Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

ЛФК / Реабілітація


Розміри: 200х130х10 смКолір: різнокольоровийКомплектація: килимок - 1 шт., таблетки - 12 шт. (30х10 см)Килимок, що складається з 12 кіл на яких зображені різні фігури (кола, трикутники і квадрати). Ел..

4286 ₴

Ігровий комплекс Еверест-2 являє собою оригінальну конструкцію, завдяки якій спортивний комплекс легко складається і не займає багато місця. В процесі виконання фізичних вправ зміцнюються всі групи м'..

3573 ₴

Розміри: 40-20-8 смКолір: різнокольоровийМатеріал: шкірозамінник / ПВХ (під замовлення) пінополіуретан 45 щільністьСкладається з 8 прямокутних м'яких частин з'єднаних між собою стрічкою. Міцний, м'яки..

2017 ₴

Колір: різнокольоровийМатеріал: шкірзамінник/ПВХ (під замовлення) пінополіуретан 45 щільністьМодульний-конструктор буде цікавий для дитини. Такий конструктор використовується для конструювання. Розвив..

6578 ₴

Інтерактивна підлога  Briolight S – це універсальний терапевтичний, реабілітаційний, навчальний  та розвивальний інструмент для використання в рамках роботи дитячого психолога, дефектолога, ..

118000 ₴

Бруси для реабілітації рекомендуються для лікувальної фізкультури. Використовуються для відновлення навичок ходьби і розвитку рівноваги. Бруси реабілітаційні рекомендуються дітям-інвалідам з ураженням..

9600 ₴

Гладіаторська сітка ігровий комплекс - це  відразу класичний турнік, гладіаторська сітка та зручний простір для лазіння і повний набір гімнастичних снарядів - канат, мотузкова драбина, кільця і ​..

3654 ₴

Гладіаторська сітка дитяча це універсальна ігрова платформа для розвитку спритності і координації рухів, що дозволяє дітям будь-якого віку розвиватися Використовуються для тренування в спортзалах, лік..

1100 ₴

Гойдалка диск - прекрасне доповнення для шведської стенеке. Способствует формуванню міцного і стійкого вестибулярного аппарата.Діаметр диска - 30 смДіамерт каната - 22 мм, довжина каната - 2,70 мМатер..

430 ₴

Гра для розвитку координації це справжня знахідка для розвитку спритності, координації і великої моторики. Завдання дитини полягає в тому, щоб покласти мішечок з квасолею на один край дошки і натиснут..

546 ₴

Гребінець тристоронній для пісочної терапії - інструмент для гри в пісочниці.Для ефективного розвитку дрібної моторики, когнітивних навичок, загального розвитку дітей під час пісочної терапії спеціалі..

30 ₴

Дерев'яний спортивний куточок шведська стінка Горіх незамінна річ в кожному спортивному залі, інклюзивно-ресурсному центрі, залі ЛФК.  Призначена для витягнення (розвантаження хребта) і для трену..

4183 ₴

Показано від 1 до 12 з 94 (всього сторінок: 8)