Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Мовленнєвий розвиток


Насадка-тримач для письмового приладдя забезпечує антиковзаючий ефект, знімає напругу і втому при листі. Матеріал - еластична гума. Підходить практично для всіх стандартних ручок і олівців...

560 ₴

Виготовлена з дерев'яного мундштука, пінопластових кульок і пластикового кільця. Мета іграшки - якомога довше утримувати кульку в повітрі. Під час цього заняття розвивається диференційоване дихання, в..

210 ₴

Оригінальна вібруюча, моторизована ручка в нових яскравих кольорах. Дуже добре підходить для сенсорного введення! Створює петлі для написання кривих з замінними кольоровими точками Незамінна річ, при ..

560 ₴

Граббер логопедичний для тренування жувальних м’язів ротової порожнини, призначений для тренування жувальних м’язів ротової порожнини, формування жувальної звички. Інструмент для навчання жування приз..

700 ₴

Двосторонній масажер для порожнини рота з м'якою силіконовою поверхнею, подобається дітям і дорослим. Цей пристрій використовується для логопедичного масажу органів артикуляції і обличчя...

202 ₴

Дзеркало логопедичне для обстеження ротової порожнини. В комлпеті дзеркала 4-х кольорів. Інструмент стане відмінним вибором для контролю за станом зубів. З його допомогою можна відразу помітити і зупи..

60 ₴

Дитячий електричний, логопедичний вибромассажер придуманий спеціально для маленьких дітей, які бояться медичного, логопедичного обладнання. Масаж проводиться виступаючими частинами масажера і надає м'..

1260 ₴

Дитячий електричний, логопедичний вибромассажер придуманий спеціально для маленьких дітей, які бояться медичного, логопедичного обладнання. Масаж проводиться виступаючими частинами масажера і надає м'..

1400 ₴

Даний носовий затискач застосовується при діагностичної спірометрії (спіроаналізе). Носовий затискач призначений для стискання носових порожнин при проведенні спирометрических обстежень і інгаляційних..

161 ₴

Мікрофон логопедичний міні з вузькою основою, спеціально для дитячої руки. Він стимулює дитину у вигляді гри до вироблення стійкого повітряного струменя. Мікрофон викликає величезну цікавість у дітей,..

210 ₴

Дане обладнання використовується для логопедичного масажу органів артикуляції дитини. Логопед одягає масажер собі на палець та починає масаж у дитини. У кожної дитини повинен бути індивідуальний комп..

161 ₴

Ваш маленький любитель тварин закохається в цей набір "Тварин джунглів" від відомо бренду розвиваючих іграшок Learning Resources. Хороший спосіб навчитися рахувати, сортувати та класифікувати, а також..

297 ₴

Показано від 1 до 12 з 173 (всього сторінок: 15)