Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

ЛФК / Реабілітація


Інструмент допоможе у роботі з вестибулярною і пропріоцептивною сенсорними системами й слугуватиме для розвитку координації, формуванню навиків моторного плануваня, надання відчуття власного тіла у пр..

5800 ₴

Підвіс-колода виступає помічним обладнанням, коли необхідно “підживити” вестибулярну сенсорну систему. Варіантів роботи з ним безліч і напряму залежать від поставленого фахівцем завдання в рамках заня..

6600 ₴

Обладнання надзвичайно корисне для роботи з вестибулярною сенсорною системою, балансуванням, вивільненням енергії та... веселої гри! Хто може використовувати цей виріб? - малюки під наглядом батьків в..

4800 ₴

Ця гірка забезпечить не одну годину веселих і активних ігор для ваших малюків. Нейтральні кольори добре поєднуються з природним ландшафтом. Під час ігор у дитини активно будуть задіяні навички моторик..

7700 ₴

Коврик масажний Пазли Мікс-Шипи - масажні елементи різної форми оптимальні для тренування м'язів стопи. Зроблений з екологічно чистого, гіпоалергенного матеріалу на основі ПВХ, ефективно амортизує уда..

78 ₴

Набір конусів - це пристосування, яке може використовуватися як самостійний елемент у заняттях, або як додатковий атрибут у поєднанні з «смугою перешкод», балансувальної доріжкою «Річка» та іншими. Ва..

2492 ₴

Тактильная дорожка «Равновесие» от бренда EDX Education внесёт разнообразие в подвижные игры детей, поможет им развиваться физически, а также избавиться от усталости после занятий. Игровой набор сост..

4235 ₴

Розміри: 200х130х10 смКолір: різнокольоровийКомплектація: килимок - 1 шт., таблетки - 12 шт. (30х10 см)Килимок, що складається з 12 кіл на яких зображені різні фігури (кола, трикутники і квадрати). Ел..

8000 ₴

Ігровий комплекс Еверест-2 являє собою оригінальну конструкцію, завдяки якій спортивний комплекс легко складається і не займає багато місця. В процесі виконання фізичних вправ зміцнюються всі групи м'..

6867 ₴

Розміри: 40-20-8 смКолір: різнокольоровийМатеріал: шкірозамінник / ПВХ (під замовлення) пінополіуретан 45 щільністьСкладається з 8 прямокутних м'яких частин з'єднаних між собою стрічкою. Міцний, м'яки..

3500 ₴

Колір: різнокольоровийМатеріал: шкірзамінник/ПВХ (під замовлення) пінополіуретан 45 щільністьМодульний-конструктор буде цікавий для дитини. Такий конструктор використовується для конструювання. Розвив..

1000 ₴

Бруси для реабілітації рекомендуються для лікувальної фізкультури. Використовуються для відновлення навичок ходьби і розвитку рівноваги. Бруси реабілітаційні рекомендуються дітям-інвалідам з ураженням..

9600 ₴

Гладіаторська сітка ігровий комплекс - це  відразу класичний турнік, гладіаторська сітка та зручний простір для лазіння і повний набір гімнастичних снарядів - канат, мотузкова драбина, кільця і ​..

3654 ₴

Гладіаторська сітка дитяча це універсальна ігрова платформа для розвитку спритності і координації рухів, що дозволяє дітям будь-якого віку розвиватися Використовуються для тренування в спортзалах, лік..

1827 ₴

430 ₴

Гойдалка диск - прекрасне доповнення для шведської стенеке. Способствует формуванню міцного і стійкого вестибулярного аппарата.Діаметр диска - 30 смДіамерт каната - 22 мм, довжина каната - 2,70 мМатер..

430 ₴

Гра для розвитку координації це справжня знахідка для розвитку спритності, координації і великої моторики. Завдання дитини полягає в тому, щоб покласти мішечок з квасолею на один край дошки і натиснут..

1300 ₴

Гребінець тристоронній для пісочної терапії - інструмент для гри в пісочниці.Для ефективного розвитку дрібної моторики, когнітивних навичок, загального розвитку дітей під час пісочної терапії спеціалі..

90 ₴

Дерев'яний спортивний куточок шведська стінка Горіх незамінна річ в кожному спортивному залі, інклюзивно-ресурсному центрі, залі ЛФК.  Призначена для витягнення (розвантаження хребта) і для трену..

4183 ₴

Дитяча гойдалка-балансир призначена для інклюзивного ресурсних центрів та залів ЛФК .Залежно від бажання і фантазії дитини, качеля може перетворитися в драбинку-місток, тунель ширму лялькового театру,..

2565 ₴

Показано від 1 до 20 з 156 (всього сторінок: 8)