Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Мовленнєвий розвиток


Насадка-тримач для письмового приладдя забезпечує антиковзаючий ефект, знімає напругу і втому при листі. Матеріал - еластична гума. Підходить практично для всіх стандартних ручок і олівців...

560 ₴

Виготовлена з дерев'яного мундштука, пінопластових кульок і пластикового кільця. Мета іграшки - якомога довше утримувати кульку в повітрі. Під час цього заняття розвивається диференційоване дихання, в..

210 ₴

Оригінальна вібруюча, моторизована ручка в нових яскравих кольорах. Дуже добре підходить для сенсорного введення! Створює петлі для написання кривих з замінними кольоровими точками Незамінна річ, при ..

560 ₴

Граббер логопедичний для тренування жувальних м’язів ротової порожнини, призначений для тренування жувальних м’язів ротової порожнини, формування жувальної звички. Інструмент для навчання жування приз..

700 ₴

Двосторонній масажер для порожнини рота з м'якою силіконовою поверхнею, подобається дітям і дорослим. Цей пристрій використовується для логопедичного масажу органів артикуляції і обличчя...

202 ₴

Дзеркало логопедичне для обстеження ротової порожнини. В комлпеті дзеркала 4-х кольорів. Інструмент стане відмінним вибором для контролю за станом зубів. З його допомогою можна відразу помітити і зупи..

60 ₴

Дитячий електричний, логопедичний вибромассажер придуманий спеціально для маленьких дітей, які бояться медичного, логопедичного обладнання. Масаж проводиться виступаючими частинами масажера і надає м'..

1260 ₴

Дитячий електричний, логопедичний вибромассажер придуманий спеціально для маленьких дітей, які бояться медичного, логопедичного обладнання. Масаж проводиться виступаючими частинами масажера і надає м'..

1400 ₴

Даний носовий затискач застосовується при діагностичної спірометрії (спіроаналізе). Носовий затискач призначений для стискання носових порожнин при проведенні спирометрических обстежень і інгаляційних..

161 ₴

Мікрофон логопедичний міні з вузькою основою, спеціально для дитячої руки. Він стимулює дитину у вигляді гри до вироблення стійкого повітряного струменя. Мікрофон викликає величезну цікавість у дітей,..

210 ₴

Дане обладнання використовується для логопедичного масажу органів артикуляції дитини. Логопед одягає масажер собі на палець та починає масаж у дитини. У кожної дитини повинен бути індивідуальний комп..

161 ₴

Дуже класний набір з 48 предметів по 6 міні наборів свистків і дудок для занять з дітьми, для розвитку мовлення та вправ для дихання...

560 ₴

Комплект з двох текстурних масажерів (хрестовина та палиця), які зручно тримати рукою, з подовженою частиною, що дозволяє дістати до задніх молярів. Інструмент забезпечує оральну стимуляцію, яка може ..

1050 ₴

Носова логопедична флейта, для навчання правильному мовному диханню. Тільки для індивідуального використання. Особливо ефективна при "назальному видиху" у дитини. Дозволяє одночасно передавати повітр..

168 ₴

Пристрій для контролю власної мови і розвитку фонематичного слуху Whisper Phone Element виготовлений в США. Працює лише за механічним принципом. Під час занять з логопедом, дитина тримає його в руці, ..

560 ₴

Захоплювач універсальний для ручок та олівців. Дане обладнання використовується при неможливості людини утримувати ручки та олівці звичайним чином...

910 ₴

Роторозширювач - зручний у використанні, виготовлений у США з м'якого пластику. Призначений для багаторазового використання. Встановлюється в куточки губ дитини. Не травмує слизову, надійно фіксує р..

218 ₴

Сортування за кольорами та іншими ознаками є важливою частиною гармонійного і всебічного розвитку дитини. У нашому магазині можна купити найрізноманітніші фігурки для сортування та інструменти для дрі..

275 ₴

Гумова трубка, зі зручним тримачем. Викристовується для розвитку і тренування артикуляційного апарату дитини. У логопедичної практиці для цього використовують дитячу гумову спринцівку. Але даний лого..

490 ₴

Показано від 1 до 20 з 173 (всього сторінок: 9)