Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Комунікативні навички


В ігровому наборі від Viga Toys дитина знайде все необхідне для гри в лікаря. У валізці є дерев'яні шприц, стетоскоп, термометр, молоточок, таблетки та мазі. Комплект буде цікавий дівчаткам і хлопчика..

390 ₴

Малюк хоче бути помічником на кухні? Для цього йому потрібні дитячий кухонний інвентар і набір продуктів.Іграшкові продукти Viga Toys Нарізана їжа з дерева – це набір дерев'яних іграшок для дівчаток і..

960 ₴

Ігровий набір з дерева у вигляді фруктового асорті на підносі. У комплекті також ніж і дошка для нарізки. Всі фрукти можна розділити на кілька частин, з'єднуються вони текстильною застібкою (липучкою)..

669 ₴

Практикуйтеся в архітектурних теоріях, масштабних моделях та інженерних розробках за допомогою цього набору з 60 деталей, стилізованих під цеглу. Мініатюрні цеглинки зроблені з текстурованого TPR-плас..

2181 ₴

Зважений хід Fat Brain Toys Weight for it! - це логічна настільна гра для дітей від 8 років. Запаморочлива суміш стратегії та фізики! Гравці по черзі кладуть гирі на колесо, намагаючись змусити його о..

654 ₴

Діти складуть свій перший будиночок, замок, робота або ракету з кубиками від Viga Toys. Цей набір містить 60 дерев'яних блоків різних форм завтовшки 2,5 см. Комплект виготовлений у спокійних кольорах ..

414 ₴

Залізниця від Viga Toys виготовлена з дерева і містить безліч деталей, які урізноманітнюють гру. Крім рейок, у комплекті є поїзди, машини, будівлі, дорожні знаки, дерева, фігурки людей, міст і арка. І..

1488 ₴

Магнітна іграшка-конструктор із чорно-білими елементами. Деталі великого розміру з рифленою поверхнею для зручного тримання та вбудованими магнітами ідеально підходять для маленьких рук. Елементи різн..

1764 ₴

Магнітна іграшка-конструктор. У наборі пластикові деталі вигнутої форми з магнітними кінцями та металеві кульки з пластиковим покриттям для з'єднання елементів. Деталі конструктора мають різну м’яку ф..

1503 ₴

Магнітна іграшка-конструктор. Поєднує розвиток тактильних відчуттів із грою. Знайомить з основами інженерії. Пластикові стрижні великого розміру містять магніти. Металеві кулькі мають покриття з м'яко..

1503 ₴

Магнітна іграшка-конструктор. Набір містить пластикові елементи двох розмірів із прозорими віконцями, безпечні магнітні наконечники та металеві кульки з пластиковим покриттям. Прозорі вставки деталей ..

1761 ₴

Магнітна іграшка-конструктор. У наборі елементи Х-образної форми зі вбудованими магнітами та циліндри двох розмірів для створення вертикальних і горизонтальних конструкцій. Поверхня елементів з м'яког..

1503 ₴

Показано від 1 до 12 з 64 (всього сторінок: 6)