Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Дитячий садок


Іграшка тактильна Кольорові пелюстки Fat Brain Toys dimpl digits створена для дітей від 2 років. Неможливо відірвати пальці від цих м'яких силіконових пелюсток-кнопок! Вони відкривають нові можливості..

876 ₴

Suction Kupz – це набір з 6-ти яскравих і багатофункціональних чашок на присосках.Цей дитячий посуд виготовлений з 100% силікону і безпечний для харчових продуктів.Кожна з цих шести барвистих м`яких ч..

656 ₴

SillyRings набір з 3-х яскравих магнітних кілець для сенсорних досліджень. Ще одна особливість іграшки кожне кільце ще і дзвенить!Поверхні кілець гумові та з різною текстурою. Діаметр 5 см, товщина..

569 ₴

Фіналіст рейтингу "Іграшка року 2020" за версією батьків США. Матрьошка в сучасній інтерпретації! Такий оригінальний сортер стане корисним подарунком для хлопчика і дівчинки з 10 місяців.Кожна барвист..

1094 ₴

А ви думали про те, що навіть відомі кухарі колись були дітьми? Можливо, їхня любов до професії зародилася, коли вони з поважним виглядом готували з піску свої перші кулінарні шедеври.Дитячий кухонний..

942 ₴

Влаштуйте вдома творчу майстерню і створіть свій власний калейдоскоп! Використовуйте різні фони і декоративні дрібнички, щоб отримати сотні неповторних візерунків.Калейдоскоп – це магія відображення і..

452 ₴

Конструктор Edu-Toys Гірка-зигзаг з інструментами (JS021) Конструктор Edu-Toys Гірка-зигзаг з інструментами (JS021)
52%

Конструктор Edu-Toys Гірка-зигзаг з інструментами дозволяє малюкам зібрати звивисту гірку для кульок за допомогою дитячих інструментів із набору. А далі можна запускати кульки і спостерігати, як вони ..

687 ₴ 1418 ₴

Конструктор Edu-Toys Гірка-спіраль з інструментами (JS022) Конструктор Edu-Toys Гірка-спіраль з інструментами (JS022)
52%

Конструктор Edu-Toys Гірка-спіраль з інструментами дозволяє малюкам зібрати гірку для кульок за допомогою дитячих інструментів з набору. А далі можна запускати кульки і спостерігати, як вони скочуютьс..

720 ₴ 1487 ₴

Конструктор Edu-Toys Колесо огляду з інструментами (JS025) Конструктор Edu-Toys Колесо огляду з інструментами (JS025)
52%

За допомогою деталей дитячого конструктора Edu-Toys Колесо огляду з інструментами малюки можуть побудувати і запустити іграшковий атракціон. Він буде крутитися завдяки механізму, який теж збирається з..

783 ₴ 1618 ₴

MiniSquigz великий набір з 75-ти маленьких різнокольорових присосок. Всі елементи чудово кріпляться до будь-якої гладкої поверхні і один до одного. Намагалися їх роз`єднати? Ці "малюки" тримаються ду..

876 ₴

Ксилофон і дзвіночки Fat Brain Toys Rock N 'Roller Piano – це розвивальна іграшка для дітей від 10 місяців. Вона складається з різнокольорового ксилофона, дзвіночків-коліс і палички. Пориньте у світ м..

1311 ₴

Цей дуже незвичайний сортер є фіналістом рейтингу "Іграшка року 2020" в США. Щоб скласти усі елементи всередину, необхідно просунути їх між різнокольоровими еластичними шнурками. Всього в наборі 6 бар..

1094 ₴

Набір конусів - це пристосування, яке може використовуватися як самостійний елемент у заняттях, або як додатковий атрибут у поєднанні з «смугою перешкод», балансувальної доріжкою «Річка» та іншими. Ва..

2492 ₴

Набір фігурок "Моя сім'я" (72 шт) Learning Resource Набір фігурок "Моя сім'я" (72 шт) Learning Resource
Відео

Learning Resources - один з лідерів серед виробників дитячих розвиваючих іграшок у світі. Самі передові і інноваційні розвиваючі дитячі центри завжди укомплектовані іграшками та навчальними посібникам..

1080 ₴

Органайзер з різнокольоровими ящиками. Юні любителі автомобілів із задоволенням укомплектують свою кімнату таким омодом. Прибирання і підтримання чистоти в кімнаті тепер може бути не таким нудним заня..

5390 ₴

Організатор з різнокольоровими ящиками для зберігання, ідеально підходить для будь-якої кімнати. Розміри ящиків підходять для зберігання будь-яких речей. Зберігайте іграшки, книги, саморобки, розмаль..

5390 ₴

"Складай, обертай, розкидай!" – девіз пірамідки SpinAgain. Під час гри дитина розуміє значення слів "вгору", "вниз", "поворот" і познайомиться з основними кольорами.Кожен диск цієї піраміди двоколірни..

1311 ₴

Пірамідка тактильна Чашки Fat Brain Toys dimpl stack  (F293ML) Пірамідка тактильна Чашки Fat Brain Toys dimpl stack  (F293ML)
37%

Пірамідка тактильна Чашки Fat Brain Toys dimpl stack це розвивальна іграшка для дітей від 6 місяців. Малюкам гарантовані яскраві враження та відкриття від цього ігрового набору.У верхній частині кожн..

555 ₴ 876 ₴

Tobbles Neo унікальна і надцікава пірамідка-балансир для малюків від 6 місяців. Якщо ви шукаєте корисний, незвичайний і яскравий подарунок для малюка ось він! Іграшка складається з 6-ти різнокольоро..

1183 ₴

Пірамідка-каталка Їжачки Fat Brain Toys Hiding Hedgehogs  (F223ML) Пірамідка-каталка Їжачки Fat Brain Toys Hiding Hedgehogs  (F223ML)
37%

Складайте, з'єднуйте і дайте волю своїй уяві з пірамідкою-каталкою Їжачки Fat Brain Toys Hiding Hedgehogs! У колючки кожного іграшкового звірятка сховався ще один – менше попереднього. Розкладіть їх о..

693 ₴ 1094 ₴

Показано від 1 до 20 з 172 (всього сторінок: 9)