Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Молодша група


Іграшка тактильна Кольорові пелюстки Fat Brain Toys dimpl digits (F275EN) Іграшка тактильна Кольорові пелюстки Fat Brain Toys dimpl digits (F275EN)
Відео

Іграшка тактильна Кольорові пелюстки Fat Brain Toys dimpl digits створена для дітей від 2 років. Неможливо відірвати пальці від цих м'яких силіконових пелюсток-кнопок! Вони відкривають нові можливості..

1001 ₴

Іграшка тактильна М'які чашки Fat Brain Toys Suction Kupz 6 шт. (F183ML) Іграшка тактильна М'які чашки Fat Brain Toys Suction Kupz 6 шт. (F183ML)
Відео

Suction Kupz - це набір з 6-ти яскравих і багатофункціональних чашок на присосках.Цей дитячий посуд виготовлений з 100% силікону і безпечний для харчових продуктів.Кожна з цих шести барвистих м`яких ч..

749 ₴

Іграшка тактильна Магнітні кільця Fat Brain Toys SillyRings 3 шт. (F269ML) Іграшка тактильна Магнітні кільця Fat Brain Toys SillyRings 3 шт. (F269ML)
Відео

SillyRings набір з 3-х яскравих магнітних кілець для сенсорних досліджень. Ще одна особливість іграшки кожне кільце ще і дзвенить!Поверхні кілець гумові та з різною текстурою. Діаметр 5 см, товщина..

652 ₴

Іграшка-сортер сенсорна Сфери Омбі Fat Brain Toys Oombee Ball (F230ML) Іграшка-сортер сенсорна Сфери Омбі Fat Brain Toys Oombee Ball (F230ML)
Відео

Фіналіст рейтингу "Іграшка року 2020" за версією батьків США. Матрьошка в сучасній інтерпретації! Такий оригінальний сортер стане корисним подарунком для хлопчика і дівчинки з 10 місяців.Кожна барвист..

1249 ₴

Ігровий набір включає дерев'яні ніж, торт з 3 шматочків. Поєднуються елементи за допомогою текстильної застібки (липучки). Набір підходить для рольових ігор. Розвиває уяву, соціальні навички...

386 ₴

Чому іграшкові продукти Viga Toys так подобаються дітям? Чи не тому, що серед них завжди є улюблені дитячі страви, які малюки пробували в закладах швидкого харчування? Наприклад, нагетси з картоплею ф..

697 ₴

Дитячий кухонний набір Viga Toys Іграшковий посуд із дерева, рожевий (50116) Дитячий кухонний набір Viga Toys Іграшковий посуд із дерева, рожевий (50116)
Відео

А ви думали про те, що навіть відомі кухарі колись були дітьми? Можливо, їхня любов до професії зародилася, коли вони з поважним виглядом готували з піску свої перші кулінарні шедеври.Дитячий кухонний..

1076 ₴

Калейдоскоп своїми руками 4M Кольорові візерунки (00-03226) Калейдоскоп своїми руками 4M Кольорові візерунки (00-03226)
Відео

Влаштуйте вдома творчу майстерню і створіть свій власний калейдоскоп! Використовуйте різні фони і декоративні дрібнички, щоб отримати сотні неповторних візерунків.Калейдоскоп – це магія відображення і..

518 ₴

Конструктор Edu-Toys Гірка-зигзаг з інструментами (JS021) Конструктор Edu-Toys Гірка-зигзаг з інструментами (JS021)
58%
Відео

Конструктор Edu-Toys Гірка-зигзаг з інструментами дозволяє малюкам зібрати звивисту гірку для кульок за допомогою дитячих інструментів із набору. А далі можна запускати кульки і спостерігати, як вони ..

687 ₴ 1622 ₴

Конструктор Edu-Toys Гірка-спіраль з інструментами (JS022) Конструктор Edu-Toys Гірка-спіраль з інструментами (JS022)
Відео

Конструктор Edu-Toys Гірка-спіраль з інструментами дозволяє малюкам зібрати гірку для кульок за допомогою дитячих інструментів з набору. А далі можна запускати кульки і спостерігати, як вони скочуютьс..

