Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях
Гімнастичний комплекс "Спорт-1"

Зображення може не суттєво відрізнятись від фактично поставленого товару. Деталі уточнюйте під час замовлення.

Гімнастичний комплекс "Спорт-1"

Код товару: 7067
Наявність:В наявності
  • 38350 ₴

Ми працюємо з:
Прозорро
Державна казначейська служба України

Теги: Дитячі гімнастичні комплекси

Процес виховання суто індивідуальний, але всі погодяться, що присутність спорту вжитті дитини обов'язковий. Батьки, вихователі, вчителі повинні прищеплювати дитині любов до спорту, фізичним вправам. У цьому їм допоможе гімнастичний комплекс "Спорт-1", який призначений для розвитку у дітей координації руху, а також для занять фізичними вправами на відкритому повітрі. Гімнастичний комплекс являє собою єдину конструкцію, яка складається з платформи, спірального спуску, прямих сходів, дошки альпініста, турніка і баскетбольного щита, закріплених на дерев'яних брусах.

Особливості

В процесі виготовлення комплексу були враховані вимоги нормативно-технічних документів України та країн Європейського союзу. Обладнання відповідає Європейському стандарту безпеки дитячого ігрового обладнання EN1176.

Експлуатація виробу

  • Виріб рекомендується встановлювати на дитячих майданчиках, у дворах, в дошкільних та шкільних установах, а також в інших місцях які відповідають рекомендаціям Керівництва по експлуатації.
  • Рекомендується показати або розповісти дітям про порядок застосування виробу.
  • При заняттях на виробі рекомендується триматися за поручні.
  • Для забезпечення загальної безпеки рекомендована зона, ближче якої знаходиться заборонено, становить 1,5 м в усі боки від проекції вироби.

Довжина 4415 мм

Висота 2318 мм

Ширина 3076 ммНаписати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Перевірка