Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Меблі для зберігання та організації навчального середовища3800 ₴

Диван один з елементів набору дитячих меблів Гостинка і Гостинка Люкс. Диван комфортний і зручний предмет меблів та обов'яковий елемент обстановки для дитячої кімнати, ігрової або дитячого центру. Нев..

3800 ₴

Дитячий пуф Острів м'який модуль для гри та відпочинку, з різнокольоровими вставками. Невелика маса дозволяє дітям самостійно пересувати цей пуф. Відсутність гострих, твердих кутів забезпечує безпеку ..

1400 ₴

Комплект дитячих меблів "Гостинка Люкс" комфортний і зручний предмет меблів та обов'яковий елемент обстановки для дитячої кімнати, ігрової або дитячого центру. Невелика маса дозволяє дітям самостійно ..

9000 ₴

Комплект дитячих меблів "Гостинка" комфортний і зручний предмет меблів та обов'яковий елемент обстановки для дитячої кімнати, ігрової або дитячого центру. Невелика маса дозволяє дітям самостійно перес..

8800 ₴

Комплект дитячих меблів "Куточок" - м'який модульний набір для інтер'єру, який складається з 7-ми модулів (5 стільців, 2 столика-пуфика). З модулями можна грати окремо або в зібраному вигляді. Невел..

10000 ₴

Комплект дитячих меблів "Мрія" - це м'який модульний набір для дитячих кімнат, який складається з 6-ти модулів (5 стільців,1 столик). З модулями можна грати окремо або в зібраному вигляді. Комплект м'..

8800 ₴

Комплект дитячих меблів "Цвітик" – багатофункціональний, яскравий модульний інтер’єрний набір, який складається з 12 модулів (6 стільчиків, 6 столиків). Призначений для ігор дітей у кількості 6 осіб,..

14800 ₴

Комплект дитячих пуфів Веселка складається з 5 кольорових м'яких деталей. Даний набір розвиває у дітей конструкторські здібності, а також спритність і кмітливість. Різноманітність фігур за розмірами ..

8000 ₴

Комплект дитячих пуфів Галактика складається з 10 кольорових м'яких деталей. Даний набір розвиває у дітей конструкторські здібності, а також спритність і кмітливість. Різноманітність фігур за розмірам..

15000 ₴

Комплект дитячих пуфів Зірка складається з 5 м'яких деталей. Комплект дитячих пуфів Зірка, розвиває у дітей конструкторські здібності, а також спритність і кмітливість. Різноманітність фігур за розмір..

7000 ₴

Комплект дитячих пуфів Зигзаг складається з 7 деталей, кольорових деталей. Комплект дитячих пуфів Зигзаг, розвиває у дітей конструкторські здібності, а також спритність і кмітливість. Різноманітність..

9800 ₴

Комплект дитячих пуфів Камелія складається з 9 кольорових м'яких деталей. Даний набір розвиває у дітей конструкторські здібності, а також спритність і кмітливість. Різноманітність фігур за розмірами і..

10600 ₴

Комплект дитячих пуфів Квітка складається з 6 деталей, різнокольорові пелюстки 5шт, а також центральний круглий пуф. Комплект дитячих пуфів Квітка, розвиває у дітей конструкторські здібності, а також ..

9500 ₴

Комплект дитячих пуфів Клевер складається з 6 м'яких деталей. Комплект дитячих пуфів Клевер, розвиває у дітей конструкторські здібності, а також спритність і кмітливість. Різноманітність фігур за розм..

8500 ₴

Комплект дитячих пуфів Магнітик складається з 2 кольорових м'яких деталей. Даний набір розвиває у дітей конструкторські здібності, а також спритність і кмітливість. Різноманітність фігур за розмірами ..

6700 ₴

Комплект дитячих пуфів Мозаїка складається з 4 м'яких деталей. Комплект дитячих пуфів Мозаїка, розвиває у дітей конструкторські здібності, а також спритність і кмітливість. Різноманітність фігур за ро..

8500 ₴

Комплект дитячих пуфов Орбіта розташований з 4 деталей, кольорових деталей. Комплект дитячих пуфів Орбіта, розвиває у дітей конструкторські здібності, а також спритність і кмітливість. Різноманітність..

8500 ₴

Комплект дитячих пуфів Півмісяць поставляється з 4 кольорових м'яких деталей. Комфортний і зручний комплект пуфів - яскравий елемент обстановки для дитячої кімнати, ігрової або дитячого центру. Невел..

5700 ₴

Комплект дитячих пуфів Півмісяць Махі поставляється з 4 кольорових м'яких деталей. Комфортний і зручний комплект пуфів - яскравий елемент обстановки для дитячої кімнати, ігрової або дитячого центру. Н..

8400 ₴

Набір пуфів Пазл - фігурний модуль з 4 м'яких деталей, які використовуються як пуфики для сидіння, а також для різноманітних ігор. Комфортний і зручний комплект пуфів - яскравий елемент обстановки для..

8500 ₴

Показано від 1 до 20 з 182 (всього сторінок: 10)