Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Базове навчання (букви, цифри, форми, час)


Іграшка сенсорна Колір Форма Назва Fat Brain Toys Dimpl Duo Брайль  (F208EN) Іграшка сенсорна Колір Форма Назва Fat Brain Toys Dimpl Duo Брайль  (F208EN)
Відео

Dimpl Duo - унікальна розвиваюча іграшка, яка нагороджена престижною премією "Вибір батьків фонду Parents `Choice Foundation в США.За допомогою цього грального планшету діти вивчають текстури, кольори..

1249 ₴

Як пояснити дошкільнику базові математичні поняття? Їх потрібно візуалізувати і перевести в ігрову форму, щоб малюкові було цікаво освоювати арифметику самостійно.Бізіборд Viga Toys Математика - це на..

2015 ₴

Дерев'яні кубики-пірамідка Viga Toys PolarB Сортуємо і складаємо (44016) Дерев'яні кубики-пірамідка Viga Toys PolarB Сортуємо і складаємо (44016)
Відео

Із дерев'яними кубиками Viga Toys PolarB Сортуємо і складаємо на дитину чекає розвиваюча гра. У наборі 5 кубиків, на кожній із трьох сторін зображення: цифри, букви, візерунки. А 4 дерев'яні форми від..

876 ₴

Дерев'яна гра Viga Toys Англійський алфавіт із годинником і рахівницею створена для дітей від 3 років. За допомогою розвивальної іграшки можна освоїти латинський алфавіт, рахунок до третього десятка і..

987 ₴

Чи можна в легкій ігровій формі вивчити з дитиною нудну таблицю множення? Так, і це найкраще робити в дошкільному віці з дерев'яною грою Viga Toys Вивчаємо множення.Набір для навчання розроблений для ..

1166 ₴

Дерев'яна рахівниця Viga Toys допоможе малятам в ігровій формі навчитися рахувати. Підійде дітям від 3 років переддошкільного віку. Являє собою раму з поперечними стрижнями, на які нанизані кісточки р..

445 ₴

Дерев'яна рахівниця Viga Toys допоможе малюкам в ігровій формі навчитися рахувати. Підійде дітям від 3 років переддошкільного віку. Являє собою раму з поперечними стрижнями, на які нанизані кісточки р..

828 ₴

Нова версія дерев'яної рахівниці від Viga Toys - більш барвиста і зі зручною широкою підставкою. Набір для навчання відповідає концепції НУШ і підходить дітям переддошкільного віку від 3 років.Займаюч..

828 ₴

Малюкові вже виповнилося 18 місяців? Саме час познайомитися з англійським алфавітом. Пізнавальна гра пройде легко з дерев'яним пазлом Viga Toys Англійський алфавіт, заголовні літери. Під кожним із 2..

662 ₴

Пазл з малими літерами латинського алфавіту для дітей від 1,5 року. Складається з основи з виїмками по формі букв та картинкою-підказкою внизу, а також 26-ти різнокольорових літер.Можна просити дитину..

662 ₴

Значно цікавіше знайомитись із математикою, якщо у руках цей барвистий розвивальний конструктор «Потяг із цифрами». Захоплива іграшка та вчитель в одній особі. Керувати навчальним процесом будуть гарн..

1050 ₴

Чи може дитина з радістю займатися математикою з 18 місяців? Так, якщо в неї для цього є відповідна розвивальна іграшка. Магнітний лабіринт Viga Toys Цифри з дерева має доріжки у вигляді цифр. Він осн..

807 ₴

За допомогою цього набору діти можуть вивчити літери латинського алфавіту, і навчитися складати слова. В комплекті 31 літера (1 комплект на позначення приголосних звуків і 2 комплекта на позначення го..

1963 ₴

Набір для навчання рахуванню Звірята Fat Brain Toys Inchimals  (F038ML) Набір для навчання рахуванню Звірята Fat Brain Toys Inchimals  (F038ML)
Відео

Математичне пригода з набором для навчання рахуванню Звірята Fat Brain Toys Inchimals починається! Неймовірно ефективні арифметичні блоки вчать вимірювати, знайомлять із числами, складанням і відніман..

1756 ₴

Навчальний набір Edu-Toys Піскові годинники на клас містить 20 штук піскових годинників. Розділені на 4 комплекти. У кожному комплекті п'ять кольорових піскових годинників із різним часом відліку: чер..

1577 ₴

Навчальна гра LEARNING RESOURCES - ВИВЧАЄМО ЧАС Навчальна гра LEARNING RESOURCES - ВИВЧАЄМО ЧАС
Відео

Навчальна гра LEARNING RESOURCES - ВИВЧАЄМО ЧАС познайомить дитину з цифрами, поняттям про час, навчить розуміти, яка зараз година. Для кращого розуміння на циферблаті зображено розподіл по хвилинах...

655 ₴

Навчальний ігровий набір LEARNING RESOURCES - СОВИНА ЛІНІЙКА Навчальний ігровий набір LEARNING RESOURCES - СОВИНА ЛІНІЙКА
Відео

Совина Лінійка - навчальна гра, яка допоможе дитині освоїти рахунок від 1 до 10 в ігровій формі, удосконалити основи складання і віднімання, навчить розпізнавати числа і кольори. Особливості: Розстав..

755 ₴

Навчальний ігровий набір-сортер LEARNING RESOURCES - ДИНО-РАХУНОК Навчальний ігровий набір-сортер LEARNING RESOURCES - ДИНО-РАХУНОК
Відео

Діно-Рахунок - навчальний ігровий набір-сортер, який допоможе дитині освоїти рахунок в ігровій формі, удосконалить основи додавання і віднімання, навчить розпізнавати кольори і форми.Особливості:Кожне..

1195 ₴

Навчальний ігровий набір-сортер LEARNING RESOURCES - РОЗУМНИЙ ФЕРМЕР Навчальний ігровий набір-сортер LEARNING RESOURCES - РОЗУМНИЙ ФЕРМЕР
Відео

Вирощуйте справжні овочі за допомогою навчального ігрового набору-сортера Learning Resources - Розумний Фермер, який дозволить вивчити дитині кольори та форми, освоїти математичний рахунок в ранньому ..

899 ₴

Набір допоможе дітям навчитися писати великі літери латинського алфавіту. У комплекті 26 дощечок, кожна із магнітною паличкою. Розвиток: координація рук і очей, мислення, когнітивні навички.Рекомендов..

6624 ₴

Показано від 1 до 20 з 77 (всього сторінок: 4)