Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Базове навчання (букви, цифри, форми, час)


Іграшка Рахівниця дуже корисна іграшка.  Яскраві кульки і катишки, гладко відшліфовані деталі, роблять іграшку безпечною, а вдала конструкція - стійкою, що важливо для малюків. Спочатку можна про..

341 ₴

Абакус дерев'яний розвиває дрібну моторику , координацію рухів, посидючість, глазомір, концентрацію уваги, тренує рахунок. Допомагає вивчати кольори. За допомогою такої іграшки дитина вивчить додаванн..

236 ₴

Віяло кольорів та геометричних фігур виготовлено з пластику. Призначене для вивчення основних геометричних фігур дітьми молодшого шкільного віку.Комплект пластинок із зображенням кольорів та геометрич..

31 ₴

Дошка Годинник та календар допоможе пояснити як працює час, що позначає велика і маленька стрілка на годиннику, розповісти про дні, тижні, місі та взагалі про те, як влаштований рік. Стрілки годи..

225 ₴

Розмір: 80х45х45 см, в комплекті з пуфом Д30Матеріал:  шкірозамінник / ПВХ (під замовлення), наповнювач - поролонКолір: різнокольоровий Розвиває у дитини дрібну моторику, уважність, координа..

5390 ₴

Дошка призначена для вивчення додавання, віднімання, множення. Використовуйте її разом з набором Цікаві кубики (код товару: 2299). Вона також може використовуватися як поле для збирання мозаїки або гр..

111 ₴

Математичне дзеркало використовується для аналізу геометричних форм на відповідність, схожість і симетрію форм. Метрична градація лінійки дозволяє легко намалювати або виміряти геометричні фігури...

168 ₴

Використовується в якості роздаткового матеріалу в початкових класах.Виготовлені з прозорого пластику.Набір містить наступні пісочні годинники:- 1 хвилина, 2 хвилини, 5 хвилин...

260 ₴

Складайте кольорові циліндри на дошці-підставці та вчіться рахувати за допомогою цього набору. Розвивайте навички підрахунку і зіставлення одночасно зі слуховою стимуляцією: деталі з'єднуються з харак..

1500 ₴

Малюки тренують свої навички підрахунку, розпізнавання кольорів і сортування за допомогою циліндрів, об'єднаних у гілки різної довжини. Міцна дошка-підставка з каучукового дерева утримує гладко відшлі..

1761 ₴

Порівнюйте кольорові фігурні блоки різних розмірів і складайте їх у відповідні формені поглиблення на підставці. Також можна збирати оригінальні вертикальні конструкції. Набір розвиває вміння зіставля..

1614 ₴

Класичні будівельні блоки з якісної деревини яскравого забарвлення дають можливість дитині складати безліч різних конструкцій. Набір містить буклет з прикладами.Іграшка розвиває:Уяву/ФантазіюСприйнятт..

801 ₴

Показано від 1 до 12 з 28 (всього сторінок: 3)