Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Новинки

Дерев'яна машинка з інструментами Viga Toys PolarB (44066) Дерев'яна машинка з інструментами Viga Toys PolarB (44066)
37%
Відео

Дерев'яна машинка з інструментами Viga Toys PolarB (44066)

Дерев'яна машинка з інструментами Viga Toys PolarB - безпрограшний подарунок для хлопчика! Це справжня майстерня на колесах.Набір повністю виготовлений із дерева. Можна забивати цвяхи молотком, закруч..

1851 ₴ 2957 ₴

Пінцет-ложка від Lakeshore (1 шт) Пінцет-ложка від Lakeshore (1 шт)
Відео

Пінцет-ложка від Lakeshore (1 шт)

Пінцет-ложка - інструмент для розвитку дрібної моторики від бренду Lakeshore. Він ідеально підходить для ігор з фігурками: він досить великий і маленьким ручкам зручно тримати його і захоплювати предм..

90 ₴

Пінцет з зіркою lakeshore (1 шт) Пінцет з зіркою lakeshore (1 шт)
Відео

Пінцет з зіркою lakeshore (1 шт)

Пінцети допоможуть сформувати у дітей стійку моторно-зорову координацію. Дані інструменти для розвитку моторики відмінно підійдуть для занять невеликими групами в дитячих садах і центрах раннього розв..

65 ₴

Коробка для сенсорних ігор lakeshore

Всі діти люблять грати в незвичайні гри. Оригінальна дидактична коробка для сенсорних ігор Lakeshore обов'язково здивує вашого малюка. Правила гри: Батько повинен скласти в коробку одну або багато рі..

1920 ₴

Контейнер Gigo для сортування деталей (1039)

Контейнер для сортування деталей спеціально розроблений для наборів для курсів навчання STEAM (крім наборів арт. 1231, 1276). Він підходить для зберігання базового блоку, дрібних деталей і карт кодів...

273 ₴

Стукалка Viga Toys Цвяшки (50827)

Подаруйте своєму маленькому помічникові ігровий набір від Viga Toys Забий цвяшок! У ньому ви знайдете спеціальну підставку з отворами і різнокольорові кілочки, які потрібно забивати молоточком. Таке з..

645 ₴

Геометрична мозаїка Gigo з картками і трикутною основою, 10 ел. (1162) Геометрична мозаїка Gigo з картками і трикутною основою, 10 ел. (1162)
36%

Геометрична мозаїка Gigo з картками і трикутною основою, 10 ел. (1162)

Цей комплект може використовуватися разом із набором для навчання Цікава мозаїка (1042 та 1042R). Покращує розпізнавання дітьми форм, кольорів, симетрії. Розвиває координацію очей і рук, креативність...

195 ₴ 307 ₴

Дошка магнітно-маркерна Viga Toys на підставці (44545)

Дошка магнітно-маркерна Viga Toys на підставці ідеальна для малювання, вивчення алфавіту і занять творчістю. Вона має дві сторони: магнітну білу для маркера і чорну для крейди. Створена для дітей дошк..

1804 ₴

Дошка Viga Toys магнітно-маркерна (56203)

Двостороння магнітно-маркерна дошка від Viga Toys ідеальна для малювання, вивчення алфавіту і занять творчістю. Вона має два боки: магнітний білий і чорний для крейди. Призначена для дітей дошкільного..

683 ₴

НАБІР З ПРИРОДОЗНАВСТВА НА МАГНІТАХ, Дидактичний набір «Природознавство»

Використовується в якості демонстраційного матеріалу на уроках природознавства в початкових класах. Технічні характеристики: в наборі представлені матеріали з магнітним кріпленням по темам: кругообі..

1350 ₴

Демонстраційний набір цифр та математичних знаків VT5555-02 (укр)

Демонстраційний набір цифр і знаків на магнітах призначений для використання на уроках математики в початкових класах. Відрізняється відмінною якістю матеріалу та друку. Особливості набору Усі картки..

596 ₴

Ігровий набір серії "Пальчиковий театр" - КОМАНДА АФРИКА Ігровий набір серії "Пальчиковий театр" - КОМАНДА АФРИКА
22%
Відео

Ігровий набір серії "Пальчиковий театр" - КОМАНДА АФРИКА

Барвисті персонажі ігрового набору "КОМАНДА АФРИКА" стануть прекрасним доповненням до будь-якої історії.Барвисті персонажі-звірята готові показати малюкові незабутні сценки та веселі пригоди. У кожній..

269 ₴ 345 ₴

Ігровий набір BABY SHARK - ПАЛЬЧИКОВИЙ ТЕАТР (5 фігурок)

Baby Shark Doo Doo Doo Doo! Зустрічайте найвідомішу в світі родину акул і популярну дитячу пісеньку - Baby Shark! 3.3 мільярда переглядів, це Вам не жарти! Ігровий набір BABY SHARK - ПАЛЬЧИКОВИЙ ТЕАТР..

245 ₴

М'які подушки 15шт

До останніх років вважалося, що корекційна та лікувальна педагогіка має сенс тільки для дітей з інклюзією. Зараз спеціалісти вважають, що існує набагато більше причин займатися корекційною освітою не ..

4782 ₴

Обіймально-стискальна машина "Сквізер" (фанера, ізолон, комбіновані матеріали)

Діти, що постійно знаходяться в пошуку глибоких пропріоцептивних відчуттів, будуть у захваті від процесу протискання між валиками «Сквізера». Додаткова стимуляція тисненням сприяє заспокоєнню через н..

7000 ₴

Пісок для дитячої творчості - KINETIC SAND БІРЮЗОВИЙ БЛИСК (907 g)

Пісок для дитячої творчості - KINETIC SAND БІРЮЗОВИЙ БЛИСК - дозволяє Вам не лише весело провести час та розважити малюка, а й відкриває широке поле для творчості!Особливості: Новий максимально блиску..

545 ₴

Пісок для дитячої творчості - KINETIC SAND COLOUR (фіолетовий, 907 g)

Пісок для дитячої творчості KINETIC SAND COLOUR дозволить дитині будувати великі замки і дивовижні фігури яскравого насиченого фіолетового кольору!Особливості піску для дитячої творчості Kinetic Sand ..

399 ₴

Набір піску для дитячої творчості - KINETIC SAND ФАБРИКА SANDISFACTORY (4 кольори, 907 g, аксес.)

Максимум розваг і творчості з новим набором KINETIC SAND! Набір піску для дитячої творчості - KINETIC SAND МЕГАФАБРИКА містить 4 кольори піску і безліч аксесуарів для творчості та розваг! Тут все, що ..

899 ₴

Набір піску для дитячої творчості - KINETIC SAND ВЕСЕЛІ ВИХОРИ (907 g піску, аксес.)

Набір піску для дитячої творчості - KINETIC SAND ВЕСЕЛІ ВИХОРИ - ігровий набір, створений спеціально для юних творців, які люблять ігри з піском.Кінетичний пісок для дітей - це не тільки захоплююче пр..

899 ₴

Пісок для дитячої творчості - KINETIC SAND COLOUR (зелений, 907 g)

Пісок для дитячої творчості KINETIC SAND COLOUR дозволить дитині будувати великі замки і дивовижні фігури яскравого насиченого зеленого кольору!Особливості піску для дитячої творчості Kinetic Sand Col..

399 ₴

Показано від 1 до 20 з 2442 (всього сторінок: 123)