Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Дитячі майданчики


Ігровий комплекс "Гномик" призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Комплекс складається з платформ, встановлених на стійках з'єднаних між собою мостами. Крім моста до платформ при..

90500 ₴

Ігровий комплекс "Малюк"  призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Комплекс складається з платформ, встановлених на стійках з'єднаних між собою мостами. Крім моста до платфор..

47500 ₴

Ігровий комплекс "Малюк-2" призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Комплекс складається з платформ, встановлених на стійках з'єднаних між собою мостами. Крім моста до платфо..

50100 ₴

Ігровий комплекс "Ранчо"  призначений для спортивно-розважального використання. Комплекс складається з центральної вежі висотою до підлоги 1,5 метра, до якої приєднуються різні снаряди.Експлуатац..

65000 ₴

Ігровий комплекс "Ранчо-2" призначений для спортивно-розважального використання. Комплекс складається з центральної вежі висотою до підлоги 1,5 метра, до якої приєднуються різні снаряди.Експлуата..

67000 ₴

Ігровий комплекс "Фрегат" InterAtletika Т918 призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Комплекс складається з платформ, встановлених на стійках з'єднаних між собою мостами. Кр..

395000 ₴

12900 ₴

Бігунок  - яскраве доповнення ігрової зони, на якому діти із задоволенням виконуватимуть комплекс вправ, які розвивають м'язи та зміцнюють імунну систему. Обладнання виконане за принципом орбітре..

12900 ₴

Спортивний гімнастичний комплекс "Павутинка"  призначений для повноцінного фізичного розвитку на свіжому повітрі. Заняття на ньому дозволяють тренувати всі групи м'язів, виконувати в ігровій форм..

34100 ₴

Виховуючи дитину, необхідно потурбуватись про правильну організацію його вільного від шкільних занять часу. Вільне проведення часу більшості дітей полягає в комп'ютерних іграх, ігрових додатках телефо..

73200 ₴

Процес виховання суто індивідуальний, але всі погодяться, що присутність спорту вжитті дитини обов'язковий. Батьки, вихователі, вчителі повинні прищеплювати дитині любов до спорту, фізичним вправ..

38350 ₴

Ігровий комплекс Play Up Gym Set – це універсальний міні-атракціон, який забезпечить багато годин захопливого проведення часу. Конструкцію можна встановити на свіжому повітрі, а також у приміщенні з в..

31458 ₴

Елемент дитячого обладнання для дитячих майданчиків. Ексклюзивна лінія дитячих майданчиків. Карусель розрахована для експлуатації 1 дитиною.Також карусель розрахована на дітей з обмеженими можливостям..

25600 ₴

Дитина має відчувати безпеку і комфорт на дитячих майданчиках. Карусель для дітей з особливими фізичними потребами - відмінне рішення для ігор на свіжому повітрі. Устаткування являє собою міцну м..

33500 ₴

5300 ₴

Коловорот стане яскравою родзинкою будь-якої ігрової зони. Дитячий тренажер точно не залишиться непоміченим. Дітлахи з радістю будуть крутити коліща та отримувати море позитиву від такої забави на сві..

5300 ₴

Комплекс для дітей з інвалідністю (ОФМ)  призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Обладнання складається з платформи, встановленої на стійках на висоті 0,8 метра. З одного бо..

158500 ₴

6400 ₴

Лабіринт - тренажер, призначений для розвитку логічного мислення. За допомогою такого тренажеру дитина буде з захопленням та користю проводити час на свіжому повітрі. Конструкція ігрового обладнання д..

6400 ₴

Маленькі любителі спорту зможуть почати вже в ранньому віці свою гру разом з цим набором для баскетболу для самих маленьких! Регульоване баскетбольне кільце - відмінне рішення для активної гри, що буд..

2695 ₴

Маленькі любителі спорту зможуть почати вже в ранньому віці свою гру разом з цим набором для баскетболу для самих маленьких! Регульоване баскетбольне кільце - відмінне рішення для активної гри, що буд..

4620 ₴

Гра з піском це дуже плідне і благодатне для розвитку для дітей заняття, особливо якщо мова йде про дітей з обмеженими фізичними можливостями.Копати, ліпити пасочки, будувати цілі міста і замки з піск..

15322 ₴

Проводити час на свіжому повітрі за іграми в колі друзів або близьких не тільки цікаво, а й корисно.Пісочниця для дітей з інвалідністю (ОФМ)  - один з ключових елементів дитячого майданчика. Конс..

14500 ₴

Показано від 1 до 20 з 22 (всього сторінок: 2)