Пн-Пт з 9:00 до 18:00
* Мінімальна сума для замовлення на сайті - 3000 ₴.
По категоріях

Новини та статті

Тут ви дізнаєтесь все те, що відбувається в нашій компанії. Ми не стоїмо на місці - нові напрямки розвитку, різноманітні заходи та навчання спеціалістів. Статті, що представлені у цьому блозі створені професіоналами свого діла. Підтримуємо спілкування з вами у коментарях.
Перерви з використанням методів сенсорної інтеграції  у дитячому садку та початковій школі
     Влаштовувати перерви з використанням інструментів сенсорної інтеграції корисно не тільки для дітей з особливостями розвитку, а й для кожної дитини дошкільного та молодшого шкільного віку.  Вправи, що спрямовані на стимуляцію сенсорних систем, допомагають зняти зайву фізичну напругу, випустити емоції, налаштуватися на наступне заняття. 
358 читати далі
Що важливо знати вчителю інклюзивних класів про дітей зі СДУГ (синдром дефіциту уваги та гіперактивність)?
Що важливо знати вчителю інклюзивних класів про дітей зі СДУГ (синдром дефіциту уваги та гіперактивність)? Розповідає дитячий психолог медичного центру психотерапії та психіатрії «Софія» Талтанова Олександра.
322 читати далі
Інтерактивне та комп'ютерне обладнання
Інтерактивна підлога або інтерактивний стіл, цікаве програмне забезпечення на компьютер чи планшет, інтерактивна пісочниця та проектор - речі, які наповнять навчальний процес новизною та цікавістю. 
390 читати далі
Що важливо знати вчителю інклюзивного класу про дітей з розладами аутистичного спектру?

Що важливо знати вчителю інклюзивного класу про дітей з розладами аутистичного спектру?

Розповідає дитячий психолог медичного центру психотерапії та психіатрії «Софія» Талтанова Олександра. 

450 читати далі
Актуальність розвитку дрібної моторики рук дитини дошкільного віку
Дошкільний вік – це час активного розвитку дитини, коли формуються різноманітні фізичні та психічні механізми. Дошкільний вік визначається як етап психічного розвитку дитини віком від 3 до 7 років. У цей час активно формується особистісні характеристики дитини, розвиваються психічні функції, когнітивні функції і т.д.
595 читати далі
ЗНАЙОМСТВО з вже знайомими KidWay
Компанія KidWay - це «постачальник» дитячого розвитку та здоров’я. Ми займаємось обладнанням навчальних закладів, закладів реабілітаційного та розвивального характеру.
226 читати далі

Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)