Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Молодша група


Іграшка тактильна Кольорові пелюстки Fat Brain Toys dimpl digits створена для дітей від 2 років. Неможливо відірвати пальці від цих м'яких силіконових пелюсток-кнопок! Вони відкривають нові можливості..

654 ₴

Suction Kupz – це набір з 6-ти яскравих і багатофункціональних чашок на присосках.Цей дитячий посуд виготовлений з 100% силікону і безпечний для харчових продуктів.Кожна з цих шести барвистих м`яких ч..

489 ₴

SillyRings – набір з 3-х яскравих магнітних кілець для сенсорних досліджень. Ще одна особливість іграшки – кожне кільце ще і дзвенить!Поверхні кілець гумові та з різною текстурою. Діаметр – 5 см, товщ..

423 ₴

Фіналіст рейтингу "Іграшка року 2020" за версією батьків США. Матрьошка в сучасній інтерпретації! Такий оригінальний сортер стане корисним подарунком для хлопчика і дівчинки з 10 місяців.Кожна барвист..

816 ₴

Балансир "Морський котик" Mideer Toys Балансир "Морський котик" Mideer Toys
Відео

Морський Котик Mideer - це цікава гра-балансир, яка допоможе дітям весело і з користю провести час. Гра включає в себе основу - морського котика і 14 дерев'яних блоку. Всі складові – це різні за розм..

539 ₴

Барвисті блоки з каучукового дерева дають можливість дітям складати оригінальні пірамідки та інші конструкції. Складіть фігури на кілочках, змішуючи і підбираючи елементи різних розмірів і кольорів. В..

1314 ₴

Яка дитина відмовиться побачити чудеса? А це цілком здійсненно, коли є чарівний калейдоскоп Калейдоскоп "Морячок" створено для маленьких романтиків у казковому синьому дизайні. Тут є і рибки, і чайки,..

193 ₴

А ви думали про те, що навіть відомі кухарі колись були дітьми? Можливо, їхня любов до професії зародилася, коли вони з поважним виглядом готували з піску свої перші кулінарні шедеври.Дитячий кухонний..

621 ₴

Влаштуйте вдома творчу майстерню і створіть свій власний калейдоскоп! Використовуйте різні фони і декоративні дрібнички, щоб отримати сотні неповторних візерунків.Калейдоскоп – це магія відображення і..

285 ₴

Конструктор Edu-Toys Гірка-зигзаг з інструментами дозволяє малюкам зібрати звивисту гірку для кульок за допомогою дитячих інструментів із набору. А далі можна запускати кульки і спостерігати, як вони ..

1053 ₴

Конструктор Edu-Toys Гірка-спіраль з інструментами дозволяє малюкам зібрати гірку для кульок за допомогою дитячих інструментів з набору. А далі можна запускати кульки і спостерігати, як вони скочуютьс..

936 ₴

За допомогою деталей дитячого конструктора Edu-Toys Колесо огляду з інструментами малюки можуть побудувати і запустити іграшковий атракціон. Він буде крутитися завдяки механізму, який теж збирається з..

1023 ₴

Показано від 1 до 12 з 70 (всього сторінок: 6)