Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях
НУШ
Інтерактивне обладнання
STEAM
БЛОГ - методичні поради
Інклюзивне обладнання
Іграшки для розвитку

Дидактичний набір Gigo Розвивальна міні-дошка (1189)

Дидактичний набір Gigo Розвивальна міні-дошка (1189)

Дидактичний набір Gigo Розвивальна міні-дошка (1189)

  • Код товару:KIN008363
  • Наявність:В наявності
  • 5462 ₴

Развивальна дошка дозволяє вивчати кольори, форми, тварин, продукти харчування за допомогою інтерактивних сценаріїв. Також за допомогою набору діти можуть навчитися користуватися годинником і визначати час. У комплекті є платформа для розвивальних ігор. Постачається з міцною стійкою, яку легко монтувати, карманом для зберігання та трьома інструкціями (52, 28, 24 стор.). В інструкціях є підказки, які допоможуть дітям з відповідями. Викладачі можуть навчати дітей за допомогою комплексних інструкцій у трьох докладних посібниках. 1. Мала навчальна дошка: три двосторонні карти допоможуть дати дітям уявлення про кольори, фігури, тварин та продукти харчування за допомогою інтерактивних сценаріїв. 2. Дошка з годинником: два двосторонніх циферблата і 10 карток допоможуть навчити дітей розумінню часу за допомогою вправ із трьома рівнями складності. 3. Ігрова дошка: дев'ять двосторонніх круглих карт із двома покажчиками й одним стопором для різноманітних розвивальних ігор. Продукція має свідоцтво про відповідність педагогічним вимогам МОН України.Дидактичний набір охоплює основні галузі розвитку дошкільників: тіло (фізична активність і здоров'я), мистецтво (естетика), емоції, наука (пізнання), математика і мова. Набір відповідає актуальним вимогам до засобів навчання, зокрема в Україні. Напрямки активностей 1. Соціально-комунікативний розвиток Моральне виховання, гра, спільна діяльність з однолітками, спілкування з дорослими і однолітками, праця, творчість, охорона життєдіяльності. 2. Пізнавальний розвиток Творчість, навколишній світ, математика, конструктивно-дослідницька діяльність, музика. 3. Мовний розвиток Навчання зв'язному мовленню, грамоті, знайомство з книжковою культурою, дитячою літературою, збагачення словника. 4. Художньо-естетичний розвиток Продуктивні види діяльності: малювання, ліплення, аплікація, конструювання, ручна праця, театралізація, музика, словесна творчість і фольклор. 5. Фізичний розвиток Навчання рухливим іграм, зарядці, гімнастиці, гігієні, правильному харчуванню.
Всі товари сертифіковані
Відповідають вимогам та наказам МОН
Державні закупівлі
Приймаємо участь в державних закупівлях через Prozorro, працюємо по договорам
Безкоштовна консультація
Надаємо безкоштовну косультацію при підготовці тендеру

Шкільне обладнання

Ми допомагаємо створити школу, в якій хочеться навчатися!
KidWay - команда спеціалістів, що знає відповіді на питання, які постають щодня у вас в роботі. Ми вирішуємо ваші проблеми при закупівлі навчальних матеріалів, розуміючи, що саме вам потрібно та надаємо рекомендації при виборі дидактичного обладнання та безкоштовні консультації по його використанню. Кожна дитина - неповторна, наділена від природи унікальними здібностями. Наша місія - допомогти розкрити та розвинути таланти і можливості кожної дитини у рамках Нової української школи.
Як ми працюємо
ЗамовленняОформлюєте замовлення на сайті
Обробка замовленняЗв'язуємося з вами для знайомства та уточнення замовлення
Підготовка документівУзгоджуємо деталі та готуємо всі необхідні документи
Поставка товаруПостачаємо замовлений товар та проводимо монтажні роботи
Закінчуються

ОСТАННІ НОВИНИ / СТАТТІ

Перерви з використанням методів сенсорної інтеграції  у дитячому садку та початковій школі
     Влаштовувати перерви з використанням інструментів сенсорної інтеграції корисно не тільки для дітей з особливостями...
Що важливо знати вчителю інклюзивних класів про дітей зі СДУГ (синдром дефіциту уваги та гіперактивність)?
Що важливо знати вчителю інклюзивних класів про дітей зі СДУГ (синдром дефіциту уваги та гіперактивність)? Розповіда...
Інтерактивне та комп'ютерне обладнання
Інтерактивна підлога або інтерактивний стіл, цікаве програмне забезпечення на компьютер чи планшет, інтерактивна пісочни...
Що важливо знати вчителю інклюзивного класу про дітей з розладами аутистичного спектру?
Що важливо знати вчителю інклюзивного класу про дітей з розладами аутистичного спектру? Розповідає дитячий психоло...