Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Старша група


Конструктор IO Blocks зі зменшеною версією деталей для створення необмеженої кількості неймовірних моделей роботів, машин, літаків, істот і багато іншого. Набір включає пластикові елементи 12 видів яс..

429 ₴

Конструктор IO Blocks зі зменшеною версією деталей для створення необмеженої кількості тривимірних моделей роботів, істот, архітектури, транспорту. Набір включає елементи 12 видів яскравих кольорів. В..

4062 ₴

MiniSquigz – великий набір з 75-ти маленьких різнокольорових присосок. Всі елементи чудово кріпляться до будь-якої гладкої поверхні і один до одного. Намагалися їх роз`єднати? Ці "малюки" тримаються д..

611 ₴

Эта уникальная головоломка предлагает детям составить трехмерные объекты из геометрических блоков, развивая при этом пространственное мышление. На 40-а картках представлені свого роду ребуси, розгадую..

941 ₴

Настільна гра-примітка "Таємний сад" Mideer Toys Настільна гра-примітка "Таємний сад" Mideer Toys
Відео

Це був звичайний день в чарівному саду – милі квіточки, метелики, числа, кольору і фігурки спокійно проводили свій час, як раптом великий ураган пронісся над містом і сплутав всіх жителів. Що ж робити..

638 ₴

Стіл для роботи з конструктором. Стіл має великий карман об’ємом не менше 20л для зберігання конструкторів, навчально - наочних засобів тощо. Металеві регульовані ніжки, що монтуються та демонтуються..

4757 ₴

У набір входять близько 600 кольорових дерев'яних намистин різної форми і 8 шнурків для створення прикрас власного дизайну...

492 ₴

Іграшка Дженга складається з 54 різнокольорових дерев'яних блоків, які розміщуватимуться «поверхами» по три перпендикулярно один одному. Гравці по черзі витягують блоки з вежі в довільному порядку, на..

389 ₴

Іграшка Плашки великі це цікава платформа для маленьких експериментів. 11 платівок з різною кількістю отворів можна розміщувати в різній послідовності. Необхідно вмістити їх усі.Така гра дозволить роз..

300 ₴

Іграшка Тетріс безпечна для маленьких дітей. Виріб у вигляді набору паличок різного розміру і кольору. Всі деталі закруглені. Можна будувати безліч конструкцій і грати в різні ігри. Призначений для ро..

308 ₴

Розвиває у дитини вміння грати за правилами і виконувати завдання. Також головоломка добре тренує образне мислення, уяву, увагу, дрібну моторику, посидючість, витримку, дає розуміння кольору, величини..

335 ₴

Гра Магнітні кільця познайомить дитину з властивостями магніту. Адже магніт має властивість не тільки притягатися, а й відштовхуватися. Все залежить від того, яким полюсом повернути магніт.У набір вхо..

550 ₴

Показано від 1 до 12 з 53 (всього сторінок: 5)