Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Комунікативні навички


У набір входять близько 600 кольорових дерев'яних намистин різної форми і 8 шнурків для створення прикрас власного дизайну...

447 ₴

Іграшка Дженга складається з 54 різнокольорових дерев'яних блоків, які розміщуватимуться «поверхами» по три перпендикулярно один одному. Гравці по черзі витягують блоки з вежі в довільному порядку, на..

374 ₴

Іграшка Доміно складається з плашки в формі прямокутника, пофарбовані в кольори веселки. Мета гри: з плашок створювати різні будови. Гра розвиває увагу, посидючість, дрібну моторику, а також колірне с..

211 ₴

Іграшка Тетріс безпечна для маленьких дітей. Виріб у вигляді набору паличок різного розміру і кольору. Всі деталі закруглені. Можна будувати безліч конструкцій і грати в різні ігри. Призначений для ро..

276 ₴

Логічна анімаційна гра-головоломка «Робот» розвиває логіку, концентрацію, посидючість, уяву. За допомогою 27 яскравих, маленьких магнітів, дитина може сконструювати свого неповторного робота. Як грати..

545 ₴

Набір із 28 предметів складається з шести дерев'яних сараїв і відповідних їм сільськогосподарських тварин, які допоможуть в підрахунку, сортуванні за формою, підборі кольорів тощо. На кожному сараї: н..

1584 ₴

Гра "Слоненя" розвиває у дитини дрібну моторику, координацію рук і очей, терпіння, посидючість, концентрацію уваги, навички підрахунку і аналізу. Сенс гри: Потрібно скласти різнокольорові палички на с..

280 ₴

Доміно-пазл сприяє розвитку дрібної моторики, координації, посидючості, уважності дитини. Деталі доміно-пазла двусторонні. З одного боку забавні тварини, а з іншого класичне доміно.Комплектація:24 кар..

350 ₴

Доміно-пазл "Транспорт" захоплююча гра для дітей. Завдання полягає в тому, щоб правильно зібрати картку з двох частин автотранспорту. А якщо перевернути всі картки, на зворотну сторону, то можна зігра..

350 ₴

Конструктор 14 деталей це ідеальний конструктор для маленьких дітей. Безпечні фарби на водній основі. Розвиває уяву, дрібну моторику, координацію рухів...

239 ₴

Конструктор 31 деталь виготовлений з екологічно чистого дерева - бука. Всі деталі чудово відшліфовані і покриті нетоксичними фарбами. Граючи,дитина буде розвивати м'язи і моторику ручок, посидючість, ..

300 ₴

Показано від 1 до 12 з 56 (всього сторінок: 5)