Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Новинки

Набір для творчості Будівельна техніка

Як привчити дитину до корисної праці без тиску та примусу? Найпростіше це зробити в ранньому віці за допомогою правильно підібраної розвиваючої гри.Набір для творчості від Viga Toys Будівельна техніка..

432 ₴

Роботизована рука

Зберіть самостійно роботизовану руку та здивуйте друзів її реалістичними рухами! В основі механізму покладений простий принцип механіки, з яким вас познайомить набір від 4М. А кількість ігор і жартів ..

285 ₴

Робот на сонячній батареї своїми руками 4M

Зібрати рухливого робота своїми руками, не використовуючи батарейки? Легко! Особливо зараз, коли ми замислюємося про важливість турботи про екологію. У цьому науковому наборі від 4М ви знайдете всі не..

513 ₴

Планшет для малювання піском м"яка порода 500Х330

Світлова пісочниця призначена для індивідуальних занять у навчальних закладах, розвиваючих та інклюзивно - ресурсних центрах. Рекомендована, як засіб для арт-терапевтичної, корекційно-розвивальної ро..

3728 ₴

Набір для дослідів 4M Космічна ракета

Спостерігайте за трьома законами Ньютона в дії з космічною ракетою з набору для досліджень від 4М. За рахунок хімічної реакції між оцтом і харчовою содою ракета злетить у небо на 15 метрів! Із набором..

291 ₴

Набір для творчості Робот

Хочете створити робота, але не знаєте програмування? Із набором для творчості Viga Toys Дерев'яна аплікація можна створити робота за лічені хвилини!Розвивальний набір для дітей від 3 років не має нічо..

432 ₴

Науковий набір 4M Екоракета

Змайструйте екоракету з науковому набору від 4М із порожніх пластикових пляшок і старого журналу. За допомогою деталей набору ви зберете помпову пускову установку і відправите паперову ракету на висот..

336 ₴

Набір для фокусів 4M Наука і магія

Дізнайтеся секрети чарівних трюків із набором для досліджень від 4М! Ви переконаєтеся, що в основі фокусів завжди покладені наукові принципи фізики та математики. Використовуючи інструменти з набору і..

336 ₴

Робот-мильні бульбашки своїми руками 4M

Науковий набір 4M Робот-мильні бульбашки дозволяє зібрати незвичайного робота, який самостійно видуває мильні бульбашки. У веселій грі діти від 8 років познайомляться з робототехнікою і фізикою.Зберіт..

423 ₴

Показано від 1 до 12 з 1178 (всього сторінок: 99)