Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Базове навчання (букви, цифри, форми, час)


Dimpl Duo – унікальна розвиваюча іграшка, яка нагороджена престижною премією "Вибір батьків фонду Parents `Choice Foundation в США.За допомогою цього грального планшету діти вивчають текстури, кольори..

1249 ₴

Як пояснити дошкільнику базові математичні поняття? Їх потрібно візуалізувати і перевести в ігрову форму, щоб малюкові було цікаво освоювати арифметику самостійно.Бізіборд Viga Toys Математика – це на..

2015 ₴

Дерев'яна гра Viga Toys Англійський алфавіт із годинником і рахівницею створена для дітей від 3 років. За допомогою розвивальної іграшки можна освоїти латинський алфавіт, рахунок до третього десятка і..

987 ₴

Чи можна в легкій ігровій формі вивчити з дитиною нудну таблицю множення? Так, і це найкраще робити в дошкільному віці з дерев'яною грою Viga Toys Вивчаємо множення.Набір для навчання розроблений для ..

1166 ₴

Дерев'яна рахівниця Viga Toys допоможе малятам в ігровій формі навчитися рахувати. Підійде дітям від 3 років переддошкільного віку. Являє собою раму з поперечними стрижнями, на які нанизані кісточки р..

445 ₴

Дерев'яна рахівниця Viga Toys допоможе малюкам в ігровій формі навчитися рахувати. Підійде дітям від 3 років переддошкільного віку. Являє собою раму з поперечними стрижнями, на які нанизані кісточки р..

828 ₴

Нова версія дерев'яної рахівниці від Viga Toys – більш барвиста і зі зручною широкою підставкою. Набір для навчання відповідає концепції НУШ і підходить дітям переддошкільного віку від 3 років.Займаюч..

828 ₴

Малюкові вже виповнилося 18 місяців? Саме час познайомитися з англійським алфавітом. Пізнавальна гра пройде легко з дерев'яним пазлом Viga Toys Англійський алфавіт, заголовні літери. Під кожним із 2..

662 ₴

Пазл з малими літерами латинського алфавіту для дітей від 1,5 року. Складається з основи з виїмками по формі букв та картинкою-підказкою внизу, а також 26-ти різнокольорових літер.Можна просити дитину..

662 ₴

Значно цікавіше знайомитись із математикою, якщо у руках цей барвистий розвивальний конструктор «Потяг із цифрами». Захоплива іграшка та вчитель в одній особі. Керувати навчальним процесом будуть гарн..

1050 ₴

Магнітний лабіринт Viga Toys Годинник допоможе дітям від 18 місяців в ігровій формі познайомитися з кольорами і цифрами.Лабіринт-годинник оснащений магнітною указкою. За її допомогою дитина буде перем..

573 ₴

Навчальний набір Edu-Toys Піскові годинники на клас містить 20 штук піскових годинників. Розділені на 4 комплекти. У кожному комплекті п'ять кольорових піскових годинників із різним часом відліку: чер..

1577 ₴

Навчальна гра LEARNING RESOURCES - ВИВЧАЄМО ЧАС Навчальна гра LEARNING RESOURCES - ВИВЧАЄМО ЧАС
Відео

Навчальна гра LEARNING RESOURCES - ВИВЧАЄМО ЧАС познайомить дитину з цифрами, поняттям про час, навчить розуміти, яка зараз година. Для кращого розуміння на циферблаті зображено розподіл по хвилинах...

655 ₴

Навчальний ігровий набір LEARNING RESOURCES - СОВИНА ЛІНІЙКА Навчальний ігровий набір LEARNING RESOURCES - СОВИНА ЛІНІЙКА
Відео

Совина Лінійка - навчальна гра, яка допоможе дитині освоїти рахунок від 1 до 10 в ігровій формі, удосконалити основи складання і віднімання, навчить розпізнавати числа і кольори. Особливості: Розстав..

755 ₴

Навчальний ігровий набір-сортер LEARNING RESOURCES - ДИНО-РАХУНОК Навчальний ігровий набір-сортер LEARNING RESOURCES - ДИНО-РАХУНОК
Відео

Діно-Рахунок - навчальний ігровий набір-сортер, який допоможе дитині освоїти рахунок в ігровій формі, удосконалить основи додавання і віднімання, навчить розпізнавати кольори і форми.Особливості:Кожне..

1195 ₴

Навчальний ігровий набір-сортер LEARNING RESOURCES - РОЗУМНИЙ ФЕРМЕР Навчальний ігровий набір-сортер LEARNING RESOURCES - РОЗУМНИЙ ФЕРМЕР
Відео

Вирощуйте справжні овочі за допомогою навчального ігрового набору-сортера Learning Resources - Розумний Фермер, який дозволить вивчити дитині кольори та форми, освоїти математичний рахунок в ранньому ..

899 ₴

Навчальний набір Viga Toys Вчимося писати Англійські великі літери (50337) Навчальний набір Viga Toys Вчимося писати Англійські великі літери (50337)
58%

Набір допоможе дітям навчитися писати великі літери латинського алфавіту. У комплекті 26 дощечок, кожна із магнітною паличкою. Розвиток: координація рук і очей, мислення, когнітивні навички.Рекомендов..

2808 ₴ 6624 ₴

Набір допоможе дітям навчитися писати арабські цифри. У комплекті 10 дощечок, кожна з магнітною паличкою. Розвиток: координація рук і очей, мислення, когнітивні навички.Рекомендовано для дитячих садкі..

2981 ₴

Розвиваючі силіконові кубики - Порахуймо! м'які кольориДесять суперм'яких і суперяскравих кубиків створені спеціально для маленьких дитячих рученят.Всі сторони кубиків абсолютно різні На них зображені..

0 ₴

Сенсорна коробка з кришкою - це сенсорно - пізнавальний комплекс для дітей дошкільного та раннього шкільного віку, який стимулює пізнавальні процеси, розвиває дрібну моторику, тактильні відчуття, нави..

2596 ₴

Показано від 1 до 20 з 77 (всього сторінок: 4)