Пн-Пт з 9:00 до 18:00
По категоріях

Дитячі майданчики


Ігровий комплекс "Гномик" призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Комплекс складається з платформ, встановлених на стійках з'єднаних між собою мостами. Крім моста до платформ при..

90500 ₴

Ігровий комплекс "Малюк"  призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Комплекс складається з платформ, встановлених на стійках з'єднаних між собою мостами. Крім моста до платфор..

47500 ₴

Ігровий комплекс "Малюк-2" призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Комплекс складається з платформ, встановлених на стійках з'єднаних між собою мостами. Крім моста до платфо..

50100 ₴

Ігровий комплекс "Ранчо"  призначений для спортивно-розважального використання. Комплекс складається з центральної вежі висотою до підлоги 1,5 метра, до якої приєднуються різні снаряди.Експлуатац..

65000 ₴

Ігровий комплекс "Ранчо-2" призначений для спортивно-розважального використання. Комплекс складається з центральної вежі висотою до підлоги 1,5 метра, до якої приєднуються різні снаряди.Експлуата..

67000 ₴

12900 ₴

Бігунок  - яскраве доповнення ігрової зони, на якому діти із задоволенням виконуватимуть комплекс вправ, які розвивають м'язи та зміцнюють імунну систему. Обладнання виконане за принципом орбітре..

12900 ₴

Спортивний гімнастичний комплекс "Павутинка"  призначений для повноцінного фізичного розвитку на свіжому повітрі. Заняття на ньому дозволяють тренувати всі групи м'язів, виконувати в ігровій форм..

34100 ₴

Виховуючи дитину, необхідно потурбуватись про правильну організацію його вільного від шкільних занять часу. Вільне проведення часу більшості дітей полягає в комп'ютерних іграх, ігрових додатках телефо..

73200 ₴

Процес виховання суто індивідуальний, але всі погодяться, що присутність спорту вжитті дитини обов'язковий. Батьки, вихователі, вчителі повинні прищеплювати дитині любов до спорту, фізичним вправ..

38350 ₴

Дитина має відчувати безпеку і комфорт на дитячих майданчиках. Карусель для дітей з особливими фізичними потребами - відмінне рішення для ігор на свіжому повітрі. Устаткування являє собою міцну м..

33500 ₴

Коловорот стане яскравою родзинкою будь-якої ігрової зони. Дитячий тренажер точно не залишиться непоміченим. Дітлахи з радістю будуть крутити коліща та отримувати море позитиву від такої забави на сві..

5300 ₴

Комплекс для дітей з інвалідністю (ОФМ)  призначений для ігрових фізичних вправ на відкритому повітрі. Обладнання складається з платформи, встановленої на стійках на висоті 0,8 метра. З одного бо..

158500 ₴

Показано від 1 до 12 з 16 (всього сторінок: 2)