Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях
Мікроскоп 40x-400x із дзеркалом

Зображення може не суттєво відрізнятись від фактично поставленого товару. Деталі уточнюйте під час замовлення.

Мікроскоп 40x-400x із дзеркалом

Код товару: 2495
Наявність:В наявності
  • 3890 ₴

Ми працюємо з:
Прозорро
Державна казначейська служба України

Мікроскоп 40x-400x із дзеркалом – простий в управлінні, проте аж ніяк не простацький учнівський мікроскоп. В базовій комплектації має 3 режими збільшення – 40, 100 і 400 раз. Модель оснащено ахроматичними об'єктивами і окуляром Рамсдена: його оптична схема адаптована до особливостей зорової системи дитини 8-14 років і допускає лише залишкові поперечні хроматичні аберації.

Штатив і підставка (основа) мікроскопа являють собою цільні металеві деталі, з'єднані таким чином, щоб забезпечити можливість регулювання нахилу станини. За потреби станина, а разом з нею окулярний тубус і револьверний пристрій з об'єктивами можуть бути відхилені від вертикалі на кут до 60°. За будь-якого положення корпусу підковоподібна основа корпусу буде несхитно стояти на рівній поверхні. Мікроскоп 40x-400x із дзеркалом є раціональним рішенням для обладнання шкільних кабінетів біології: цей пристрій легко підлаштувати під зріст спостерігача і умови проведення експерименту (сидячи/ стоячи, з заміною зразків або без).

Під час фокусування оптичний блок мікроскопа переміщується вздовж станини за допомогою механізму рейкової передачі. Діапазон його ходу – близько 2 см, є захисний стопорний гвинт. Для попереднього наведення різкості і подальшого тонкого фокусування передбачено окремі маховики з обох сторін корпусу. Варто зазначити, що для учнівських мікроскопів можливість тонкого фокусування є доволі рідкісною.

Предметний столик мікроскопа обладнано двома металевими затискачами для слайдів; відразу під стільницею вмонтовано дискову діафрагму з отворами. Встановлюючи на оптичній осі отвір відповідного діаметру (від 5 до 12 мм), можна регулювати контрастність зображення і форму освітленої області.

Підсвічування знизу досліджуваного матеріалу здійснюється за допомогою двостороннього дзеркальця, закріпленого під предметним столом. Одна з його сторін є плоскою, інша – увігнутою для більш ефективного фокусування світла. Оправа, що містить обидві дзеркальні пластини, має повну свободу обертання навколо несного стрижня: практично в будь-якій ситуації це допомагає використовувати для підсвічування зовнішнє освітлення. За умов недостатньої освітленості варто замінити дзеркальце електричним модулем підсвітки.


Технічні характеристики

Класифікація: біологічний

Призначення: навчальний

Збільшення: 40x-400x

Об'єктиви: ахроматичні, на 4x, 10x і 40x

Окуляр: WF10x/16 мм

Оптична довжина тубуса: 160 мм

Метод мікроскопії: світлого поля

Фокусування: грубе і точне, з роздільним керуванням

Предметний столик: 110 x 120 мм, нерухомий

Хід механізмів макро- і мікрогвинта: 20 мм і 1.4 мм відпов.

Освітлення: за допомогою плоско-увігнутого дзеркальця


Особливості конструкції

Голова мікроскопа: монокулярна, пряма

Кут нахилу штатива регулюється (0-60%)

Є обмежувач механізму фокусування

Револьверний пристрій: на 3 об'єктиви, орієнтований назовні

Посадковий діаметр окуляра: 23.2 мм

Корпус виготовлено з металу


Комплектація

Мікроскоп

Об'єктиви – 3 шт.

Окуляр – 1 шт.

Захисна кришка для окулярного тубуса

Пилозахисний чохол

Інструкція

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Перевірка