Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях
НУШ
Інтерактивне обладнання
STEAM
БЛОГ - методичні поради
Інклюзивне обладнання
Іграшки для розвитку

Тренажер для розвитку моторики "спритні пальчики"

Тренажер для розвитку моторики "спритні пальчики"

Тренажер для розвитку моторики "спритні пальчики"

  • Код товару:KIN009934
  • Наявність:В наявності
  • 150 ₴

Збираючись на сімейну прогулянку, або сидячи затишним вечером вдома, ви можете легко розважити малюка захоплюючою і дуже корисною грою – Спритні пальчики. Тренажер являє собою ігрове поле у ​​вигляді шматочків сиру і керівництво по грі. Розмір 14 * 14 сантиметрів. Поле яскраве і виконано з м'якої пружної гуми. Унікальність тренажера полягає в тому, що у нього величезна кількість застосувань. Ви можете грати з малюком в забавну гру, представлену виробником, а можете зробити упор на пальчиковий розвиток малюка! Вихователям відомо, що регулярні вправи для рук і пальців покращують пам'ять, роботу внутрішніх органів і мову дитини. ЯК ГРАТИ? 1.  Один з варіантів гри спрямований на розвиток навичок дрібної моторики. Попросіть малюка натискати кнопочки «через одну» тільки вказівним пальцем правої руки. Тепер попросіть заповнити залишилися осередки, але на цей раз, використовуючи вказівний палець лівої руки. 2.  Ще один варіант гри спрямований на розвиток уважності малюка. Батькові потрібно в хаотичному порядку заповнити половину площі. Після чого запропонуйте дитині повторити дзеркальне положення умовного візерунка. При цьому на кожен «сирок» потрібно натискати окремо виділеним пальчиком. Наприклад, зліва в першому ряду у нас натиснуто другий сирок, значить, дзеркально повторюємо і натискаємо в тому ж ряду (тільки з кінця) на другий сирок. Пам'ятайте, що на цей хід ви використовували великий палець, значить, наступний хід буде за вказівним. Використання таких точних, координованих рухів сприятливо впливає на розвиток головного мозку малюка. 3.  А для розважального ефекту пропонуємо скористатися грою запропонованої від виробника: Перший гравець вибирає ряд і натискає будь-яку кількість сирків, яку він побажає. Важливим правилом є те, що якщо ви вже вибрали якийсь ряд, то за один хід йти можете тільки по ньому. Якщо малюк захоче, то він може натиснути всі кнопочки в ряду. Потім другий гравець йде за таким же принципом - обирає будь-яку доріжку (включаючи ту ж, яку використовував попередній гравець), і натискає одну або більше кнопочок. Учасник, який з'їдає останній сирок на тарілці, програє раунд. Переможцем стає той, хто виграв три раунди з п'яти. Для того щоб почати нову гру Вам знадобитися лише перевернути сирну тарілочку. Ну, ось і все, готово - можете приступати до наступної битви! Тренажер сприяє розвитку дрібної моторики, уважності, кмітливості, швидкості реакції, логічного мислення і терпіння. У наборі: - Ігрове поле 14 * 14 см - Керівництво по грі - Коробочка для компактного зберігання Рекомендований вік: 5 + Кількість гравців: 2 Матеріал: пружна гума Виробник: YaGo,Китай.
Всі товари сертифіковані
Відповідають вимогам та наказам МОН
Державні закупівлі
Приймаємо участь в державних закупівлях через Prozorro, працюємо по договорам
Безкоштовна консультація
Надаємо безкоштовну косультацію при підготовці тендеру

Шкільне обладнання

Ми допомагаємо створити школу, в якій хочеться навчатися!
KidWay - команда спеціалістів, що знає відповіді на питання, які постають щодня у вас в роботі. Ми вирішуємо ваші проблеми при закупівлі навчальних матеріалів, розуміючи, що саме вам потрібно та надаємо рекомендації при виборі дидактичного обладнання та безкоштовні консультації по його використанню. Кожна дитина - неповторна, наділена від природи унікальними здібностями. Наша місія - допомогти розкрити та розвинути таланти і можливості кожної дитини у рамках Нової української школи.
Як ми працюємо
ЗамовленняОформлюєте замовлення на сайті
Обробка замовленняЗв'язуємося з вами для знайомства та уточнення замовлення
Підготовка документівУзгоджуємо деталі та готуємо всі необхідні документи
Поставка товаруПостачаємо замовлений товар та проводимо монтажні роботи
Закінчуються

ОСТАННІ НОВИНИ / СТАТТІ

Перерви з використанням методів сенсорної інтеграції  у дитячому садку та початковій школі
     Влаштовувати перерви з використанням інструментів сенсорної інтеграції корисно не тільки для дітей з особливостями...
Що важливо знати вчителю інклюзивних класів про дітей зі СДУГ (синдром дефіциту уваги та гіперактивність)?
Що важливо знати вчителю інклюзивних класів про дітей зі СДУГ (синдром дефіциту уваги та гіперактивність)? Розповіда...
Інтерактивне та комп'ютерне обладнання
Інтерактивна підлога або інтерактивний стіл, цікаве програмне забезпечення на компьютер чи планшет, інтерактивна пісочни...
Що важливо знати вчителю інклюзивного класу про дітей з розладами аутистичного спектру?
Що важливо знати вчителю інклюзивного класу про дітей з розладами аутистичного спектру? Розповідає дитячий психоло...