Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Молодша група


Іграшка тактильна Кольорові пелюстки Fat Brain Toys dimpl digits створена для дітей від 2 років. Неможливо відірвати пальці від цих м'яких силіконових пелюсток-кнопок! Вони відкривають нові можливості..

719 ₴

Suction Kupz – це набір з 6-ти яскравих і багатофункціональних чашок на присосках.Цей дитячий посуд виготовлений з 100% силікону і безпечний для харчових продуктів.Кожна з цих шести барвистих м`яких ч..

538 ₴

SillyRings – набір з 3-х яскравих магнітних кілець для сенсорних досліджень. Ще одна особливість іграшки – кожне кільце ще і дзвенить!Поверхні кілець гумові та з різною текстурою. Діаметр – 5 см, товщ..

465 ₴

Фіналіст рейтингу "Іграшка року 2020" за версією батьків США. Матрьошка в сучасній інтерпретації! Такий оригінальний сортер стане корисним подарунком для хлопчика і дівчинки з 10 місяців.Кожна барвист..

898 ₴

Ігровий набір включає дерев'яні ніж, торт з 3 шматочків. Поєднуються елементи за допомогою текстильної застібки (липучки). Набір підходить для рольових ігор. Розвиває уяву, соціальні навички...

257 ₴

Балансир "Морський котик" Mideer Toys Балансир "Морський котик" Mideer Toys
Відео

Морський Котик Mideer - це цікава гра-балансир, яка допоможе дітям весело і з користю провести час. Гра включає в себе основу - морського котика і 14 дерев'яних блоку. Всі складові – це різні за розм..

539 ₴

Веселий паровозик Чух-Чух від Learning resources ( Веселий паровозик Чух-Чух від Learning resources (
18%
Відео

Чух-чух! Звідки ці звуки? Який транспорт їх видає? Та це ж веселий паровозик Чух-Чух від Learning resources! Кожен маленький любитель транспорту повинен мати вдома такого чудового друга. Наш паровозик..

850 ₴ 1040 ₴

Барвисті блоки з каучукового дерева дають можливість дітям складати оригінальні пірамідки та інші конструкції. Складіть фігури на кілочках, змішуючи і підбираючи елементи різних розмірів і кольорів. В..

1445 ₴

Яка дитина відмовиться побачити чудеса? А це цілком здійсненно, коли є чарівний калейдоскоп Калейдоскоп "Морячок" створено для маленьких романтиків у казковому синьому дизайні. Тут є і рибки, і чайки,..

193 ₴

А ви думали про те, що навіть відомі кухарі колись були дітьми? Можливо, їхня любов до професії зародилася, коли вони з поважним виглядом готували з піску свої перші кулінарні шедеври.Дитячий кухонний..

581 ₴

Влаштуйте вдома творчу майстерню і створіть свій власний калейдоскоп! Використовуйте різні фони і декоративні дрібнички, щоб отримати сотні неповторних візерунків.Калейдоскоп – це магія відображення і..

333 ₴

Палички від компанії Edx Education - це новий цікавий матеріал для дитячої творчості та розвитку. Це гнучкі пластикові елементи, з яких можна створювати різні картинки і предмети. Дитина повинна прояв..

968 ₴

Показано від 1 до 12 з 88 (всього сторінок: 8)