Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Комунікативні навички


Ігровий набір з дерева у вигляді фруктового асорті на підносі. У комплекті також ніж і дошка для нарізки. Всі фрукти можна розділити на кілька частин, з'єднуються вони текстильною застібкою (липучкою)..

1139 ₴

Залізниця від Viga Toys виготовлена з дерева і містить безліч деталей, які урізноманітнюють гру. Крім рейок, у комплекті є поїзди, машини, будівлі, дорожні знаки, дерева, фігурки людей, міст і арка. І..

2546 ₴

Дерев'яний ігровий набір Viga Toys Валіза з інструментами, 10 шт. (50387) Дерев'яний ігровий набір Viga Toys Валіза з інструментами, 10 шт. (50387)
Відео

Багато хлопчиків хочуть бути схожими на тата. Валіза з інструментами з дерева від Viga Toys дає дитині можливість «допомагати» батькові по дому. У дерев'яній валізці є пила, молоток, плоскогубці, ліні..

1539 ₴

Дерев'яний ігровий набір Viga Toys Валізка доктора (50530) Дерев'яний ігровий набір Viga Toys Валізка доктора (50530)
Відео

В ігровому наборі від Viga Toys дитина знайде все необхідне для гри в лікаря. У валізці є дерев'яні шприц, стетоскоп, термометр, молоточок, таблетки та мазі. Комплект буде цікавий дівчаткам і хлопчика..

725 ₴

Чудовий подарунок для хлопчика - дерев'яний ігровий набір Viga Toys Ящик з інструментами. Різнокольорові дерев'яні інструменти і детальки дадуть основу для сюжетно-рольових ігор. Розвивальний набір сп..

1049 ₴

Набір кухонного пластикового посуду Melissa and Doug - чудовий подарунок для юної господині. Зроблений з міцного пластику, складається з 22 кухонного приладдя, металевої сушарки для посуду, лотка для ..

750 ₴

Набір фігурок "Моя сім'я" (72 шт) Learning Resource Набір фігурок "Моя сім'я" (72 шт) Learning Resource
Відео

Learning Resources - один з лідерів серед виробників дитячих розвиваючих іграшок у світі. Самі передові і інноваційні розвиваючі дитячі центри завжди укомплектовані іграшками та навчальними посібникам..

1080 ₴

389 ₴

Іграшка Дженга складається з 54 різнокольорових дерев'яних блоків, які розміщуватимуться «поверхами» по три перпендикулярно один одному. Гравці по черзі витягують блоки з вежі в довільному порядку, на..

389 ₴

246 ₴

Іграшка Доміно складається з плашки в формі прямокутника, пофарбовані в кольори веселки. Мета гри: з плашок створювати різні будови. Гра розвиває увагу, посидючість, дрібну моторику, а також колірне с..

246 ₴

350 ₴

Іграшка Тетріс безпечна для маленьких дітей. Виріб у вигляді набору паличок різного розміру і кольору. Всі деталі закруглені. Можна будувати безліч конструкцій і грати в різні ігри. Призначений для ро..

350 ₴

Дерев'яні кубики Viga Toys Зоопарк, 50 шт., 3 см (50286) Дерев'яні кубики Viga Toys Зоопарк, 50 шт., 3 см (50286)
Відео

Класичні будівельні блоки з якісної деревини яскравого забарвлення дають можливість дитині складати безліч різних конструкцій. Набір містить буклет з прикладами.Іграшка розвиває:Уяву/ФантазіюСприйнятт..

821 ₴

Дерев'яний ігровий набір Viga Toys Кольорова мозаїка, 250 ел. (50065) Дерев'яний ігровий набір Viga Toys Кольорова мозаїка, 250 ел. (50065)
52%

Класичні будівельні блоки з високоякісної деревини яскравих кольорів надають безмежні можливості для реалізації творчих задумів вашої дитини. Набір містить буклет із прикладами збірки...

552 ₴ 1139 ₴

Доміно-пазл "Транспорт" захоплююча гра для дітей. Завдання полягає в тому, щоб правильно зібрати картку з двох частин автотранспорту. А якщо перевернути всі картки, на зворотну сторону, то можна зігра..

400 ₴

Конструктор 14 деталей це ідеальний конструктор для маленьких дітей. Безпечні фарби на водній основі. Розвиває уяву, дрібну моторику, координацію рухів...

209 ₴

Конструктор 31 деталь виготовлений з екологічно чистого дерева - бука. Всі деталі чудово відшліфовані і покриті нетоксичними фарбами. Граючи,дитина буде розвивати м'язи і моторику ручок, посидючість, ..

329 ₴

Конструктор Замок розвиває фантазію і уяву, терпіння і посидючість, просторове мислення, дрібну моторику, координацію рухів, конструкторські навички.Розмір: 22х6х21 смМатеріал: деревоКомплектація: 23 ..

398 ₴

Конструктор Місто великий і яскравий дерев'яний конструктор на 44 деталі. Всі деталі допоможуть дитині побудувати грандіозні споруди, класичні геометричні фігури не тільки сформують правильне сприйнят..

428 ₴

Конструктор Садиба За допомогою цієї іграшки дитина розвиває моторику, а надягаючи кубики на палички, і вставляючи предмети, тренує координацію рухів. Комплект: підстава, 18 деталейРазмер 18 х 17..

285 ₴

Мозаїка складається з 44х елементів, геометричних форм. Підключивши фантазію дитина зможе збирати красиві кольорові візерунки. Викладати картинки і займатися вільною творчістю. На подібному матеріалі ..

267 ₴

Мозаїка з картками Геометрична фантазія Мозаїка з картками Геометрична фантазія
Відео

Мозаїка сприяє розвитку дрібної моторики, стимулює уяву. Можна збирати картинки за шаблоном, використовуючи двосторонні картки із зображеннями тварин, транспорту. Так само дитина може придумати і свої..

800 ₴

Показано від 1 до 20 з 79 (всього сторінок: 4)