Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Логіка / Креативне мислення


Wobble Run – ідеальний перший трек для вашого малюка! Іграшка складається тільки з великих деталей і привертає увагу красивим забарвленням.Особливість цього треку – він розгойдується під час гри. Запу..

654 ₴

Великий набір Супер Сет - містить в собі все що потрібно для сортування, рахунку, і взагалі для знайомства з математикою, цифрами і числами. У набір входить понад 700 компонентів, що надає нескінченні..

2889 ₴

Цей комплект може використовуватися разом із набором для навчання Цікава мозаїка (1042). Покращує розпізнавання дітьми форм, кольорів, симетрії. Розвиває координацію очей і рук, креативність. У компле..

273 ₴

Розвиваюча гра на сприйняття кольору, форми, величини. Дає уявлення про геометричні фігури і симетрію. У наборі 250 елементів шести різних форм і кольорів: 25 жовтих шестикутників, 50 червоних трапеці..

636 ₴

Геометрична мозаїка Viga Toys дерев'яна з шаблонами містить 120 яскравих блоків геометричних форм і 10 шаблонів із прикладами композицій для викладання. Навчальна гра призначена для дітей від 3 років ..

780 ₴

Зважений хід Fat Brain Toys Weight for it! - це логічна настільна гра для дітей від 8 років. Запаморочлива суміш стратегії та фізики! Гравці по черзі кладуть гирі на колесо, намагаючись змусити його о..

654 ₴

Цей набір виконаний з високоякісної деревини і упакований в дерев'яну коробку з акриловою кришкою. Набір містить дерев'яні блоки різної форми і картки з прикладами фігур, які можна зібрати з блоків. Д..

402 ₴

Гра-головоломка Viga Toys Кольоровий дерев'яний танграм складається з 7 геометричних фігур різних за розміром і кольором. Настільний танграм створений на основі древньої китайської головоломки для роз..

153 ₴

Нехай ваші розумові механізми крутяться за допомогою цієї гри-головоломки Шестерінки Fat Brain Toys Coggy, яка згинається, клацає і змінює форму! Переходячи від однієї картки із завданнями до іншої, в..

489 ₴

Діти складуть свій перший будиночок, замок, робота або ракету з кубиками від Viga Toys. Цей набір містить 60 дерев'яних блоків різних форм завтовшки 2,5 см. Комплект виготовлений у спокійних кольорах ..

414 ₴

Чи може дворічний малюк відчути себе доблесним лікарем швидкої допомоги? Так, якщо в нього є підходяща розвивальна іграшка!Дерев'яна пірамідка Viga Toys Машина швидкої допомоги сподобається малюкам ві..

282 ₴

Дерев'яна пірамідка від Viga Toys Пожежна машинка складається з блоків у вигляді кольорових кубиків на двох стрижнях. Така розвиваюча іграшка сподобається дитині переддошкільного віку від 18 місяців, ..

306 ₴

Показано від 1 до 12 з 105 (всього сторінок: 9)