Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Дрібна моторика


Чудовий набір яскравих барвистих блоків, з яких можна сконструювати все, що підкаже дитині його фантазія: будинок, паровоз, млин, автомобіль, тварину. Словом, що завгодно. До комплекту надано книгу з ..

1100 ₴

У міському парку розваг вас чекає дивовижна добірка атракціонів, керованих вручну функцій і сімейних розваг: від маленьких гірок до неймовірного колеса огляду, від поїздок на поїзді до барвистою карус..

3999 ₴

Овочевий Салат - захоплюючий ігровий набір, за допомогою якого дитина навчиться розпізнавати кольори і відрізняти форми, ідеально підходить для рольових ігор, які так корисні в ранньому віці. Особливо..

999 ₴

Геометрична мозаїка Gigo з картками і круглою основою, 10 ел. (1161) Геометрична мозаїка Gigo з картками і круглою основою, 10 ел. (1161)
45%

Цей комплект може використовуватися разом із набором для навчання Цікава мозаїка (1042). Покращує розпізнавання дітьми форм, кольорів, симетрії. Розвиває координацію очей і рук, креативність. У компле..

231 ₴ 417 ₴

Головоломка Різнокольорові шестерінки Fat Brain Toys Crankity  (F140ML) Головоломка Різнокольорові шестерінки Fat Brain Toys Crankity  (F140ML)
Відео

Нехай шестерні в вашій голові крутяться! З цією головоломкою не доведеться нудьгувати.Основне завдання: зберіть злагоджений механізм з усіх деталей за готовим завданням, або самостійно вигадуйте свої ..

1001 ₴

Гра-головоломка Шестерінки Fat Brain Toys Coggy  (F116ML) Гра-головоломка Шестерінки Fat Brain Toys Coggy  (F116ML)
Відео

Нехай ваші розумові механізми крутяться за допомогою цієї гри-головоломки Шестерінки Fat Brain Toys Coggy, яка згинається, клацає і змінює форму! Переходячи від однієї картки із завданнями до іншої, в..

749 ₴

Дерев'яна пірамідка від Viga Toys Поліцейська машинка складається з блоків у вигляді кольорових кубиків на двох стрижнях. Така розвиваюча іграшка сподобається дитині переддошкільного віку від 18 місяц..

524 ₴

Цей барвистий пазл містить блоки товщиною 15 мм, які потрібно вставити у відповідні отвори в рамці. Усі фігурки можна поставити вертикально і використовувати в якості окремих іграшок.Набір складається..

462 ₴

Барвисті блоки товщиною 15 мм відмінно підходять для маленьких ручок. Блоки можна встановлювати вертикально і використовувати як окремі іграшки.Пазл виготовлений з екологічно чистого матеріалу - дерев..

462 ₴

Ваш малюк любить проводити час на кухні? Дайте йому можливість вивчити продукти. Для найменших у Viga Toys є дерев'яна рамка-вкладиш М'ясо і риба. Розвивальний пазл-вкладиш підійде дітям у віці від 12..

242 ₴

Дерев'яна рамка-вкладиш Viga Toys Овочі (44532) Дерев'яна рамка-вкладиш Viga Toys Овочі (44532)
57%

Чи знає ваш малюк назви овочів? Пора запам'ятати їх! Барвистий пазл зі вкладишами у формі баклажана, помідора, моркви і перцю зацікавить дитину корисною грою. Розвивальна іграшка буде цікава дітям у в..

105 ₴ 242 ₴

Чому маленькі діти так жваво цікавляться важкою потужною технікою? Мале тягнеться до великого! Задовольнити цікавість юних дослідників допоможе рамка-вкладиш від Viga Toys Спецмашини для дітей від 12 ..

462 ₴

Цей набір містить деталі чотирьох різних тварин, які потрібно з'єднати за допомогою чотирьох шнурків різного кольору.Набір складається з фігурок зебри, слона, крокодила, лева, додаткових деталей до ни..

780 ₴

Дерев'яна шнурівка Viga Toys Геометричні фігури (50538) Дерев'яна шнурівка Viga Toys Геометричні фігури (50538)
Відео

Із дерев'яною шнурівкою Viga Toys Геометричні фігури малюк легко навчиться розрізняти форми предметів і запам'ятає 8 основних кольорів. А ще зміцнить пальці та м'язи рук. Шнурівки корисні та цікаві ді..

780 ₴

Із дерев'яного конструктора Viga Toys, 48 елементів, легко можна зібрати робота, машинку, літак, собачку, вертоліт, мотоцикл та інші моделі, як реальних, так і вигаданих об'єктів. Набір сподобається д..

1042 ₴

Дерев'яний конструктор Viga Toys, 68 елементів, дає можливість зібрати робота, машинку, літак, собачку, вертоліт, мотоцикл та інші моделі, як реальних, так і вигаданих об'єктів. Розвивальний набір із ..

1352 ₴

Ігровий набір Viga Toys Гірки для кульок із 49 деталей подарує дитині можливість будувати лабіринти з дерев'яних блоків. У наборі є інструкція з прикладами вигадливих гірок, якими можуть скотитися кул..

1815 ₴

Дерев'яний лабіринт Viga Toys Міні (50047)(мин заказ 6шт) Дерев'яний лабіринт Viga Toys Міні (50047)(мин заказ 6шт)
Відео

Чи може розвивальна іграшка з безліччю дрібних деталей бути абсолютно безпечною? Так, якщо це дерев'яний лабіринт Viga Toys Міні для дітей від 18 місяців.Пальчиковий лабіринт виконаний у вигляді кругл..

242 ₴

Дерев'яний міні-пазл Viga Toys Кораблик (50171) Дерев'яний міні-пазл Viga Toys Кораблик (50171)
Відео

Яскраві кольори і закруглені краї блоків дерев'яного пазла сподобаються малюкам і батькам. Іграшка підходить для знайомства з кольорами, формами, допоможе розвинути координацію рук і очей, мислення...

214 ₴

Набір для навчання Gigo Креативна панель Майстер – це відчутний тривимірний спосіб навчання грамоті через гру і цікаві історії. Кожна тема може програватися на стіні та на підлозі. Діти можуть грати с..

7914 ₴

Показано від 1 до 20 з 207 (всього сторінок: 11)