Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

ЛФК / Реабілітація


Інструмент допоможе у роботі з вестибулярною і пропріоцептивною сенсорними системами й слугуватиме для розвитку координації, формуванню навиків моторного плануваня, надання відчуття власного тіла у пр..

2793 ₴

Велосипед-тренажер Go-Go – це пристосування третього покоління з сучасним дизайном, який відображає мету компанії GONGE – виробляти якісні і красиві іграшки, в які можна цікаво і безпечно грати. Варт..

4125 ₴

Підвіс-колода виступає помічним обладнанням, коли необхідно “підживити” вестибулярну сенсорну систему. Варіантів роботи з ним безліч і напряму залежать від поставленого фахівцем завдання в рамках заня..

6600 ₴

Обладнання надзвичайно корисне для роботи з вестибулярною сенсорною системою, балансуванням, вивільненням енергії та... веселої гри! Хто може використовувати цей виріб? - малюки під наглядом батьків в..

4945 ₴

Ця гірка забезпечить не одну годину веселих і активних ігор для ваших малюків. Нейтральні кольори добре поєднуються з природним ландшафтом. Під час ігор у дитини активно будуть задіяні навички моторик..

7700 ₴

Коврик масажний Пазли Мікс-Шипи - масажні елементи різної форми оптимальні для тренування м'язів стопи. Зроблений з екологічно чистого, гіпоалергенного матеріалу на основі ПВХ, ефективно амортизує уда..

78 ₴

Координаційна доріжка GONGE – це захоплююча конструкція, яку ви можете самостійно змоделювати, призначена для розвитку вестибулярного апарату і координацію рухів, за рахунок підтримки рівноваги дитино..

18618 ₴

З'єднувачі - це так звані кріплення, які допоможуть легко і швидко скріпити всі необхідні предмети. Чудово підійдуть для того щоб зробити вашу унікальну смугу перешкод! Кріплення ідеально підходять д..

341 ₴

Набір Гімнастичні палиці GONGE – дивовижний інвентар, прекрасно підходить для використання в різних вправах і змагальних естафетах. Це багатофункціональний і дуже корисний тренажер, який дозволяє пров..

1865 ₴

Зберегти правильну поставу в русі дітям буває дуже складно. Особливо важко запам'ятати правильне положення голови. Правильно тримати голову допомагають вправи з предметами, що розвивають статичну витр..

1073 ₴

Набір конусів - це пристосування, яке може використовуватися як самостійний елемент у заняттях, або як додатковий атрибут у поєднанні з «смугою перешкод», балансувальної доріжкою «Річка» та іншими. Ва..

2492 ₴

Обруч - відмінне додаток до всіх розвиваючим пристосуванням компанії GONGE. Незважаючи на уявну простоту, обруч - дуже корисний для здоров'я спортивний інвентар. Спеціальний комплекс рухів з них вплив..

1150 ₴

Показано від 1 до 12 з 107 (всього сторінок: 9)