Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях
Пісочниця для пісочної терапії

Зображення може не суттєво відрізнятись від фактично поставленого товару. Деталі уточнюйте під час замовлення.

Пісочниця для пісочної терапії

Код товару: 2427
Наявність:В наявності
  • 350 ₴

Ми працюємо з:
Прозорро
Державна казначейська служба України

Заняття з піском спрямовані на стимуляцію тактильної системи дитини, розвиток когнітивних функцій, дрібну моторику рук, комунікативних навичок, а також пісочна терапія застосовується в роботі з дітьми у напрямку корекції тривожних станів, страхів, напруження і т.д. Додатково вправи пісочної терапії використовуються під час психологічної діагностики.
     Вправи з піском звичайним та кінетичним у своїх роботі використовують дитячі психологи, логопеди, дефектологи, а також ігри з піском активно використовуються в закладах дошкільної освіти.
    Зручна ємність для пісочної терапії – це запорука успішного те ефективного процесу терапії, дитина та спеціаліст не мають переживати та приділяти окрему увагу тому, щоб пісок не був розсипаним і т.д.
    Пісочниця для пісочної терапії може використовуватися як під час індивідуального заняття з дитиною, так і під час групових занять. Використання піску під час групових занять допомагає швидше та ефективніше досягти налаштування дружньої атмосфери серед дітей, мотивує дітей до активної комунікації та розвитку навичок спілкування.

Пісочниця для пісочної терапії виготовлена з натурального дерева та покрита лаком на водній основі.     

Розмір: 70х50х8 см.


Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Перевірка