Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях
Набір мікропрепаратів Гриби та лишайники

Зображення може не суттєво відрізнятись від фактично поставленого товару. Деталі уточнюйте під час замовлення.

Набір мікропрепаратів Гриби та лишайники

Код товару: 1942
Наявність:В наявності
  • 2490 ₴

Ми працюємо з:
Прозорро
Державна казначейська служба України

Набір мікропрепаратів Гриби та лишайники призначений для поглибленого вивчення відповідного розділу біології. Комплект вміщує 20 готових препаратів, 5 порожніх предметних і 5 покривних скелець. Постачається в акуратному дерев'яному боксі на защіпці. Готові слайди ілюструють будову різних рослинних організмів, включаючи мохи, водорості, папороті і вищі рослини.

Підготовлені мікропрепарати поміщені у нерозчинне у воді середовище та розташовані на стандартних предметних скельцях (з використанням покривних). Також вони оснащені етикеткою з порядковим номером і назвою українською мовою та латиною. Зрізи виготовлені максимально тонкими, в один клітинний шар, і мають всі таксономічні ознаки. Препарати пофарбовані стійкими барвниками, які не порушують структуру об'єкта, а, навпаки, підкреслюють її. На кожному слайді об'єкт дослідження розташовано точно в центрі предметного скла. Набір мікропрепаратів упаковано в дерев'яну коробку з пазами для слайдів. Термін зберігання слайдів не обмежений, мікропрепарати очищені від сторонніх частинок, мають чіткі контури і придатні для вивчення за допомогою шкільних мікроскопів та луп.

Склад набору: Пекарські дріжджі Ділення дріжджових клітин Актиноміцети: Micromonospora Стрептоміцет S. griseu Стрептоміцет S. lincolnensis Чорна хлібна пліснява Ризопус Rh. microsporus Ризопус Rh. oryzae Пеніцил (блакитна цвіль) Пеніцил: конідії на конідієносці Аспергіл чорний Аспергіл: конідії на конідієносці Гриб гнойовик білий: зріз з базидіями і спорами Пецица (сумчастий гриб): зріз плодового тіла з асками Спори пецици каштанової Соредії лишайника Кладонія: зріз апотеція Оленячий мох (ягель): зріз талома Ксанторія: зріз апотеція Ксанторія: зріз талома з гіфами і симбіотичними водоростями

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Перевірка