Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Логіка / Креативне мислення


У комплекті 20 дерев'яних різнокольорових фігурок і відповідні їм по контуру плитки, тканинний мішечок. Розкладіть плитки і попросіть дітей дістати з мішечка відповідну дерев'яну форму на дотик. Дуже ..

1128 ₴

У комплекті 20 дерев'яних фігурок і відповідні їм фактурні плитки, тканинний мішечок. Розкладіть плитки і попросіть дітей дістати з мішечка відповідну дерев'яну форму на дотик. Включає форми об'єктів ..

1128 ₴

Іграшка Гвинтики та шестерні пропонує дитині зібрати перший взаємодіє механізм.Три шестерінки кріпляться до основи за допомогою дерев'яних "гвинтиків". Варто лише почати обертати одну з шестерень - і ..

201 ₴

Іграшка Грибна поляна не так проста як здається на перший погляд. Платформа з 9 штирьків, 9 ніжок і 13 капелюшків може стати задачкою для ребенка. Грібочкі можна виставляти за кольором і лініях, мінят..

306 ₴

У набір входять близько 600 кольорових дерев'яних намистин різної форми і 8 шнурків для створення прикрас власного дизайну...

447 ₴

Іграшка Дженга складається з 54 різнокольорових дерев'яних блоків, які розміщуватимуться «поверхами» по три перпендикулярно один одному. Гравці по черзі витягують блоки з вежі в довільному порядку, на..

374 ₴

Яскраві і барвисті кубики сподобаються кожній дитині. Збираючи самі нехитрі башточки за допомогою кубиків, дитина тренує моторику і розвиває координацію рухів. Ця іграшка також відмінно підійде для ви..

299 ₴

Яскраві і барвисті кубики сподобаються кожній дитині. Збираючи самі нехитрі башточки за допомогою кубиків, дитина тренує моторику і розвиває координацію рухів. Ця іграшка також відмінно підійде для ви..

136 ₴

Іграшка Кольорові плашки є оригінальним посібником для тренування дрібної моторики, координації рухів і логіки. Однаковий розмір плашок і хороша шліфування дозволяють використовувати їх не тільки в пі..

224 ₴

Котушки багатофункціональна іграшка для дитини. Можна будувати конструкції, нанизувати котушки на стрижні і на шнуровку.Развівает велику і дрібну моторику, координацію рухів, гнучкість кисті, посидючі..

302 ₴

Іграшка Кульки для рахунку допоможе навчити дитину рахувати до 5.  Зроблена сходинкою тому кожна паличка вміщує певну кількість кульок. Це означає, що дитина познайомиться з поняттям більше - мен..

236 ₴

Іграшка Млинці та пончики є оригінальним посібником для навчання рахунку, тренування дрібної моторики, уваги і логіки. На чотирьох штирках, прикріплених до основи, нанизані по три різного кольору куль..

257 ₴

Показано від 1 до 12 з 82 (всього сторінок: 7)