Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Фізкультура


Набір Гімнастичні палиці GONGE – дивовижний інвентар, прекрасно підходить для використання в різних вправах і змагальних естафетах. Це багатофункціональний і дуже корисний тренажер, який дозволяє пров..

1865 ₴

Набір конусів - це пристосування, яке може використовуватися як самостійний елемент у заняттях, або як додатковий атрибут у поєднанні з «смугою перешкод», балансувальної доріжкою «Річка» та іншими. Ва..

2492 ₴

Обруч - відмінне додаток до всіх розвиваючим пристосуванням компанії GONGE. Незважаючи на уявну простоту, обруч - дуже корисний для здоров'я спортивний інвентар. Спеціальний комплекс рухів з них вплив..

1150 ₴

Обруч - відмінний додаток до всіх розвиваючих пристосувань компанії GONGE. Незважаючи на уявну простоту, обруч - дуже корисний для здоров'я спортивний інвентар. Спеціальний комплекс рухів з ним вплива..

1342 ₴

Тактильні острівці для переступання і перестрибування Тактильні острівці для переступання і перестрибування
Відео

Активная игра «Дорожка из листьев» от бренда EDX Education внесёт разнообразие в подвижные игры с детьми, а также подарит им море веселья и положительных эмоций! Данный игровой набор состоит из шести ..

924 ₴

Всі батьки знають, що дітям необхідно тренувати безліч фізичних навичок і в той же час весело проводити час. Ходулі-півсфери від Gonge справжня знахідка для активних малюків. Набір призначений для лік..

875 ₴

Гладіаторська сітка ігровий комплекс - це  відразу класичний турнік, гладіаторська сітка та зручний простір для лазіння і повний набір гімнастичних снарядів - канат, мотузкова драбина, кільця і ​..

3654 ₴

Гладіаторська сітка дитяча це універсальна ігрова платформа для розвитку спритності і координації рухів, що дозволяє дітям будь-якого віку розвиватися Використовуються для тренування в спортзалах, лік..

1827 ₴

Дерев'яний спортивний куточок шведська стінка Горіх незамінна річ в кожному спортивному залі, інклюзивно-ресурсному центрі, залі ЛФК.  Призначена для витягнення (розвантаження хребта) і для трену..

4183 ₴

Дитяча гойдалка-балансир призначена для інклюзивного ресурсних центрів та залів ЛФК .Залежно від бажання і фантазії дитини, качеля може перетворитися в драбинку-місток, тунель ширму лялькового театру,..

2565 ₴

Кільця гімнастичні легко регулюються по висоті і допомагають виконувати безліч вправ: розкручування, віджимання, як на брусах, сальто і стійка вниз головою з опорою на кільця і ​​будь-які інші вправи,..

315 ₴

Килимок масажний імітація морської гальки зроблений з щільної тканини з закріпленими на ній пластиковими «камінчиками». Дія ортопедичного килимка: Лікування, а також профілактика захворювань і деформа..

1058 ₴

Показано від 1 до 12 з 34 (всього сторінок: 3)