Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях
НУШ
Інтерактивне обладнання
STEAM
БЛОГ - методичні поради
Інклюзивне обладнання
Іграшки для розвитку

Тактильні диски (Set 1) Gonge

Тактильні диски (Set 1) Gonge

Тактильні диски (Set 1) Gonge

  • Код товару:9488
  • Наявність:В наявності
  • 4367 ₴

Новинка! Набір тактильних дисків - це пристосування, яке допоможе вам випробувати відчутні навички (аспект) вашої дитини, удосконалити їх, а також посприяє розвитку великої і дрібної моторики, тактильно-рухового сприйняття, сприйняття форми і величини, розвитку уваги, пам'яті, розумового процесу, когнітивного , кінестетичного і кінетичного розвитку. У наборі 10 дисків. Всі диски зроблені із синтетичної гуми і мають свою, що відрізняється від інших, поверхнею, кожна з яких має унікальний колір і доступна в двох розмірах: 5 маленьких і 5 великих для ручного і підлогового використання. Маленькі диски є парним аналогом великих і мають таку ж структуру і колір. Заняття з даними дисками можуть бути адаптовані під будь-який вік і спрямовані на різний цільової результат. З тактильними дисками можна грати в різні ігри, а також будувати доріжки і розкладати в самих прохідних місцях у будинку  для профілактики плоскостопості. За допомогою тактильних дисків ви можете грати з дітьми в гру, коли дитина з закритими очима мусить описати свої чуттєві відчуття (враження) від того чи іншого диска. Навіть якщо малюк не зможе підібрати назви текстур і озвучити їх, така гра в опис стане веселим способом познайомити дитину з різними дотикальними відчуттями. Ігри з використанням тактильних дисків можуть бути орієнтовані на класичні тактильні відчуття або пам'ять і розпізнавання за допомогою пов'язки для очей. Ще один приклад гри з великими дисками: Ви зав'язуєте малюкові очі і розкладає диски в певному порядку. Після чого тримаючи за руку проводите його по даній доріжці і попросіть знайти диск з певною текстурою (наприклад кружечками), торкаючись лише ногами. У подібну гру можна зіграти з маленькими дисками поклавши їх в мішечок і торкаючись ручками. Всі складові виготовлені з безпечного каучуку, який не заподіє шкоди дитячому здоров'ю. Примітки: Максимальне навантаження - витримує до 100 кг. Діаметр великого диска: 27 см Діаметр маленького диска: 11 см Рекомендований вік - 2+ Особливості та деталі: нековзаюча поверхня Спеціальна конструкція запобігає пошкодженню підлоги. Колір: різні кольори Виробник: GONGE Про компанію "Gonge". Компанія "Gonge" на ринку з 1966 року і на даний момент є однією з лідерів у виробництві товарів для розвитку великої моторики і пропріоцептивної системи. Її метою є надихати і мотивувати дітей бути фізично активними і в той же час допомагати їм вчитися чомусь новому і вдосконалюватися в креативному напрямку. Головною ідеєю компанії є те, що гра - це ключ до розвитку, з чим компанія "ZULLU" повністю згодна. Тому ми з радістю представляємо продукцію цієї компанії в Україні.

Всі товари сертифіковані
Відповідають вимогам та наказам МОН
Державні закупівлі
Приймаємо участь в державних закупівлях через Prozorro, працюємо по договорам
Безкоштовна консультація
Надаємо безкоштовну косультацію при підготовці тендеру

Шкільне обладнання

Ми допомагаємо створити школу, в якій хочеться навчатися!
KidWay - команда спеціалістів, що знає відповіді на питання, які постають щодня у вас в роботі. Ми вирішуємо ваші проблеми при закупівлі навчальних матеріалів, розуміючи, що саме вам потрібно та надаємо рекомендації при виборі дидактичного обладнання та безкоштовні консультації по його використанню. Кожна дитина - неповторна, наділена від природи унікальними здібностями. Наша місія - допомогти розкрити та розвинути таланти і можливості кожної дитини у рамках Нової української школи.
Як ми працюємо
ЗамовленняОформлюєте замовлення на сайті
Обробка замовленняЗв'язуємося з вами для знайомства та уточнення замовлення
Підготовка документівУзгоджуємо деталі та готуємо всі необхідні документи
Поставка товаруПостачаємо замовлений товар та проводимо монтажні роботи
Закінчуються

ОСТАННІ НОВИНИ / СТАТТІ

Перерви з використанням методів сенсорної інтеграції  у дитячому садку та початковій школі
     Влаштовувати перерви з використанням інструментів сенсорної інтеграції корисно не тільки для дітей з особливостями...
Що важливо знати вчителю інклюзивних класів про дітей зі СДУГ (синдром дефіциту уваги та гіперактивність)?
Що важливо знати вчителю інклюзивних класів про дітей зі СДУГ (синдром дефіциту уваги та гіперактивність)? Розповіда...
Інтерактивне та комп'ютерне обладнання
Інтерактивна підлога або інтерактивний стіл, цікаве програмне забезпечення на компьютер чи планшет, інтерактивна пісочни...
Що важливо знати вчителю інклюзивного класу про дітей з розладами аутистичного спектру?
Що важливо знати вчителю інклюзивного класу про дітей з розладами аутистичного спектру? Розповідає дитячий психоло...