Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Дитячі майданчики


Ігровий комплекс "Гномик" призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Комплекс складається з платформ, встановлених на стійках з'єднаних між собою мостами. Крім моста до платформ при..

90500 ₴

Ігровий комплекс "Малюк"  призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Комплекс складається з платформ, встановлених на стійках з'єднаних між собою мостами. Крім моста до платфор..

47500 ₴

Ігровий комплекс "Малюк-2" призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Комплекс складається з платформ, встановлених на стійках з'єднаних між собою мостами. Крім моста до платфо..

50100 ₴

Ігровий комплекс "Ранчо"  призначений для спортивно-розважального використання. Комплекс складається з центральної вежі висотою до підлоги 1,5 метра, до якої приєднуються різні снаряди.Експлуатац..

65000 ₴

Ігровий комплекс "Ранчо-2" призначений для спортивно-розважального використання. Комплекс складається з центральної вежі висотою до підлоги 1,5 метра, до якої приєднуються різні снаряди.Експлуата..

67000 ₴

Ігровий комплекс "Фрегат" InterAtletika Т918 призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Комплекс складається з платформ, встановлених на стійках з'єднаних між собою мостами. Кр..

395000 ₴

12900 ₴

Бігунок  - яскраве доповнення ігрової зони, на якому діти із задоволенням виконуватимуть комплекс вправ, які розвивають м'язи та зміцнюють імунну систему. Обладнання виконане за принципом орбітре..

12900 ₴

Спортивний гімнастичний комплекс "Павутинка"  призначений для повноцінного фізичного розвитку на свіжому повітрі. Заняття на ньому дозволяють тренувати всі групи м'язів, виконувати в ігровій форм..

34100 ₴

Виховуючи дитину, необхідно потурбуватись про правильну організацію його вільного від шкільних занять часу. Вільне проведення часу більшості дітей полягає в комп'ютерних іграх, ігрових додатках телефо..

73200 ₴

Процес виховання суто індивідуальний, але всі погодяться, що присутність спорту вжитті дитини обов'язковий. Батьки, вихователі, вчителі повинні прищеплювати дитині любов до спорту, фізичним вправ..

38350 ₴

Ігровий комплекс Play Up Gym Set – це універсальний міні-атракціон, який забезпечить багато годин захопливого проведення часу. Конструкцію можна встановити на свіжому повітрі, а також у приміщенні з в..

31458 ₴

Елемент дитячого обладнання для дитячих майданчиків. Ексклюзивна лінія дитячих майданчиків. Карусель розрахована для експлуатації 1 дитиною.Також карусель розрахована на дітей з обмеженими можливостям..

19300 ₴

Показано від 1 до 12 з 22 (всього сторінок: 2)