Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Пам’ять / Увага


Дерев'яна настільна гра Viga Toys Меморі-звірята, 32 картки (51308) Дерев'яна настільна гра Viga Toys Меморі-звірята, 32 картки (51308)
Відео

Дерев'яна настільна гра Viga Toys Меморі-звірята містить 32 круглі картки з кольоровими малюнками веселих тварин. На них зображені домашні та дикі представники фауни: півень, качка, кішка, собачка, ко..

545 ₴

Іграшка Веселка велика складається з планшета з отворами, в якому, в довільному порядку розташовані кольорові циліндри. 9 циліндрів познайомлять малюка з основними кольорами, дозволять «взяти» колір в..

281 ₴

Іграшка Веселка мала виготовлена з якісного дерева. Пофарбована і відшліфована. Безпечна для маленьких дітей.Виріб з основою, 7 різнокольоровими циліндрами і 7 заглибленнями. З великими округлими дета..

167 ₴

Іграшка Гвинтики та шестерні пропонує дитині зібрати перший взаємодіє механізм.Три шестерінки кріпляться до основи за допомогою дерев'яних "гвинтиків". Варто лише почати обертати одну з шестерень - і ..

209 ₴

Іграшка Грибна поляна не так проста як здається на перший погляд. Платформа з 9 штирьків, 9 ніжок і 13 капелюшків може стати задачкою для ребенка. Грібочкі можна виставляти за кольором і лініях, мінят..

323 ₴

389 ₴

Іграшка Дженга складається з 54 різнокольорових дерев'яних блоків, які розміщуватимуться «поверхами» по три перпендикулярно один одному. Гравці по черзі витягують блоки з вежі в довільному порядку, на..

389 ₴

246 ₴

Іграшка Доміно складається з плашки в формі прямокутника, пофарбовані в кольори веселки. Мета гри: з плашок створювати різні будови. Гра розвиває увагу, посидючість, дрібну моторику, а також колірне с..

246 ₴

Яскраві і барвисті кубики сподобаються кожній дитині. Збираючи самі нехитрі башточки за допомогою кубиків, дитина тренує моторику і розвиває координацію рухів. Ця іграшка також відмінно підійде для ви..

323 ₴

Яскраві і барвисті кубики сподобаються кожній дитині. Збираючи самі нехитрі башточки за допомогою кубиків, дитина тренує моторику і розвиває координацію рухів. Ця іграшка також відмінно підійде для ви..

158 ₴

Іграшка Кольорові плашки є оригінальним посібником для тренування дрібної моторики, координації рухів і логіки. Однаковий розмір плашок і хороша шліфування дозволяють використовувати їх не тільки в пі..

330 ₴

Ігршка Кольорові циліндри навчить дитину зіставляти величини, вибудовувати ряди - серії однакових за певною ознакою циліндрів. На цьому матеріалі дитина навчиться розпізнавати не тільки великий» і мал..

383 ₴

Котушки багатофункціональна іграшка для дитини. Можна будувати конструкції, нанизувати котушки на стрижні і на шнуровку.Развівает велику і дрібну моторику, координацію рухів, гнучкість кисті, посидючі..

323 ₴

Іграшка Кульки для рахунку допоможе навчити дитину рахувати до 5.  Зроблена сходинкою тому кожна паличка вміщує певну кількість кульок. Це означає, що дитина познайомиться з поняттям більше - мен..

254 ₴

Іграшка Млинці та пончики є оригінальним посібником для навчання рахунку, тренування дрібної моторики, уваги і логіки. На чотирьох штирках, прикріплених до основи, нанизані по три різного кольору куль..

278 ₴

Іграшка Рахівниця дуже корисна іграшка.  Яскраві кульки і катишки, гладко відшліфовані деталі, роблять іграшку безпечною, а вдала конструкція - стійкою, що важливо для малюків. Спочатку можна про..

203 ₴

350 ₴

Іграшка Тетріс безпечна для маленьких дітей. Виріб у вигляді набору паличок різного розміру і кольору. Всі деталі закруглені. Можна будувати безліч конструкцій і грати в різні ігри. Призначений для ро..

350 ₴

Іграшка Чотири грибочки складається з підставки, 4 нефарбованих кульок і 4 кольорових капелюшків. Це прекрасна гра для розвитку логічного мислення та знайомства з кольорами і рахунком. Під час гри у д..

167 ₴

Дерев'яна гра Шестерінки представляє собою дошку з 6 кілочками. До кожного додається шестерня певного розміру. Зібрати головоломку необхідно так, щоб вийшла взаємодіє конструкція: покрутивши одну з ше..

323 ₴

Ця гра знайомить дітей з таким поняттям як рівновага. У комплект входить база, що коливається у вигляді слона, 24 дерев'яних циліндрів трьох розмірів і гральний кубик з точками різного кольору. Після ..

656 ₴

Дерев'яна логічна пірамідка Геометричні фігури у вигляді сортера виготовлений з дерева і містить блоки 5 форм з отворами, які необхідно нанизати на стрижні. Сортер призначений для дітей переддошкільно..

1021 ₴

Показано від 1 до 20 з 72 (всього сторінок: 4)