Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Комунікативні навички


У наборі є все, що може знадобитися юному лікаря. Дерев'яні інструменти та ліки поміщаються в зручний чемоданчик із щільного картону...

410 ₴

У набір входять близько 600 кольорових дерев'яних намистин різної форми і 8 шнурків для створення прикрас власного дизайну...

430 ₴

Іграшка Дженга складається з 54 різнокольорових дерев'яних блоків, які розміщуватимуться «поверхами» по три перпендикулярно один одному. Гравці по черзі витягують блоки з вежі в довільному порядку, на..

398 ₴

Іграшка Доміно складається з плашки в формі прямокутника, пофарбовані в кольори веселки. Мета гри: з плашок створювати різні будови. Гра розвиває увагу, посидючість, дрібну моторику, а також колірне с..

219 ₴

Дерев'яний набір складається з комплекту продуктів, дошки для нарізки і ножа. Всі продукти можна розділити на половинки, які з'єднуються за допомогою текстильної застібки...

929 ₴

Іграшка Тетріс безпечна для маленьких дітей. Виріб у вигляді набору паличок різного розміру і кольору. Всі деталі закруглені. Можна будувати безліч конструкцій і грати в різні ігри. Призначений для ро..

289 ₴

Ігровий набір з дерева у вигляді фруктового асорті на підносі. У комплекті також ніж і дошка для нарізки. Всі фрукти можна розділити на кілька частин, з'єднуються вони текстильною застібкою...

650 ₴

Цей чудовий ящик з інструментами легко перетворюється на зручний столик з отворами, вимірювальною лінійкою і поличкою для інструментів. Набір містить 32 елементи, включаючи складаний ящик, викрутку, м..

1325 ₴

Ігровий набір Дриль та гвинтики це дуже незвичайна гра. За допомогою інструкції або самостійно дитина може зібрати будь-яке зображення: знадобиться знанель, дриль і болтики. Як тільки гвинтик закручен..

1590 ₴

Ігровий набір Мій перший верстат це панель з різнокольоровими болтами, цвяхами, молотком і дрилем.Болти представлені в 7 різних кольорах. За допомогою дрилі дитина може закручувати і викручувати болти..

1980 ₴

На цій яскравій та веселій кухні приготування їжі стає справжнім задоволенням. Набір включає плиту, духовку, раковину, кухонну витяжку і годинник. Також тут є всі необхідні аксесуари для роботи малень..

2790 ₴

Логічна анімаційна гра-головоломка «Робот» розвиває логіку, концентрацію, посидючість, уяву. За допомогою 27 яскравих, маленьких магнітів, дитина може сконструювати свого неповторного робота. Як грати..

690 ₴

Показано від 1 до 12 з 93 (всього сторінок: 8)