Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Фізкультура


Набір конусів - це пристосування, яке може використовуватися як самостійний елемент у заняттях, або як додатковий атрибут у поєднанні з «смугою перешкод», балансувальної доріжкою «Річка» та іншими. Ва..

2492 ₴

Гладіаторська сітка ігровий комплекс - це  відразу класичний турнік, гладіаторська сітка та зручний простір для лазіння і повний набір гімнастичних снарядів - канат, мотузкова драбина, кільця і ​..

3654 ₴

Гладіаторська сітка дитяча це універсальна ігрова платформа для розвитку спритності і координації рухів, що дозволяє дітям будь-якого віку розвиватися Використовуються для тренування в спортзалах, лік..

1827 ₴

Дерев'яний спортивний куточок шведська стінка Горіх незамінна річ в кожному спортивному залі, інклюзивно-ресурсному центрі, залі ЛФК.  Призначена для витягнення (розвантаження хребта) і для трену..

4183 ₴

Дитяча гойдалка-балансир призначена для інклюзивного ресурсних центрів та залів ЛФК .Залежно від бажання і фантазії дитини, качеля може перетворитися в драбинку-місток, тунель ширму лялькового театру,..

2565 ₴

Кільця гімнастичні легко регулюються по висоті і допомагають виконувати безліч вправ: розкручування, віджимання, як на брусах, сальто і стійка вниз головою з опорою на кільця і ​​будь-які інші вправи,..

315 ₴

Килимок масажний імітація морської гальки зроблений з щільної тканини з закріпленими на ній пластиковими «камінчиками». Дія ортопедичного килимка: Лікування, а також профілактика захворювань і деформа..

1000 ₴

Килимок масажний з натуральної гальки виготовляються вручну з натурально чорноморської добірної гальки, не мають запаху, основа килимків-натуральна лляна тканина, клей без запаху, не токсичний, камінч..

700 ₴

Кошик являє собою підлогову дерев'яну конструкцію, яку можна легко пересувати по спортивного залу або приміщенню. Призначена для змагань, естафет, різних дитячих ігор на точність попадання предмета в ..

1900 ₴

М'який модуль Мікс - конструктор використовується для конструювання. Розвиває уяву та моторику у дитини. Матеріал - шкірзамінник / ПВХ (під замовлення), пінополіуретан 45 щільність, змійка, армована н..

6800 ₴

Тунель ігровий тренажер призначений для активного фізичного розвитку дитини (балансування, перекиди, перевороти, повзання, стрибки та ін.) для фізичного розвитку дітей. Сприяє формуванню міцного і сті..

7000 ₴

М'яч масажний використовують в інклюзивних ресурсних центрах, залах ЛФК. Прімененіе: - лікування і профілактика плоскостопості,  масаж рефлексогенних зон (реабілітація після травм і операцій, роз..

120 ₴

М'яч масажний використовують в інклюзивних ресурсних центрах, залах ЛФК.Прімененіе: - лікування і профілактика плоскостопості;- масаж рефлексогенних зон (реабілітація після травм і операцій, розвиток ..

120 ₴

2400 ₴

М'яч Такане унікальної форми, виготовлений з безпечних та якісних матеріалів. Призначений для тактильної сенсорної стимуляції, заспокоєння, зняття стресу, тривожності, напруження. Розвиває дрібну мото..

2400 ₴

2500 ₴

М'яч Такане унікальної форми, виготовлений з безпечних та якісних матеріалів. Призначений для тактильної сенсорної стимуляції, заспокоєння, зняття стресу, тривожності, напруження. Розвиває дрібну мото..

2500 ₴

1800 ₴

Мат допомагає запобігти травмуванню дитини при падінні на підлогу. Застосовується в дитячих спортивних залах, ЛФК, іргових кімнатах. Особливості - люверс для циркуляції повітря, зручна ручка для перен..

1800 ₴

1500 ₴

Мат допомагає запобігти травмуванню дитини при падінні на підлогу. Застосовується в дитячих спортивних залах, ЛФК, ігрових кімнатах.Розміри - Мат 100*100*5 смКолір - різнокольоровий (в асортименті)Мат..

1500 ₴

1800 ₴

Мат допомагає запобігти травмуванню дитини при падінні на підлогу. Застосовується в дитячих спортивних залах, ЛФК, ігрових кімнатах.Розміри -Мат 200*100*10 смКолір - різнокольоровий (в асортименті)Мат..

1800 ₴

4000 ₴

Мат допомагає запобігти травмуванню дитини при падінні на підлогу. Застосовується в дитячих спортивних залах, ЛФК, ігрових кімнатах.Розміри -Мат 200*100*5 смКолір - різнокольоровий (в асортименті)Мате..

4000 ₴

6000 ₴

Мат пазл використовується як розвиваючий і ігровий елемент.Найчастіше використовують в залах ЛФК та ​​ресурсних кімнатах. Призначений для розвитку образного мислення, моторики, правил композиційної зб..

6000 ₴

Показано від 1 до 20 з 34 (всього сторінок: 2)