Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Групові заняття


Чудовий набір яскравих барвистих блоків, з яких можна сконструювати все, що підкаже дитині його фантазія: будинок, паровоз, млин, автомобіль, тварину. Словом, що завгодно. До комплекту надано книгу з ..

1100 ₴

У міському парку розваг вас чекає дивовижна добірка атракціонів, керованих вручну функцій і сімейних розваг: від маленьких гірок до неймовірного колеса огляду, від поїздок на поїзді до барвистою карус..

3999 ₴

Практикуйтеся в архітектурних теоріях, масштабних моделях та інженерних розробках за допомогою цього набору з 60 деталей, стилізованих під цеглу. Мініатюрні цеглинки зроблені з текстурованого TPR-плас..

2181 ₴

Інтерактивна підлога  – це проектор, який за допомогою набору датчиків взаємодіє з проекційним зображенням на підлозі. Система має компактні розмірі та безпечно монтується під стелею. Програ..

145000 ₴

Інтерактивна пісочниця– це прилад доповненої реальності, що створює чутливу до рухів людини проекцію на реальний пісок. Комплекс складається з підлогової ємності для піску та інтерактивного блоку..

96000 ₴

Пазли виховує такі якості, як акуратність, уважність, терпіння і посидючість. Вашій дитині подобається такий дозвілля? Ви в пошуку подарунка, які, напевно, здивує його і захопить на довгий час? Незвич..

501 ₴

Сад в денний час особливо красивий, чи не правда? Маленький пес Діо збирав у цей час фіалки, для того, щоб відправити їх своєї улюбленої матінки, яка так втомлюється на роботі. Mideer Toys запрошує ва..

237 ₴

Арт-пазл Чаювання MiDeer toys Арт-пазл Чаювання MiDeer toys
20%
Відео

Час денного застілля! Але все, що є у Синього кота, - гарячий кави, і без єдиного десертного шматка. «Куди все поділося?» - запитає хтось. А Синій кіт, не відповідаючи, лише згадає смак ванільною нічн..

189 ₴ 237 ₴

Зважений хід Fat Brain Toys Weight for it! - це логічна настільна гра для дітей від 8 років. Запаморочлива суміш стратегії та фізики! Гравці по черзі кладуть гирі на колесо, намагаючись змусити його о..

654 ₴

Точний кидок Fat Brain Toys Drop Shot – це розвивальна гра на спритність для дітей від 8 років і старше.Кожен із двох гравців отримує шість стріл певного кольору. По черзі вони повинні перевірити свої..

654 ₴

Block Science – це важливий когнітивний розвиток у вигляді традиційної гри. Набір призначений для розвитку інженерних навичок, вивчення руху і математики, вміння працювати спільно. Пластикові елементи..

3525 ₴

У наборі зібрані 36 елементів: необроблені палиці, гілки, зрізи з дерева з корою для творчих занять. Підходить для освітньої методики STEM. Розвиток: сенсорні навички, креативність. Розміри приблизно:..

1503 ₴

Показано від 1 до 12 з 95 (всього сторінок: 8)