Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях
Інклюзивне обладнання
НУШ
STEM
Іграшки для розвитку

Кубик розвиваючий 17х17х18 з підсвічуванням

Кубик розвиваючий 17х17х18 з підсвічуванням

Кубик розвиваючий 17х17х18 з підсвічуванням

  • Код товару:4090
  • Наявність:В наявності
  • 899 ₴

Кубик розвиваючий 17х17х18 з підсвічуванням на батарейках. Бізікуб це чудова розвиваюча іграшка, розроблена за методикою італійського педагога Марії Монтессорі. Завдяки безлічі різноманітних предметів, дитина отримує нові відчуття і знання, що однозначно стимулює розвиток мозку, а внаслідок і покращує мову, логіку і різні навички дитини.
Наповнення полів розроблено відповідно до рекомендацій дитячих педагогів і психологів, що гарантує наявність у іграшках всього необхідного для розвитку і цікавого дозвілля ваших дітей. Розвиваючий куб не займає багато місця і підійде як для великої квартири, так і для маленької кімнати. Також він стане відмінною заміною великій кількості іграшок і його можна легко взяти в дорогу або подорож.
Бізікуб охоплює такі сфери, як: розвиток уваги; навички самообслуговування; розвиток дрібної моторики рук; розвиток навичок рахунку та поводження з побутовими предметами.
Бізікуб виготовлений з натуральних матеріалів і ретельно перевірений на відповідність усім нормам. Він не викликає алергії і повністю безпечний для дитини.
Бізікубик складається з 5 активних полів, на яких розташовані такі елементи:
• Двое дверцят з замками;
• Лабіринт-кораблик;
• Валик, тріскачка і шестерні;
• Застібка-блискавка;
• Сортер з чотирьох кольорових фігур та інші елементи.
Крім цього, бізікуб має підсвічування, яке вмикається завдяки перемикачу, а живлення здійснюється від батарейок, які розташовані у відсіку закритого типу.


Всі товари сертифіковані
Відповідають вимогам та наказам МОН
Державні закупівлі
Приймаємо участь в державних закупівлях через Prozorro, працюємо по договорам
Безкоштовна консультація
Надаємо безкоштовну косультацію при підготовці тендеру

Шкільне обладнання

Ми допомагаємо створити школу, в якій хочеться навчатися!
KidWay - команда спеціалістів, що знає відповіді на питання, які постають щодня у вас в роботі. Ми вирішуємо ваші проблеми при закупівлі навчальних матеріалів, розуміючи, що саме вам потрібно та надаємо рекомендації при виборі дидактичного обладнання та безкоштовні консультації по його використанню. Кожна дитина - неповторна, наділена від природи унікальними здібностями. Наша місія - допомогти розкрити та розвинути таланти і можливості кожної дитини у рамках Нової української школи.
Як ми працюємо
ЗамовленняОформлюєте замовлення на сайті
Обробка замовленняЗв'язуємося з вами для знайомства та уточнення замовлення
Підготовка документівУзгоджуємо деталі та готуємо всі необхідні документи
Поставка товаруПостачаємо замовлений товар та проводимо монтажні роботи

ОСТАННІ НОВИНИ / СТАТТІ

Актуальність розвитку дрібної моторики рук дитини дошкільного віку
Дошкільний вік – це час активного розвитку дитини, коли формуються різноманітні фізичні та психічні механізми. Дошкільни...
ЗНАЙОМСТВО з вже знайомими KidWay
Компанія KidWay - це «постачальник» дитячого розвитку та здоров’я. Ми займаємось обладнанням навчальних закладів, заклад...