯГІДНИЙ ПИРІГ
Відео

Ягідний Пиріг - навчальний ігровий набір-сортер який допоможе дитині освоїти рахунок в ігровій формі, удосконалить основи додавання і віднімання, навчить розпізнавати кольори і форми. Грайте і одночас..

1195 ₴

Набір допоможе дітям навчитися писати арабські цифри. У комплекті 10 дощечок, кожна з магнітною паличкою. Розвиток: координація рук і очей, мислення, когнітивні навички.Рекомендовано для дитячих садкі..

2981 ₴

Показано від 1 до 20 з 176 (всього сторінок: 9)