Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Базове навчання (букви, цифри, форми, час)


Іграшка Рахівниця дуже корисна іграшка.  Яскраві кульки і катишки, гладко відшліфовані деталі, роблять іграшку безпечною, а вдала конструкція - стійкою, що важливо для малюків. Спочатку можна про..

359 ₴

Абакус дерев'яний розвиває дрібну моторику , координацію рухів, посидючість, глазомір, концентрацію уваги, тренує рахунок. Допомагає вивчати кольори. За допомогою такої іграшки дитина вивчить додаванн..

350 ₴

Навчальний посібник рекомендовано всім тим, які прагнуть допомогти дитині ще в дошкільному віці вивчити українську абетку й навчитися читати. У цій книжці дорослі знайдуть багато корисних порад: як на..

225 ₴

Призначене для вивчення літер та складів дітьми молодшого шкільного віку...

25 ₴

Віяло кольорів та геометричних фігур виготовлено з пластику. Призначене для вивчення основних геометричних фігур дітьми молодшого шкільного віку.Комплект пластинок із зображенням кольорів та геометрич..

30 ₴

Віяло цифри (від 1 до 20)  виготовлено з пластику.  Каса-віяло використовується на уроках математики в початковій школі для організації фронтальної роботи з класом, зокрема при проведенні що..

25 ₴

Використовується в якості демонстраційного приладу під час вивчення математики в початкових класах.Годинник пісочний виготовлено з прозорого пластику. Час виміру - 10 хвилин...

45 ₴

Основа сортера являє собою циферблат зі стрілками - синя показує котра година, червона - хвилини. Внутрішнє коло, відповідно, має поділки цифрами від 1 до 12 і хвилинні штрихи.Ближче до країв цифербла..

260 ₴

Барвиста рахівниця виконана з високоякісної деревини, містять 10 рядів по 10 кісточок. Підставка знизу прогумована, металеві стрижні міцні й рівні. Чудовий посібник для знайомства з азами арифметики, ..

590 ₴

Дошка Годинник та календар допоможе пояснити як працює час, що позначає велика і маленька стрілка на годиннику, розповісти про дні, тижні, місі та взагалі про те, як влаштований рік. Стрілки годи..

225 ₴

Розмір: 80х45х45 см, в комплекті з пуфом Д30Матеріал:  шкірозамінник / ПВХ (під замовлення), наповнювач - поролонКолір: різнокольоровий Розвиває у дитини дрібну моторику, уважність, координа..

5390 ₴

Дошка призначена для вивчення додавання, віднімання, множення. Використовуйте її разом з набором Цікаві кубики (код товару: 2299). Вона також може використовуватися як поле для збирання мозаїки або гр..

125 ₴

Показано від 1 до 12 з 44 (всього сторінок: 4)