Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

ЛФК / Реабілітація


Розміри: 200х130х10 смКолір: різнокольоровийКомплектація: килимок - 1 шт., таблетки - 12 шт. (30х10 см)Килимок, що складається з 12 кіл на яких зображені різні фігури (кола, трикутники і квадрати). Ел..

3800 ₴

Ігровий комплекс Еверест-2 являє собою оригінальну конструкцію, завдяки якій спортивний комплекс легко складається і не займає багато місця. В процесі виконання фізичних вправ зміцнюються всі групи м'..

4990 ₴

Розміри: 40-20-8 смКолір: різнокольоровийМатеріал: шкірозамінник / ПВХ (під замовлення) пінополіуретан 45 щільністьСкладається з 8 прямокутних м'яких частин з'єднаних між собою стрічкою. Міцний, м'яки..

2090 ₴

Колір: різнокольоровийМатеріал: шкірзамінник/ПВХ (під замовлення) пінополіуретан 45 щільністьМодульний-конструктор буде цікавий для дитини. Такий конструктор використовується для конструювання. Розвив..

6490 ₴

Інтерактивна підлога  Briolight S – це універсальний терапевтичний, реабілітаційний, навчальний  та розвивальний інструмент для використання в рамках роботи дитячого психолога, дефектолога, ..

118000 ₴

Бруси для реабілітації рекомендуються для лікувальної фізкультури. Використовуються для відновлення навичок ходьби і розвитку рівноваги. Бруси реабілітаційні рекомендуються дітям-інвалідам з ураженням..

7680 ₴

Гладіаторська сітка ігровий комплекс - це  відразу класичний турнік, гладіаторська сітка та зручний простір для лазіння і повний набір гімнастичних снарядів - канат, мотузкова драбина, кільця і ​..

3825 ₴

Гладіаторська сітка дитяча це універсальна ігрова платформа для розвитку спритності і координації рухів, що дозволяє дітям будь-якого віку розвиватися Використовуються для тренування в спортзалах, лік..

2290 ₴

Дерев'яний спортивний куточок шведська стінка Горіх незамінна річ в кожному спортивному залі, інклюзивно-ресурсному центрі, залі ЛФК.  Призначена для витягнення (розвантаження хребта) і для трену..

4390 ₴

Дитяча гойдалка-балансир призначена для інклюзивного ресурсних центрів та залів ЛФК .Залежно від бажання і фантазії дитини, качеля може перетворитися в драбинку-місток, тунель ширму лялькового театру,..

2790 ₴

Дитяча шведська стінка Sport Impuls розвиває гнучкість, спритність, силу і координацію рухів, що, само собою, буде сприяти зміцненню організму дитини і загального його оздоровленню. Це незамінна реч в..

4375 ₴

Дитячий спортивий комплекс SportWood Plus - це яскравий, барвистий, багатофункціональний спортивний комплекс, який подарує дитині багато радості і задоволення, зробить його дозвілля веселим, цікавим. ..

4945 ₴

Показано від 1 до 12 з 71 (всього сторінок: 6)