1701 ₴

Конструктор Edu-Toys Колесо огляду з інструментами (JS025) Конструктор Edu-Toys Колесо огляду з інструментами (JS025)
Відео

За допомогою деталей дитячого конструктора Edu-Toys Колесо огляду з інструментами малюки можуть побудувати і запустити іграшковий атракціон. Він буде крутитися завдяки механізму, який теж збирається з..

1849 ₴

Ксилофон і дзвіночки Fat Brain Toys Rock N 'Roller Piano (F281ML) Ксилофон і дзвіночки Fat Brain Toys Rock N 'Roller Piano (F281ML)
Відео

Ксилофон і дзвіночки Fat Brain Toys Rock N 'Roller Piano - це розвивальна іграшка для дітей від 10 місяців. Вона складається з різнокольорового ксилофона, дзвіночків-коліс і палички. Пориньте у світ м..

1497 ₴

Куб-сортер зі стінками-шнурочками Fat Brain Toys InnyBin (F251ML) Куб-сортер зі стінками-шнурочками Fat Brain Toys InnyBin (F251ML)
Відео

Цей дуже незвичайний сортер є фіналістом рейтингу "Іграшка року 2020" в США. Щоб скласти усі елементи всередину, необхідно просунути їх між різнокольоровими еластичними шнурками. Всього в наборі 6 бар..

1249 ₴

Органайзер з різнокольоровими ящиками. Юні любителі автомобілів із задоволенням укомплектують свою кімнату таким омодом. Прибирання і підтримання чистоти в кімнаті тепер може бути не таким нудним заня..

5390 ₴

Організатор з різнокольоровими ящиками для зберігання, ідеально підходить для будь-якої кімнати. Розміри ящиків підходять для зберігання будь-яких речей. Зберігайте іграшки, книги, саморобки, розмаль..

5390 ₴

Пірамідка Башта з кольорових котушок Fat Brain Toys Spoolz (F181ML) Пірамідка Башта з кольорових котушок Fat Brain Toys Spoolz (F181ML)
Відео

Toys Spoolz - унікальна іграшкова пірамідка з приємною текстурою і приголомшливими відтінками. Складається з 7-ми різнокольорових рівнів-котушок різного розміру. Висота піраміди в зібраному вигляді - ..

1249 ₴

Пірамідка гвинтова тактильна Fat Brain Toys SpinAgain (F110ML) Пірамідка гвинтова тактильна Fat Brain Toys SpinAgain (F110ML)
Відео

"Складай, обертай, розкидай!" - девіз пірамідки SpinAgain. Під час гри дитина розуміє значення слів "вгору", "вниз", "поворот" і познайомиться з основними кольорами.Кожен диск цієї піраміди двоколірни..

1497 ₴

Пірамідка тактильна Чашки Fat Brain Toys dimpl stack (F293ML) Пірамідка тактильна Чашки Fat Brain Toys dimpl stack (F293ML)
45%
Відео

Пірамідка тактильна Чашки Fat Brain Toys dimpl stack це розвивальна іграшка для дітей від 6 місяців. Малюкам гарантовані яскраві враження та відкриття від цього ігрового набору.У верхній частині кожн..

555 ₴ 1001 ₴

Пірамідка-балансир Fat Brain Toys Tobbles Neo (F070ML) Пірамідка-балансир Fat Brain Toys Tobbles Neo (F070ML)
Відео

Tobbles Neo унікальна і надцікава пірамідка-балансир для малюків від 6 місяців. Якщо ви шукаєте корисний, незвичайний і яскравий подарунок для малюка ось він! Іграшка складається з 6-ти різнокольоро..

1352 ₴

Пірамідка-спінер тактильна Fat Brain Toys MiniSpinny (F134ML) Пірамідка-спінер тактильна Fat Brain Toys MiniSpinny (F134ML)
Відео

MiniSpinny це захоплююча сенсорна пригода для маленьких пальчиків! Компактна іграшка для подорожей або у візочок. Складається з гвинтового стержня, 3-х спінерів-пропелерів і 2-х підставок на кінцях. ..

652 ₴

Показано від 1 до 20 з 88 (всього сторінок: 5)